Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 05-10-08, 14:01   #76
Calimero2003

Stage 5
 
Calimero2003's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 853
Default Re: Grecu Evo Is Back

Quote:
Originally Posted by Alex_55 View Post
vad ca inventati tot felul de chestii ) andrei nu-l cunoaste pe baiatul cu porschele, eu il cunosc eu l-am trimis la cursa imi pare rau ca eu nu am putut ajunge dar data viitoare voi fii acolo ! si masina este 100% stock
nu inteleg ce e cu atitudinea asta a ta avand in vedere ca vb in numele altei persoane, vis a vis de dgh mi se pare corect sa se faca o cursa din mers si una de pe loc, nu cred ca ar refuza dgh dar avand in vedere ca gtr-ul este "cea mai tare masina din lumea" nu inteleg de ce "va" carcotiti la o cursa pe 400m, o masina din 2008 4x4 cu 500 de mii de cai ii este frica de un urs din 88 ( nu stiu anul am zis la misto ) cu tractiune spate ...

o zi buna !

LE: nu cred ca e vina nimanui ca nu stie omu sa dea in masina lui, porschele a venit si-a facut treaba si a plecat !!
Ursul ala nu e un urs stok ... tie iti e frica de un cielo? ... am eu unu pt tine
Calimero2003 is offline  
Old 05-10-08, 14:06   #77
Alex_55

Stage 5
 
Alex_55's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,234
Default Re: Grecu Evo Is Back

Quote:
Originally Posted by Calimero2003 View Post
Ursul ala nu e un urs stok ... tie iti e frica de un cielo? ... am eu unu pt tine

si ce legatura are asta cu, cursele ca nu este ursu stock ? ala este gtr 2008 plm "cea mai tare masina din lume" !

eu sunt PRO curselor din mers, nu rupi masina in doua aiurea si sunt mult mai elegante.
__________________
Alex_55 is offline  
Old 05-10-08, 15:16   #78
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Grecu Evo Is Back

Cursele alea pe 402 m sunt pe pista in proportie de 90% ... in rest in cel mai bun caz sunt SI CU start de pe loc . Asta vad si eu unde vede tot romanul ... pe youtube ... acum ca fiecare vede ce vrea e alta discutie ....

P.S. - Popcorn ?
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline  
Old 05-10-08, 15:49   #79
Alex_55

Stage 5
 
Alex_55's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,234
Default Re: Grecu Evo Is Back

Quote:
Originally Posted by Lucian View Post
Cursele alea pe 402 m sunt pe pista in proportie de 90% ... in rest in cel mai bun caz sunt SI CU start de pe loc . Asta vad si eu unde vede tot romanul ... pe youtube ... acum ca fiecare vede ce vrea e alta discutie ....

P.S. - Popcorn ?
deja sunt la microunde !
Alex_55 is offline  
Old 05-10-08, 15:53   #80
76BPR

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 748
Default Re: Grecu Evo Is Back

Quote:
Originally Posted by YCSNHT View Post
Pentru necunoscatori, modelele de europa si state sunt cele care trebuiesc cumparate. Pentru cei care cunosc faptul ca masinile de japonia sunt un pic mai altfel, acestea sunt masinile bune de cumparat Abia asteptam sa vedem figurile celorlalti cu modele de state sau europa cand la start cel cu volan pe partea gresita va fi in fatza
hop cum aia cu volan pe dreapta a luat-o?parca trebuia sa bata nu.
76BPR is offline  
Old 05-10-08, 16:33   #81
D G H

Stage 4
 
D G H's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 256
Default Re: Grecu Evo Is Back

Quote:
Originally Posted by Calimero2003 View Post
Parca cursele sunt pe 400 m cu START DE PE LOC ..... restul sunt numai si numai idiotenii .... DGH ia mai pune si tu pe ursuletul ala al tau cam 800 de kg si sa vedem ce rezultate mai ai atuncea din mers ....
Cursele sunt pe 400 de metri .... avantaj pt unii dezavantaj pt altii ... tu de ce vrei cursa din mers? ... nu pt faptul ca ai vre-o 900 kg? ... nu poti pleca cu masina tare de pe loc .. asta e problema ta nu a baiatului cu GT-R . Cum nici problema ta nu este ca masina lui are 1.700 kg.
nu e stock masina mea dar nu e nici "cea mai rapida masina din lume"si in stadiul in care se afla masina acum nu are900kg ci intre 1300-1400kg
Hai Doamne Fereste!
D G H is offline  
Old 05-10-08, 16:51   #82
Rabanne

Stage 5
 
Rabanne's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 617
Default Re: Grecu Evo Is Back

Quote:
Originally Posted by D G H View Post
imi e sila de caracteru tau infect si de aceea nu te-am sunat eu,si inca ceva e rusinos ca propietaru unei masini care face suta in 3.3sec sa-i puna conditii unui amarat de ursulet....te-ai smecherit pe traseu,numai start de pe loc visezi si turbo,esti penibil,imi pare sincer rau ca te-am cunoscut si ca inca cunosc oameni ca tine...a insistat mata toata ziua si nu am refuzat te-am injurat ca m-ai luat cu d-alea:"auzi tati tu ne-ai sunat,noi punem conditiile",pe ce plm suferi nu stiu...a aparut o masina tare si am vrut sa compar ca nu am cu ce,poate o sa-ti faci tu in alta viata o masina care sa bata DGH-u

De ce va luati la cearta aiurea?E pacat de noi totusi...Este adevarat, nu tu ai insistat cu telefoane, prietenul tau Razvan a sunat-o de vreo 3 ori pe Oana si nu inteleg inca dc, l-am informat eu gresit pe NHT. Daca vroiai sa dai de grecu stiai unde sa-l gasesti.

Last edited by Rabanne; 05-10-08 at 16:54.
Rabanne is offline  
Old 05-10-08, 16:58   #83
andreitentean

Stage 5
 
andreitentean's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 732
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Grecu Evo Is Back

Quote:
Originally Posted by D G H View Post
nu e stock masina mea dar nu e nici "cea mai rapida masina din lume"si in stadiul in care se afla masina acum nu are900kg ci intre 1300-1400kg
Hai Doamne Fereste!
La cursa asta banii mei sunt clar pe tine !
andreitentean is offline  
Old 05-10-08, 17:03   #84
YCSNHT

Stage 5
 
YCSNHT's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,007
Default Re: Grecu Evo Is Back

Quote:
Originally Posted by D G H View Post
imi e sila de caracteru tau infect si de aceea nu te-am sunat eu,si inca ceva e rusinos ca propietaru unei masini care face suta in 3.3sec sa-i puna conditii unui amarat de ursulet....te-ai smecherit pe traseu,numai start de pe loc visezi si turbo,esti penibil,imi pare sincer rau ca te-am cunoscut si ca inca cunosc oameni ca tine...a insistat mata toata ziua si nu am refuzat te-am injurat ca m-ai luat cu d-alea:"auzi tati tu ne-ai sunat,noi punem conditiile",pe ce plm suferi nu stiu...a aparut o masina tare si am vrut sa compar ca nu am cu ce,poate o sa-ti faci tu in alta viata o masina care sa bata DGH-u
Esti un frustrat, chiar crezi ca intereseaza pe cineva de tine sau de masina ta? Cand o sa ai masina sa te dai dupa regulile pe care toata lumea le aplica si anume regulile de la KOE poate atunci o sa fii bagat in seama, pana atunci...Si avand in vedere asta cel care cauta scuze tu esti, nu este problema noastra ca masina ta nu pleaca de pe loc si ca pe 400 de m esti multimea vida. Despre partea cu injuraturile nici nu-mi bat capul sa ma cobor la nivelul tau. Tu sa fii sanatos si sa traiesti mult
YCSNHT is offline  
Old 05-10-08, 17:13   #85
D G H

Stage 4
 
D G H's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 256
Default Re: Grecu Evo Is Back

Quote:
Originally Posted by YCSNHT View Post
Esti un frustrat, chiar crezi ca intereseaza pe cineva de tine sau de masina ta? Cand o sa ai masina sa te dai dupa regulile pe care toata lumea le aplica si anume regulile de la KOE poate atunci o sa fii bagat in seama, pana atunci...Si avand in vedere asta cel care cauta scuze tu esti, nu este problema noastra ca masina ta nu pleaca de pe loc si ca pe 400 de m esti multimea vida. Despre partea cu injuraturile nici nu-mi bat capul sa ma cobor la nivelul tau. Tu sa fii sanatos si sa traiesti mult
nu vezi realitatea?nu gasesc scuze,am facut o masina si vreau sa o testez,e rusinos inca o data iti spun sa vb tu in numele altuia ca cea mai tare masina din lume se da numai pe 400 m cu start de pe loc;la nivelu meu tre sa te ridici nu sa te cobori si mai ai mult rau,bafta cu v8 turbo!
D G H is offline  
Old 05-10-08, 17:15   #86
Alex_55

Stage 5
 
Alex_55's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,234
Default Re: Grecu Evo Is Back

Quote:
Originally Posted by YCSNHT View Post
Esti un frustrat, chiar crezi ca intereseaza pe cineva de tine sau de masina ta? Cand o sa ai masina sa te dai dupa regulile pe care toata lumea le aplica si anume regulile de la KOE poate atunci o sa fii bagat in seama, pana atunci...Si avand in vedere asta cel care cauta scuze tu esti, nu este problema noastra ca masina ta nu pleaca de pe loc si ca pe 400 de m esti multimea vida. Despre partea cu injuraturile nici nu-mi bat capul sa ma cobor la nivelul tau. Tu sa fii sanatos si sa traiesti mult

aici nu este KOE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Alex_55 is offline  
Old 05-10-08, 17:19   #87
YCSNHT

Stage 5
 
YCSNHT's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,007
Default Re: Grecu Evo Is Back

Quote:
Originally Posted by D G H View Post
nu vezi realitatea?nu gasesc scuze,am facut o masina si vreau sa o testez,e rusinos inca o data iti spun sa vb tu in numele altuia ca cea mai tare masina din lume se da numai pe 400 m cu start de pe loc;la nivelu meu tre sa te ridici nu sa te cobori si mai ai mult rau,bafta cu v8 turbo!
Sa fii sanatos, noi nu suntem testerul tau, nu reprezinti nimic pentru noi asa ca te tratam ca atare, nu trebuie sa te superi din cauza asta. Cursele se fac pe 402 de m, esti in stare bine, nu esti in stare La revedere Sunt curios pe cine sunt banii la cursa asta))
YCSNHT is offline  
Old 05-10-08, 17:21   #88
YCSNHT

Stage 5
 
YCSNHT's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,007
Default Re: Grecu Evo Is Back

Quote:
Originally Posted by Alex_55 View Post
aici nu este KOE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tu ce masina ai ca sunt curios?
YCSNHT is offline  
Old 05-10-08, 17:22   #89
Alex_55

Stage 5
 
Alex_55's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,234
Default Re: Grecu Evo Is Back

nu am, am un scuter malaguti de 125cc care este de vanzare, daca te intereseaza da-mi PM !
Alex_55 is offline  
Old 05-10-08, 17:28   #90
YCSNHT

Stage 5
 
YCSNHT's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,007
Default Re: Grecu Evo Is Back

Quote:
Originally Posted by Alex_55 View Post
nu am, am un scuter malaguti de 125cc care este de vanzare, daca te intereseaza da-mi PM !
Atunci vezi-ti de treburile tale si nu mai face flame-uri pe aici si ia-o ca pe o rugaminte
YCSNHT is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -