Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS 2010

Reply
 
Thread Tools
Old 14-03-10, 12:19   #46
pheerya

Stage 5
 
pheerya's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Freehand Design Usergroup]
[VW]
[BMW]
Default Re: Pareri

ce m-a deranjat cel mai mult a fost faptul ca totul era inghesuit...anii trecuti mi s-a parut mult mai fericita alegerea de a tine salonul in halele de langa...era locul mult mai aerisit si nu te frecai om de persoana
in privinta standurilor s-a spus ce e de spus mai sus... felicitari din nou dar ei oricum stiu personal: getto, bar...etc
despre fete nu comentez...ii las pe baieti sa-si dea cu parerea
si inca ceva: valoarea biletului de intrare mi s-a parut cam mare zic eu...avand in vedere ca e si criza ca de venit omul o sa vina...ca deh, isi mai clateste ochii...dar asta nu inseamna ca la anul trebuie sa fie 30-40 de lei intrarea (doar zic, nu sariti in capul meu)
__________________
Don't take life too seriously...You won't get out alive!!!

prezent: BMW E36 316i Coupe Individual, 1996, 102cp
ex: Honda Civic FK3 5D, 2007, 2.2 i-CTDi, 140cp
VW New Beetle, 2002, 1.6 SR, 102cp
pheerya is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 12:47   #47
bogdan_FVJ
Daewoo Driver

Stage 5
 
bogdan_FVJ's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,839
Member of:
[Opel]
[DAEWOO]
Default Re: Pareri

la faza cu inghesuiala sunt de acord....mult mai bine era in pavilioanele de langa...era mai mult spatiu....mai aerisit...in schimb masini au fost destule care furau ochii....fetele nu mai zic....superbe...in rest totul a fost ok...felicitari 4tuning...
__________________

Ford Mondeo MK3 2.0 TDDi....
Daewoo Cielo GLE 1.5....

EX: Dacia 1310
EX: Opel Kadett GSi
EX: Daewoo Espero 1.5 16v

Dezmembrez Daewoo Cielo
Vand cateva piese Espero
bogdan_FVJ is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 13:34   #48
StefanVVTi

Stage 4
 
StefanVVTi's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 242
Member of:
[Toyota]
Default Re: Pareri

Quote:
Originally Posted by Drag_Event_Addict View Post
Nu inteleg daca nu iti place de ce vii? Stai vere acasa si fa ce vrei tu.
Initial am fost tentat sa-ti dau dreptate, dar cand te gandesti ca este vorba de un salon, logic ar fi ca acolo sa fie 'spuma'. Corect?
Cat despre datul cu parerea, odata ce am ales sa merg, am platit bilet si aveam niste asteptari, fiecare dintre noi are dreptul sa-si exprime parerile, mai bune sau mai putin bune. "Tiuning" vezi zi de zi pe strada...
StefanVVTi is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 13:43   #49
taz_zy

Stage 2
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 68
Default Re: Pareri

Au fost de toate pt toti, masini diverse, fete la fel, destul de amabile (doar nu vroiati sa va pupe pe toti) si nu mai comentati atat. Bilete s-au dat si la casa (am primit un odorizant) si la intrare in cupola.
Eu am fost de dimineata, am admirat in liniste, cand s-a aglomerat am fost la drift (doar nu vroiati sa stati printre cauciucuri pe pista, ca ati vazut ce se intampla); ce imi pare rau e pt. audio, a fost seara cand am plecat si aveau ce arata...
taz_zy is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 13:57   #50
gazaruyo

Stage 5
 
gazaruyo's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 589
Default Re: Pareri

Quote:
Originally Posted by bogdy.ghetto View Post
ai impresia ca unul care face exteriorul masinii frumos o baga sa o alerge pe la drift burn sau 402....la Cluj au fost si masini ok la aspect pisici ursi dtoate pentru toti....

banuiesc, ca raspunsul tau este la intrebarea din postul meu care..........a fost sters. nu prea inteleg de ce?! nu era o ofensa la adresa 4tuning ci doar o remarca la unele masini participante care fara suparare aratau jalnic. nu este vina 4tuning dar faptul ca participi cu ea la drift nu inseamna ca trebuie sa arate de tot rasul. in fine......daca am jignit pe cineva.....imi cer scuze dar daca nu accepta criticile.........pacat.
__________________
BMW E30 , 3.5 m30!
gazaruyo is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 14:17   #51
Shuba88
VW Driver

Stage 5
 
Shuba88's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 364
Member of:
[VW]
Default Re: Pareri

Per total mia placut, nu regret ca m-am dus, si ma voi duce si la anu
Insa au fost minusuri, cum ar fii:
-Aglomeratia (mult mai ok a fost anul trecut in cladiri separate)
-Zgomotul (Muzica de peste tot, plus baiatul cu evo-ul caruia rateurile se auzeau si inafara salii ) )
-Unele masini neterminate (parerea mea este ca masini care mai au chit pe ici pe colo,nu au ce cauta la o expozitie gen 4t)
-Unele masini terminate (Nu vreau sa dau exemple dar cateva erau lucrate jalnic)
-Unele masini stock (nu chiar 100% stock dar maxim un "mini-kit" pe ele... iarasi nu au ce cauta la un show tuning)
-Fetele (hmm,cred k maxim 5 mi sau parut dragute, restul vai si amar, unele chiar de toata jena)

In rest numa bine , Multumesc 4tuning
__________________
While I was waiting there for my mind to turn clear, I was listening to the blood rushing through my ears, and there was something else that I could hear.. Have you seen the girl with the red hat, she got lost one day, and never came back, turned here back on the world and black and white, now she walks with bunnies hopping at here side...
Shuba88 is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 16:22   #52
andrew 46

Stage 5
 
andrew 46's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 2,438
Member of:
[Colectionar Machete]
[Toyota]
[2 Roti]
Default Re: Pareri

am fost azi [duminca] si chiar mi-a placut..atmosfera ok[pe alocuri muzica cam tare] si driftul a fost misto

bafta si mai vrem anul asta daca se poate
andrew 46 is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 17:39   #53
nea_gogu_de_la_gaze

Stage 5
 
nea_gogu_de_la_gaze's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 391
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default Re: Pareri

4tuning intotdeauna la inaltimea asteptarilor,super eveniment,super masini,super sound,super drift si sa nu uit...super hostesse.
La cat mai multe evenimente anul asta
nea_gogu_de_la_gaze is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 17:40   #54
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Pareri

DEZAMAGITOR---n-are rost sa insir motivele
E totusi bine ca s-a organizat ceva.
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 18:03   #55
EveMitzy

Stage 3
 
EveMitzy's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 147
Member of:
[Opel]
Default Re: Pareri

Ma asteptam sa fie mai bine organizat dar mi-a placut. Merg in fiecare an si din fericire sunt placut suprinsa de fiecare data (desi, trebuie sa recunosc nu se ridica la standardele de anul trecut). Anyway, felicitari si la cat mai multe (si mai bune) expozitii!
EveMitzy is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 18:12   #56
synu
4Rally

Stage 4
 
synu's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 267
Member of:
[4Rally]
Default Re: Pareri

Am fost si ieri si azi, iar per total a fost acceptabil .
La expo mi-a placut ca au fost unele cluburi care anu trecut au absentat , iar cele noi cu exceptia unora au avut masini frumoase
La drift nu mi-a placut ca a fost foarte mare ingramadeala nu vedeai mai nimic .
oricum a fost bine ca s-a organizat si sper ca la anu sa invete din greselile de anul asta,
synu is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 19:42   #57
wu_vladutz
Fanatik MotorSport Member


Stage 5
 
wu_vladutz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 663
Member of:
[Fanatik MotorSport]
[VW]
[4Tuning International]
[Competitor CNCA]
Default Re: Pareri

Foarte mare "ingramadeala", multe masini nu aveau ce cauta acolo ( chit sarit de pe bari, vopsea sarita/zgariata, multe masini stock care nu am inteles ce au cautat acolo ).

Cat despre car-audio, am ramas impresionat de o singura masina ( VW Polo rosu, cu nr de Arad ).

Pacat ca a fost organizarea proasta la Car-Audio si a trebuit sa plec pe la ora 16:30 ca nu se intampla nimic. Chiar vroiam sa particip la SPL, asta fiind singurul motiv pt care am venit !
__________________
VW Polo 6N 1.6 - 75cp
VW Golf IV 1.9 TDI - 90cp--->131cp
VW Golf IV 1.9 TDI - 101cp--->140cp
VW Golf V 1.9 TDI - 105cp--->???cp


My Photos --- https://forum.4tuning.ro/album.php?u=37215

Instalatii Xenon, LED-uri SMD, folie faruri/stopuri, Polish faruri/stopuri, Alarme auto, Senzori de parcare, Faruri daylight Dectane, Stopuri pe LED Dectane, Angeleyes, LED-marker BMW, Chiptuning, Anulare filtru de particule ! http://bhp-tuning.ro
wu_vladutz is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 19:52   #58
morbidmind
VW Driver

Stage 5
 
morbidmind's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 370
Member of:
[VW]
Default Re: Pareri

Am fost si ieri si azi ....
se cunoaste ca e criza ... masini mai putine ca anu trecut , foarte inghesuit , locu pt drift cam ascuns , se putea si mai bine :

la drift slab fata de Vitantis unde a fost super spectacol , puteau sa bage o masina de curatenie sa adune pietrisu si praful de pe pista ( pretul pt asa operatie este in jur de 500 lei maxim ) , daca maturau putin macar apa si tot era ceva , parerea mea e k mai bine lasau circuitul tot in fata , fotografii au fost in pericol CLAUDIA ( daca nu ma insel ) a fost atacata de 3 ori in 10 minute !!!

la muzica : masinile expuse parca erau in parcare in afara de olcit care bubuia si inca 2 masini restu erau pe post de bibelou ....

la expo : in afara de inghesuiala nu am nimic de spus ...
masinile de nota 10
trabantu , fiatul rosu , broscutele si bmw verde inchis nota 20
70% din masini au trecut prin garaj la GHETTO TUNING! felicitari pt munca depusa .

NOTA 20 pt Red Celica ( nu fac discriminari dar mie azi mi-a placut cum a condus )

asta este parerea mea despre 4 tuning days ( sper sa nu imi sparga nimeni capul)
morbidmind is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 20:03   #59
69WRX

Stage 5
 
69WRX's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,205
Member of:
[Opel]
[2 Roti]
Default Re: Pareri

+1 pentru Razvan LKN, s-a dat super bine
69WRX is offline   Reply With Quote
Old 14-03-10, 20:18   #60
Renzor

Stage 4
 
Renzor's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 186
Default Re: Pareri

Cam inghesuiala la salon dar totusi am putut vedea,la drift nu mai vorbesc...nu puteai sa vezi nimic daca aveai sub 1.95.
Renzor is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -