Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-08-09, 06:34   #346
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

Quote:
Originally Posted by VW-G60 View Post
Ce glumeti este unii traiasca dyno-ul lor stramutat, cum e domnu' cu cursili alea pe loc merje sau merje doar cand sta ?
bai sa stii ca merg ceva masini facute de Maier...chiar merg bine iar omul este jos palaria spre deosebire de altii... in rest numai de bine ca la cate "dinouri" d'astea au aparut.... masini puternice sa fie!
__________________
"Do, or do not. There is no try."
yoda is offline  
Old 07-08-09, 08:30   #347
VW-G60

Stage 3
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 89
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

Adevar grait-ai ! Pana acu' tara cerea dynouri....acu ne trebe cai, uite asa facem noi ce facem si tot nemultumiti estem.
Partea buna a cursei "inarmarilor" e ca poate ajungem sa vedem si noi masini noi in loc de aceeasi combatanti in decoruri diferite.
VW-G60 is offline  
Old 07-08-09, 10:11   #348
YCSNHT

Stage 5
 
YCSNHT's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,007
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

Quote:
Originally Posted by WRT-SHARK View Post
Pai ce ti-au facut?? Ti-au suflat NOS prin ventilator, Exelixilirusus Vietii??De unde atitia awehashpei?? Eu nu am gasit pe Gougles decit :"
Printre cei prezenti l-am zarit si pe "Trafalet" celebrul cameraman care era in exercitiul functiunii."
Ce treaba are el cu asta si de ce nu ai jepege,printuri ceva, ca doar ai dat ceva drahme pe DYNOTEST IN PIPERA patru ori doi doi ori doi, nu??
IN PRIMUL RAND ZGAIBA NU A FACUT NICI O MASURATOARE LA NOI .

POATE DACA AR FI VENIT AR FI VAZUT REAL CATI CAI ARE....DAR POATE VINE LA TINE SA-I MASORI CU SUBLERU

UNII ESTE TARE INVIDIOSI...
YCSNHT is offline  
Old 07-08-09, 17:18   #349
gollum_
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
gollum_'s Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 537
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

Quote:
Originally Posted by YCSNHT View Post
IN PRIMUL RAND ZGAIBA NU A FACUT NICI O MASURATOARE LA NOI .

POATE DACA AR FI VENIT AR FI VAZUT REAL CATI CAI ARE....DAR POATE VINE LA TINE SA-I MASORI CU SUBLERU

UNII ESTE TARE INVIDIOSI...
Multi dintre noi cand au sustinut o putere pe dyno au probat si cu fisa. De ex. prietenul nostru Florin care la fircare modificare facuta la compania lui apare si cu o fisa dyno pe net. Din cate stiu eu dyno au acelas fabricant deci nu este o problema tehnica sa scoti o fisa in format electronic.
In plus sunt ceva persoane care au vazut acea fisa si sustin ceva diferit fara de ceea ce ai spus tu.
gollum_ is offline  
Old 07-08-09, 18:52   #350
YCSNHT

Stage 5
 
YCSNHT's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,007
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

Quote:
Originally Posted by gollum_ View Post
Multi dintre noi cand au sustinut o putere pe dyno au probat si cu fisa. De ex. prietenul nostru Florin care la fircare modificare facuta la compania lui apare si cu o fisa dyno pe net. Din cate stiu eu dyno au acelas fabricant deci nu este o problema tehnica sa scoti o fisa in format electronic.
In plus sunt ceva persoane care au vazut acea fisa si sustin ceva diferit fara de ceea ce ai spus tu.
ACELE CATEVA PERSOANE NU EXISTA
masuratoarea s-a facut cu usile inchise
YCSNHT is offline  
Old 07-08-09, 19:38   #351
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

felicitari pentru masina....theo e prietenul meu dar nu inteleg un lucru..de ce atata secretizare a unui document?
blazeyblaze is offline  
Old 09-08-09, 15:58   #352
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

Quote:
Originally Posted by gollum_ View Post
Multi dintre noi cand au sustinut o putere pe dyno au probat si cu fisa. De ex. prietenul nostru Florin care la fircare modificare facuta la compania lui apare si cu o fisa dyno pe net. Din cate stiu eu dyno au acelas fabricant deci nu este o problema tehnica sa scoti o fisa in format electronic.
In plus sunt ceva persoane care au vazut acea fisa si sustin ceva diferit fara de ceea ce ai spus tu.
tu nu stii ca Florin masluieste fisele ?!
restul spun adevarul...dar doar pe forum, nu si in realitate!ce era asa de greu sa puneti fisa de dyno?!sau era problema cu softul local?!

Last edited by blazeyblaze; 10-08-09 at 06:21.
yoda is offline  
Old 09-08-09, 21:00   #353
aviator

Stage 5
 
aviator's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 459
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

Omul isi prezinta masina si cred ca pentru asta merita respect.
Intradevar e o mica problema ca nu o face chiar el, dar tinand cont de faptul ca nu e roman..., e de inteles.
Spune atat cat vrea sa spuna si arata cat considera ca este avantajos pentru el.
Probabil ca este in topul GT-R-urilor de pin zona noastra si probabil ca o sa vrea mai mult.
Tot probabil este si faptul ca o sa vrea sa combata cu masina , iar atunci putem vorbi de realitate, nu timp nu nimic... cursa in paralele care de obicei ofera aceleasi conditii si sanse pentru fiecare concurent.
aviator is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -