Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO Expozitia de Tuning, Car-Audio, Masini Modificate & Rally

Reply
 
Thread Tools
Old 16-03-08, 22:57   #16
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

asteptam filmuletele sa ne dam cu parerea
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 17-03-08, 11:01   #17
MaTzA
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
MaTzA's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,596
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Fiat]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Organizarea salonului a fost extraordinar de proasta... a trebuit sa ma cert si sambata si duminica , cu "nenea" de la parcare care-mi dadea cartela sa platesc parcarea, in conditiile in care am venit la 9 si am plecat la 21 00... daca sambata m-am inteles cat de cat cu personalul , duminica a fost un adevarat razboi. Stand de vorba cu doamna de la parcare mi-a spus ca a primit ordine de la organizatorul evenimentului , nu de la romexpo, ca absolut toate masinile sa plateasca parcare. Pai se poate asa ceva? Legitimatii de acces...pauza, s-au facut liste vineri , si s-au facut degeaba. Existau unele liste la portile de acces unde erau trecute doar animatoarele. Credeam ca in 2 ani si 2 evenimente ( doar in buc) se invatase lectia cu accesul. Macar e bine ca a fost spatiul mare. Dar repartizarea spatiului a fost ca naiba...probabil s-a facut in functie de buzinar...oricum...shoiw de drift & burn a fost unul extraordinar, cel mai bun de pana acum.
__________________
unde se poarta stickerul
Bord cu leduri

GRABA stirca TREABA !!!
MaTzA is offline   Reply With Quote
Old 17-03-08, 11:07   #18
VWluci

Stage 5
 
VWluci's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 952
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[VW]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

A fost misto, a meritat, eu am venit din BV si am stat si Sambata si Duminica. A meritat. Putin dezamagit de spatiul pentru cerculete, nu puteam nici sa respir din cauza multimii de oameni care se inghesuiau cat mai in fata....
VWluci is offline   Reply With Quote
Old 17-03-08, 12:07   #19
Geo_ZGA
Daewoo Driver

Stage 5
 
Geo_ZGA's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,820
Member of:
[Moderators]
[DAEWOO]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

dezamagit de mai multe... printre care: la intrare era vorba ca se dau odorizante (nu s-au dat, nu ma interesau in mod special, ca oricum mi-am cumparat... dar macar sa nu se mai spuna), spatiul pt burn si drift a fost mic, nu inteleg de ce nu s-a tinut in parcarea unde trebuia sa se tina initial (a fost goala aia din capat, dinspre sofitel), ati spus ca se vor vinde promotionale (numere, tricouri, sepci, stickere...)... am reusit sa cumpar doar sticker, care nu se vindea decat cu revista si cu odorizantul, la pretul de 10ron "setul"... nu mi se pare normal sa vindeti "la gramada", pe mine poate nu ma interesa revista, cu atat mai putin numerele vechi pe care le aveam; tricouri NU, sepci NU, numere NU!
per total, spatiul mai mare, masini mai multe, Tengu... a fost bine.
__________________
"Stiu ca sunt prost...dar cand ma uit in jurul meu, ma simt mult mai bine" (Ion Creanga)
Geo_ZGA is offline   Reply With Quote
Old 17-03-08, 12:21   #20
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

eu am primit odorizant la intrare...
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-08, 12:34   #21
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

inainte sa postati ...
puneti-va in locul organizatorilor .. .
apoi postati ..
voi cum v-ati fi descurcat in locul lor ?
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 17-03-08, 12:41   #22
SUPAPA_Jr

Stage 5
 
SUPAPA_Jr's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,628
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

da ... multe minusuri...multi cocalari,labari,gura casca...altceva?
masini dragute...unele foarte frumoase,altele mai putin dar nu au fost kitschuri ceea ce mi-a placut,mi-a placut de baiatul care dadea rateuri cu un suzuki streetfighter...ca stia ce face mi-au placut standurile unde la unele masini puteai vedea si ce modificari au,mi-au placut exponatele rare (corvette,cobra,mustang) si standul lui maff...nu prea am inteles ce a fost cu limuzina de la RIN Hotel...nu mi-au placut figurile unor baieti de pe acolo...aveau un stil prost de a face caterinca...si de a-si supraevalua masinile,totusi fiecare padure are uscaturile ei...ma asteptam sa nu vad nimic din showul auto/moto din cauza multimii dar nu ma asteptam sa mi se zica da-te in mm la o parte ca sa vad si eu ce fac aia acolo ca numa in jocuri am vazut...de catre un cocalar infect...dar...nu poate nimeni selecta vizitatorii...de aia s-au intamplat atatea furturi pe la smaeb...sper ca de acu incolo sa se organizeze separat...motociclistii cu uscaturile lor si tuningaretii cu partea lor ceva mai mare de uscaturi.
SUPAPA_Jr is offline   Reply With Quote
Old 17-03-08, 12:41   #23
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

singura mea problema:tine prea putin.cred ca o saptamana ar fi mult mai bine daca ar dura.
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 17-03-08, 12:42   #24
j.v.l

Stage 5
 
j.v.l's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 301
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Felicitari Anoymous !
Mi-a placut mult de tot. Cat despre sonorizare ... no comment
j.v.l is offline   Reply With Quote
Old 17-03-08, 22:07   #25
no limits design


Stage 5
 
no limits design's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 4,037
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[4Tuning International]
[AirBrush]
[4Rally]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

totul a fost perfect....felicitari organizatorilor pentru tot... nu mai ****** degeaba fiindca e dificil de organizat asa ceva...eu personal am fost placut impresionat

Last edited by 4TuningRO; 18-03-08 at 12:55.
no limits design is offline   Reply With Quote
Old 17-03-08, 22:30   #26
MaTzA
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
MaTzA's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,596
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Fiat]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

cacat sa nu mai mananci tu degeaba...daca nu stii cum a fost nu mai comenta domnu' , ok...
de obicei nu folosesc asemnea limbaj...dar acum chiar m-ai ofticat... eu inteleg k e greu, intotdeauna am luat apararea...dar anul asta a fost prea de tot.
MaTzA is offline   Reply With Quote
Old 17-03-08, 22:47   #27
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

nush... anu asta am fost dezamagit..
1. Masinile din Crazy Drivers care s-au inscris si au primit si rasp afirmativ au ramas afara din cauza "lipsei de spatiu"
2. Nu numa la Siab, Smaeb s-a furat.. ci si din 2 masini din Crazy Drivers (cele 2 merturi nefinalizare) din una s-au furat boxele iar din alta manierele de la usi si manierele de la geamuri
3. Parcarea... dc nu s-a facut o parcare separata pt cei care veneau cu clubu... pt ca au fost cazuri in care s-a stat de dim pana seara... si cand am iesit ne-am pus mana in cap...
4. Locul pt drifturi si cascadorii... prea mic spatiu pt public.. pot spune ca nu am vazut absolut nimic pt ca era full pe acolo cu jumatate de ora inainte de a incepe show-urile...

Intradevar un astfel de eveniment e greu de organizat... dar puteau cere ajutor si probabil ca nu ar fi fost refuzati.
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 00:41   #28
TheBig_X

Presedinte Xtreme Club Emotion

Stage 5
 
TheBig_X's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 305
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Xtreme Club Emotion]
[RENAULT]
[MERCEDES]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Quote:
Originally Posted by Eugen_TL View Post
ca stand A N O N Y M O U S a fost the best!
da a fost frumos nimic de zis dar doar pentru o masina asta nu a observat nimeni se poate spune ca a fost frumos standul lui rus respectele mele pentru rus care cred eu ca este 99% din anonymous
__________________
TheBig_X is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 02:12   #29
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Quote:
Originally Posted by no limits design View Post
totul a fost perfect....felicitari organizatorilor pentru tot... nu mai mancati cacat degeaba fiindca e dificil de organizat asa ceva...eu personal am fost placut impresionat
n-a fost deloc perfect
sa o luam in ordine
odorizantele, sa mor daca stiu de ce nu le-au dat toti gratis, ca eu, la un moment dat am rasturnat un bax pe jos, la stand, sa fiu sigur ca ia oricine...
daca le vindea careva din baietii de la revista separat sa isi scoata un ban, inteleg... dar asa?
ba mai rau, am ramas cu cateva baxuri, deja am facut apel sa organizam o intalnire sa ia toata lumea care vrea
le-am facut gratis, le-am facut multe...

accesul...
asta a fost iar o problema
iarasi nu inteleg de ce, desi erau liste, oamenii de la poarta nu le-au folosit mereu
am auzit asta din posturile voastre
daca isi luau spaga, ceva, inteleg motivul, dar daca nu, ma doare capul si tot nu inteleg de ce nu le foloseau mereu... ca erau, altfel nu intrau pe ele atatia dupa cum au confirmat aici...
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 02:18   #30
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005 View Post
nush... anu asta am fost dezamagit..
1. Masinile din Crazy Drivers care s-au inscris si au primit si rasp afirmativ au ramas afara din cauza "lipsei de spatiu"
2. Nu numa la Siab, Smaeb s-a furat.. ci si din 2 masini din Crazy Drivers (cele 2 merturi nefinalizare) din una s-au furat boxele iar din alta manierele de la usi si manierele de la geamuri
3. Parcarea... dc nu s-a facut o parcare separata pt cei care veneau cu clubu... pt ca au fost cazuri in care s-a stat de dim pana seara... si cand am iesit ne-am pus mana in cap...
4. Locul pt drifturi si cascadorii... prea mic spatiu pt public.. pot spune ca nu am vazut absolut nimic pt ca era full pe acolo cu jumatate de ora inainte de a incepe show-urile...

Intradevar un astfel de eveniment e greu de organizat... dar puteau cere ajutor si probabil ca nu ar fi fost refuzati.
1. ar fi bine sa pui si poze cu cele 2 mercedesuri care au ramas "pe dinafara", ok?
2. Cu furatul... masinile nu au fost in expozitie. de furat, puteai zice ca s-au furat si motoarele, puteai zice orice.
3. Parcare separata pentru cei care veneau cu clubul... 20 de parcari separarate, eventual, pentru 20 de cluburi...
4 locul pt public nu era deloc mic... ci tocmai tu ai zis ca era full acolo
deci nu locul era mic, ci interesul mare, dupa cum ai sesizat...

ajutorul tau nu putea decat sa alunge oamenii, ca cei care raman sa aiba loc mai mult... mersi.
Gratzian is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -