Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO Expozitia de Tuning, Car-Audio, Masini Modificate & Rally

Reply
 
Thread Tools
Old 18-03-08, 06:25   #31
toader
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,150
Member of:
[Moderators]
[Echipa de sprijin]
[FOTO]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Quote:
Originally Posted by Gratzian View Post
n-a fost deloc perfect
sa o luam in ordine
odorizantele, sa mor daca stiu de ce nu le-au dat toti gratis, ca eu, la un moment dat am rasturnat un bax pe jos, la stand, sa fiu sigur ca ia oricine...
daca le vindea careva din baietii de la revista separat sa isi scoata un ban, inteleg... dar asa?
ba mai rau, am ramas cu cateva baxuri, deja am facut apel sa organizam o intalnire sa ia toata lumea care vrea
le-am facut gratis, le-am facut multe...

accesul...
asta a fost iar o problema
iarasi nu inteleg de ce, desi erau liste, oamenii de la poarta nu le-au folosit mereu
am auzit asta din posturile voastre
daca isi luau spaga, ceva, inteleg motivul, dar daca nu, ma doare capul si tot nu inteleg de ce nu le foloseau mereu... ca erau, altfel nu intrau pe ele atatia dupa cum au confirmat aici...
Gratian eu am fost ala cu baxu de odorizante care le-ai pus pe jos, eu am fost cred ca singurul care le-a dat fara bani, restu nu stiu prin ce modalitati le-au dat. Pe langa baxul pe care l-ai rasturnat, am mai cerut inca vreo 4 cred toata ziua, plus stickere. Spre seara nu am mai luat pentru ca am inteles ca nu mai sunt foarte multe si atunci nu am mai cerut.
toader is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 08:06   #32
Sindrom

Stage 5
 
Sindrom's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,744
Member of:
[PEUGEOT]
[FORD]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

io am fost sambata dimineaza cred ca la 10 si 5 eram in fata(traiasca 41 ca am evitat o mare aglomeratie) impresii....ce pot sa zic...cred ca in afara ffaptului ca nu am prins evenimentele de afara am vazut cam tot ce era de vazut....si repede poze...nu m-a deranjat nimeni decat pe la 11 si ceva cand a inceput sa se umple...odorizant am primit la intrare...
am inteles acum dc lumea inca mai lipea fire....aranja inca standuri....oricum sincer sa fiu
nu m-a afectat cu nimic chestia asta
standuri...au fost frumoase toate...de observat florica care in 3 secunde l-am vazut in "4 locuri diferite"
imi zicea cineva ca a venit sa vada masini tunate si ca nu i-a placut organizarea...si cred ca raspunsu la intrebarea asta e unu singur....e toata lumea la inceput...dupa 10 15 editii daca se repeta aceleasi probleme atunci e o problema...pana atunci...Numa bine si felicitari...
__________________


De ce sa-ti iei audi????? Cand exista ALFA ROMEO
si pentru ca n-am avut bani nici de audi nici de Alfa Romeo, mi-am luat Peugeot.
Sindrom is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 10:12   #33
corraptor_evo
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
corraptor_evo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 845
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Eu am fost chiar impresionat. Pozitiv!
Iar in ce priveste cele cateva minusuri (de unul din acestea am fost chiar eu afectat), este chiar normal ca un eveniment de o astfel de amploare, care este in plina dezvoltare de la un an la altul, sa nu poata atinge (inca!) perfectiunea!
Dar publicul a fost cu adevarat captivat de ceea ce li s-a oferit, si asta a fost motivul principal al prezentei noastre si al masinilor noastre acolo, in standuri.
Restul, e rest...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC00201.JPG
Views:	92
Size:	692.7 KB
ID:	486350   Click image for larger version

Name:	Image262.jpg
Views:	93
Size:	436.1 KB
ID:	486351   Click image for larger version

Name:	Image263.jpg
Views:	77
Size:	368.0 KB
ID:	486352  

Click image for larger version

Name:	Image265.jpg
Views:	94
Size:	414.8 KB
ID:	486353   Click image for larger version

Name:	Image269.jpg
Views:	72
Size:	432.0 KB
ID:	486354  
__________________
VW Corrado VRTurboSyncro... Live!
Raise the boost and praise the Lord!
http://www.corradodatabase.com/index...orrado&id=3020
corraptor_evo is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 10:15   #34
mihai88


Stage 5
 
mihai88's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,590
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

cel mai bun eveniment de pana acum

masini una si una
atmosfera de nota 10
...........prea tare
felicitari Gratzian & restu echipei
mihai88 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 11:18   #35
corraptor_evo
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
corraptor_evo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 845
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Uitasem ceva foarte important:

FELICITARI Extreme lui Gratian, echipei si cluburilor care au pus umarul la treaba!

Mai vrem!!!
corraptor_evo is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 12:11   #36
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Quote:
Originally Posted by TheBig_X View Post
da a fost frumos nimic de zis dar doar pentru o masina asta nu a observat nimeni se poate spune ca a fost frumos standul lui rus respectele mele pentru rus care cred eu ca este 99% din anonymous
Da ma onule...99% este rus .... daca vrei sa incepem cu rautati nu-i prb..incepem...noi cel putin am venit cu masinile din club nu imprumutate de la prietenii clubului
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 12:48   #37
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Quote:
Originally Posted by TheBig_X View Post
da a fost frumos nimic de zis dar doar pentru o masina asta nu a observat nimeni se poate spune ca a fost frumos standul lui rus respectele mele pentru rus care cred eu ca este 99% din anonymous
Tu cine esti.. te cunoaste cineva? ) la biserica sa crezi.. nu aici )

Standul a fost standul Anonymous nu standul lui RUSu.. toti am muncit la stand cat despre masina.. asta e.. daca e cea mai frumoasa si mai e si la noi... ce sa-i faci..

PS. Duminica a fost masina lui Ceres in mijloc
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 12:54   #38
B_84_RIP
BMW Driver

Stage 5
 
B_84_RIP's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 367
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Quote:
Originally Posted by TheBig_X View Post
da a fost frumos nimic de zis dar doar pentru o masina asta nu a observat nimeni se poate spune ca a fost frumos standul lui rus respectele mele pentru rus care cred eu ca este 99% din anonymous
Ori cum parerea ta nu conteaza...cert e un lucru......am dat clasa la muzica la multa lume.....cat despre masini....deja e stiut lucrul ca in anonymous nu intra cine vrea...intra cine merita......si cat despre masina lui bogdan.....e unica si chiar merita prezentata mai special.....toti au scos ce au avut mai bun in evidenta....asta am facut si noi....
B_84_RIP is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 13:03   #39
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

spunea cineva mai sus ca ... e pacat ca a durat atat de putin , mare dreptate are..
merita sa fie o saptamana ...
a fost superb ..
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 14:17   #40
Io4rap

Stage 5
 
Io4rap's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 622
Member of:
[Opel]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

ar trebui sa fie 4tuning year nu days sau macar sa fie de vreo 3-4 ori pe an ) Super reusit, de la an la an sunteti mai buni. felicitari si respect
__________________
Dezmembrez Opel Tigra '95 Full -> https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post2938788
Io4rap is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 14:32   #41
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

drept dovada ca si a lu Bogdan si a lu ceres sunt masini tari ambele au primit premii...si inca au lipsit multe masini smechere din Anonymous..evo 8 Alex, Bmw Rip, ery ,Pia,alex A3,Fixu TT ...cred ca nici nu aveam loc sa expunem tot.
Oricum pe fiecare an ce trece devine tot mai interesant si mai frumos acest salon
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 15:33   #42
adibose

Stage 3
 
adibose's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 151
Member of:
[AUDI]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

pentru ca oamenii cresc, si totul este din ce in ce mai bun.
iar la urmatoarea editie cu siguranta vor fii si mai multe si mai tari !

Toti au expus masini cu bun gust, au fost foarte putine masini care de principiu nu ar avea ce cauta dar asa cum sunt ele...toate masinile inseamna munca si pasiune! si toti au aratat-o din nou indiferent de masina!

Un eveniment foarte bun! la mai mare!

Iar Anonymous daca s-ar reuni din toata tara ar umple un pavilion
__________________
Anonymous motorsport member | Audi S3 powered by 1.8T RBN-Tuning & THS Performance
adibose is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 16:18   #43
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Per total mie unu personal mi-a placut acest salon.
Pot spune ca a fost net superior fata de anii precedenti,chiar vb cu cineva...ce a fost acum 2 ani de zile,cum fiecare intra cu masina in salon chiar daca avea jante sau capace,si acum masinile au fost alese pe spranceana(si asta s-a vazut).
Felicitari Gratzian si a celorlalti care au ajutat la organizare...a fost cel mai "organizat" eveniment de tuning day de pana acum..eu asa l-am vazut.
Era o poarta pe la intrarea de la Antena 2 in care nimeni nu se interesa,nu era pazita,nu nimic...si cred ca multi oameni au intrat pe acolo fara sa plateasca... in anii viitori vedeti ce faceti si in privinta asta.
orlando is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 16:42   #44
TheBig_X

Presedinte Xtreme Club Emotion

Stage 5
 
TheBig_X's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 305
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Xtreme Club Emotion]
[RENAULT]
[MERCEDES]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Quote:
Originally Posted by B|shOp-VR6 View Post
Tu cine esti.. te cunoaste cineva? ) la biserica sa crezi.. nu aici )

Standul a fost standul Anonymous nu standul lui RUSu.. toti am muncit la stand cat despre masina.. asta e.. daca e cea mai frumoasa si mai e si la noi... ce sa-i faci..

PS. Duminica a fost masina lui Ceres in mijloc
daca tu ai muncit la standul ala eu ma fac preot, mie mi sa parut ca au muncit niste baietiz de la o firma de sunet :P, si nu mi se pare normal sa luatzi premiu pentru stand ca ala nu a fost stand amenajat, a fost masina amenajata , sa ii datzi premiu lui rusu .
__________________
TheBig_X is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 16:59   #45
Alfa_band

Stage 5
 
Alfa_band's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 1,113
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Pe tine ce te deranjeaza cel mai mult pana la urma??Si ce urmaresti cu afirmatiile tale de cacat?Ce ar fi sa stai in vizuina ta acolo si sa nu mai comentezi aiurea...
Alfa_band is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -