Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Focsani

Reply
 
Thread Tools
Old 09-03-10, 23:17   #2581
sergiuhusca

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

SCORPIONUL NU ARE FILIALA IN BUZAU
EU NU SUPORT MINCINOSII!!!
sergiuhusca is offline   Reply With Quote
Old 09-03-10, 23:17   #2582
vn-08-nen

Stage 5
 
vn-08-nen's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of:
[VW]
Thumbs down Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by sergiuhusca View Post
Intamplator o cunosc pe Flavia Scanteianu.
Chiar o sa vad cum e cu A8!!!
Sa te fereasca D-zeu sa MINTI NEN!
Tata a fost coleg de liceu cu directorul de la Scorpion FCS si el mi-a oferit sprijin , pana cand am trimis masina la buzau . Nu multa lume stie de lucrare , pentru ca legal , e ilegal ... dar s-au inteles ei daca intelegi .
In fine nu mai spun nimic va las cu machetele voastre cu soferi talentati si tobe de motor si nike pe lunete sa va jucati ... cu viata voastra . Am vrut sa demonstrez ca nu sunteti unii prieteni ci niste mascarici care nu stiu cum sa vorbeasca , ce sa vorbeasca si etc ...
vn-08-nen is offline   Reply With Quote
Old 09-03-10, 23:20   #2583
johnsonxxl

Stage 5
 
johnsonxxl's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,014
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

) ) ma fac regizor de filme de comedie..scenariul vad ca e deja aici )) intalniti-va si lamuriti problemele..

apropo..e vorba aia..cel destept cedeaza primul...si vad ca sergiu na mai zis nimica
johnsonxxl is offline   Reply With Quote
Old 09-03-10, 23:41   #2584
vn-08-nen

Stage 5
 
vn-08-nen's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of:
[VW]
Thumbs up Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Dap Geo asa e !
Unde pot gasi dar vreau sub pretul pietii : Mp3 cu iesire Din2 , statie de amplif de 1 x 200 W rms , bi-xenon H4 2 pachete ( 4 becuri ) pentru bora ...

si vroiam sa mai stiu la cati cp rezista cutia fiind manuala 5 trepte . acum masina are 101 cp , a fost modificata din computer la scorpion . diferenta mare nu prea e ... se obs la plecari de pe loc si parca se duce mai tare adica urca mai repede dupa 160km/h ... trebuie sa ii mai fac cateva teste sa va spun exact . ea nu e limitata electronic . asa a fost luata ...
vn-08-nen is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 07:15   #2585
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by vn-08-nen View Post
Dap Geo asa e !
Unde pot gasi dar vreau sub pretul pietii : Mp3 cu iesire Din2 , statie de amplif de 1 x 200 W rms , bi-xenon H4 2 pachete ( 4 becuri ) pentru bora ...

si vroiam sa mai stiu la cati cp rezista cutia fiind manuala 5 trepte . acum masina are 101 cp , a fost modificata din computer la scorpion . diferenta mare nu prea e ... se obs la plecari de pe loc si parca se duce mai tare adica urca mai repede dupa 160km/h ... trebuie sa ii mai fac cateva teste sa va spun exact . ea nu e limitata electronic . asa a fost luata ...
nen...nu stiu ce sa zic, va atacati aiurea, eu sergiu stiu ca are un chevrolet kalos varianta sport, in 3 usi....nicidecum spark, dar nu conteaza asta...iar pentru bora ta nu ai de ce sa iei 2 instalatii de xenon H4 ca nu ai ce face cu 4 becuri, tu ai doar 2 si locul pentru proiectoare in far, dar nu ai proiectoare si acolo oricum daca aveai proiector nu mergea h4....
__________________
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 09:08   #2586
vn-08-nen

Stage 5
 
vn-08-nen's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of:
[VW]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Grosu mi-a spus ca la mine merg H4 , eu stiu ca e becu cu doua pozitii ... In fine ... pana la urma trebuie doar un set ? 2 becuri ?
vn-08-nen is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 09:21   #2587
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

grosu tia zis bine ca iti trebuie h4, doar ca tu ai inteles aiurea...daca stii ca becul are 2 faze, nu "pozitii", cum poti spune ca iti trebuie 2 instalatii de xenon?cand h4 2 faze inseamna faza lunga si faza scurta acelasi bec...
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 13:36   #2588
detroit muscle

Stage 4
 
detroit muscle's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 264
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by sergiuhusca View Post
Daca ar fi din caseta, asa vea joc in volan sau ar vibra la orice viteza.
Dar ea vibreaza doar peste 100.In acceleratie spre exemplu, nu o simt ca vibreaza.
Vibratia este foarte fina...
Nu te gandi ca-mi sare volanul din mana.
da normal ca nu sare volanu dar asa am mai auzit ca sa intamplat si ca cica a fost din caseta.scuze oricum
detroit muscle is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 13:41   #2589
detroit muscle

Stage 4
 
detroit muscle's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 264
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

cred ca sonnic are dreptate.sunt sigur ca are
detroit muscle is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 17:24   #2590
ascany
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 384
Member of:
[VW]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by vn-08-nen View Post
mai intereseaza-te mai bine ... cox te bat cand te vad fara nici o gluma !

Adresă Sediu social SCORPION EXIM SRLSTR. VUIA TRAIAN, Nr. 39, Loc. BUZAU, Jud. BUZAU
ba in legtura cu cox uitete si tu la el te pui tu unu de 20 de ani cu el care are 14 ce naiba ma a spus si el nu te-a omorat laso moarta a gresit si el
si in legatura cu a8 as vrea sa stiu si eu cum arata posteaza poze sau un site ca sunt curios
__________________
id: gyo_ascani
ascany is offline   Reply With Quote
Old 10-03-10, 18:30   #2591
sergiuhusca

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 632
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Stai sa caute pe google la imagini.
sergiuhusca is offline   Reply With Quote
Old 11-03-10, 12:15   #2592
VN23TDR

Stage 5
 
VN23TDR's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,048
Thumbs down Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Terminati ba fratilor cu off-topicul asta. Dintr-un thread cu discutii depsre cai putere, masini si curse l-ati transformat in unu de biciclisti si subwoofere. Asta e un forum pt pasionatii de masini si de adrenalina. Va rog sa va abtineti de la comentarii inutile.
Valitataye ai 540 de posturi. Vreau sa stiu cam cat la suta din ele sunt intr-adevar legate de tema acestui forum..
La fel si cox.. ai 14 ani !! Vezi-ti de hi5, de colegele de clasa si orice ala activitate mai ai tu la varsta asta. Lasa acest forum curat pt ca atunci cand intru sa am ce sa citesc si sa invat .. nu sa citesc posturile tale despre ce-ai vrea sa faci la Loganul lu` tati.

George.. fara suparare dar ocupa-te putin de gramada asta de posturi care ar putea fi foarte usor o discutie pe mess...nu 3 posturi consecutive pt a lega o fraza.

Numai bine !
__________________
VN23TDR is offline   Reply With Quote
Old 11-03-10, 14:03   #2593
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

Quote:
Originally Posted by VN23TDR View Post
Terminati ba fratilor cu off-topicul asta. Dintr-un thread cu discutii depsre cai putere, masini si curse l-ati transformat in unu de biciclisti si subwoofere. Asta e un forum pt pasionatii de masini si de adrenalina. Va rog sa va abtineti de la comentarii inutile.
Valitataye ai 540 de posturi. Vreau sa stiu cam cat la suta din ele sunt intr-adevar legate de tema acestui forum..
La fel si cox.. ai 14 ani !! Vezi-ti de hi5, de colegele de clasa si orice ala activitate mai ai tu la varsta asta. Lasa acest forum curat pt ca atunci cand intru sa am ce sa citesc si sa invat .. nu sa citesc posturile tale despre ce-ai vrea sa faci la Loganul lu` tati.

George.. fara suparare dar ocupa-te putin de gramada asta de posturi care ar putea fi foarte usor o discutie pe mess...nu 3 posturi consecutive pt a lega o fraza.

Numai bine !



asa TDR ia aatitudine...ce naiba se intampla aici?
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 11-03-10, 14:47   #2594
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

se intampla foarte multe aici... am mai facut ceva curatenie si voi mai face dar imi ia foarte mult timp.... Chiar daca "o sa imi sara lumea in cap" am eliminat pana acum 20 de pagini in care binenteles Nen... se certa cu unii... Valy isi prezenta scuteru... cox vroia nu stiu ce si tot asa... haideti sa fim putini mai atenti cu ceea ce scrie chiar daca este un forum... tineti cont ca totusi este un forum de masini si nu de socializare ca Hi5-ul facebook si eu mai stiu care.
Vali si Cox va rog din nou nu mai postati daca nu aveti idee cu ce "se mananca" pe acest forum.
Nen intre timp poate iti mai revii si tu.
Din cauza unora ca voi nu sunt prezenti aici pe forum adevaratii oameni care stiu ce inseamna tuningul si detin masini propii... Ii inteleg ce sa vada pe un forum unde se vorbeste despre biciclete si scutere....
Sper ca m-am facut inteles in ceea ce am scris


Va Multumesc!
__________________

Last edited by jipianu; 11-03-10 at 15:27.
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 11-03-10, 14:48   #2595
ravy09
VW Driver

Stage 4
 
ravy09's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 242
Member of:
[VW]
[DAEWOO]
Default Re: Cafeneaua membrilor 4t din Focşani

nu intru si eu 2 zile pe forum si hop, nebunie..
jhonson, mi-ai promis niste poze.. de la tine chiar le astept.. ca altii nu cred ca o sa puna pozele la bataie........
__________________
VW Mk4 TDI-PD - [ R A V ]
fucking busy.. sau invers.. (daca ai logan si zici "i-am dat 250 si mai aveam pedala" ma inspiri sa-ti dau la m**e..)
ravy09 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -