Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO Expozitia de Tuning, Car-Audio, Masini Modificate & Rally

Reply
 
Thread Tools
Old 18-03-08, 17:21   #46
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Invidia e mare in tara asta
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 17:34   #47
TheBig_X

Presedinte Xtreme Club Emotion

Stage 5
 
TheBig_X's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 305
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Xtreme Club Emotion]
[RENAULT]
[MERCEDES]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

mai am ceva de adaugat si promit ca nu mai deranjez pe nimeni cu afirmatziile mele de cacat, cat despre cine sunt ca nu ma stii bish sunt ala care a facut ceva pentru tuning in romania a organizat un show, acuma intreb eu tu cine esti ???????? si mai exista si un proverb in romania "unde scuipi nu mai lingi" ma inclin si voie buna.
__________________
TheBig_X is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 18:05   #48
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Băi, nu fiţi răi că nu dă bine o ceartă īntre atāta atitudine pozitivă. Onule, ai dreptate pe de-o parte, dar tot la Anonymous dacă te uitai bine ai fi văzut singura amenajare cu o temă, adică S3-ul lui Nadir (că era stock pe afară e partea a doua). Dar īn materie de cluburi, ei cred că au fost singurii care au apelat la aşa ceva - piese de maşină, butoaie de ulei, table, fiare, etc, ca să dea impresia unui atelier auto. Plus maşina cocoţată pe cric. Ai mai vazut īn vreun stand aşa ceva? Eu la Insomnia, acum ani buni, cānd aveau şezloange şi nisip... Şi un suc bun la cărămidă Dar īn rest, dacă ne gāndim mai bine, standurile de club nu au evoluat mai deloc, fără supărare, nici măcar al nostru, 4SS, de care aparţin. Maşini, femei, DJ, muzică, boxe şi lumini. Nu tu idei noi, o temă de stand, gagici īmbrăcate altfel, o chestie nouă acolo, nimic. Mai erau nişte băieţi, Fanatik, habar nu am cine sunt, ce fac, de unde sunt, dar mi-a plăcut standul lor. Era ceva mai special ca celelalte.

Aşadar, dacă privim mai bine, vedem că, deşi nu īmi place să recunosc, că nu am fost la īnălţimea aşteptată, standul Anonymous a fost cel mai reuşit. Nu de la lumini şi DJ, care au fost şi anul trecut, deci nimic nou, ci pentru că au făcut ceva ce nu s-a mai făcut de multă vreme - un stand personalizat cu temă.
Hondarul is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 18:06   #49
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Onule sincer stiu cat ai muncit si te-ai zbatut ptr standul vostru si a fost calumea si al vostru...dar la noi au si fete(cupa ptr miss) si sonorizare si muzica buna+film,masinile au fost aranjate calumea...s3 alb al lui nadir +subaru +z-tu lu Ruse+celelalte masini. In total au fost 8 premii...+ cupa lu blonda ...ca e Blonda.Daca u crezi ca au fost nemeritate...plm.
oricum felicitari tuturor cluburilor. toate cluburile au fost la inaltime....cu un mare + ptr membrii Midnight. Felicitari baieti ptr cum va purtati cu mama lu Micutu.
nsl a avut ce-i mai frumosi ursi, Baietii de la ' Bila 8' o prezenta f frumoasa si cu ideeii frumoase...subaru lu tom o adevarata opera de arta.
Inca odata felicitari tuturor.
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 18:15   #50
TheBig_X

Presedinte Xtreme Club Emotion

Stage 5
 
TheBig_X's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 305
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Xtreme Club Emotion]
[RENAULT]
[MERCEDES]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Quote:
Originally Posted by D_M_X View Post
Onule sincer stiu cat ai muncit si te-ai zbatut ptr standul vostru si a fost calumea si al vostru...dar la noi au si fete(cupa ptr miss) si sonorizare si muzica buna+film,masinile au fost aranjate calumea...s3 alb al lui nadir +subaru +z-tu lu Ruse+celelalte masini. In total au fost 8 premii...+ cupa lu blonda ...ca e Blonda.Daca u crezi ca au fost nemeritate...plm.
oricum felicitari tuturor cluburilor. toate cluburile au fost la inaltime....cu un mare + ptr membrii Midnight. Felicitari baieti ptr cum va purtati cu mama lu Micutu.
nsl a avut ce-i mai frumosi ursi, Baietii de la ' Bila 8' o prezenta f frumoasa si cu ideeii frumoase...subaru lu tom o adevarata opera de arta.
Inca odata felicitari tuturor.
bai sa intzelegetzi ca eu nu m-am luat de masini femei si alte , eu zic ca cupa pentru stand trebuia sa i se dea lui RUS nu clubului asta am vrut sa precizez.

si faza cu masinile imprumutate nu prea stiu de care zici ca toate au venit cu propietarul la volan sau in masina care tragea platforma.
TheBig_X is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 19:00   #51
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Nu inteleg ce vrei sa spui prin faptul ca acea cupa ar fi trebuit sa i se dea lui Rusu.. dar nici nu ma mai chinui s-o inteleg. Oricum.. standul nostru ar fi trebuit sa arate altfel dar datorita acelor stalpi nu am reusit sa pune multe in practica si datorita faptului ca pe jos nu puteam pune decat mocheta neagra ne-a scos din joc unele idei. Ar fi trebuit sa fie inca alte trei teme pe langa cea a atelierului de la nadir dar n-a fost sa fie.. Oricum.. la anul promitem ca o sa fim mai buni... sa nu mai ai tu ce comenta )))
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 22:07   #52
MaTzA
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
MaTzA's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,596
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Fiat]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

toader...tu , duminica , unde ai fost la smaeb sau la 4t?
MaTzA is offline   Reply With Quote
Old 18-03-08, 22:14   #53
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

A fost in pavilionul central... unde probabil era SMAEB-ul... spun probabil pentru ca nu am apucat sa intru si acolo...
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 16:10   #54
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Baditza, eu nu te cunosc, sau daca o fac nu asociez nick-ul cu fata ta. Sa-ti explic si eu ceva. Standul ala daca a fost al cuiva, a fost AL MEU?! EU am adus muzica. Dar trebuie sa intelegi ceva. Intr-o familie...cum suntem noi, nu prea conteaza fiecare cu ce a venit. Daca voi ati fi stat pe-acolo pe la voi pe tarla ati fi observat ca la noi s-a muncit pana la ora 8 dimineata. De ce? Ca asa suntem noi, mai un reflector, mai un JimBeam, mai o boxa, mai o gluma...Nu inteleg ce treaba ai tu cu chestia asta. Masina lu' RUS'u a MERITAT sa fie acolo. De ce? Ca e unicat. Masina lu' CeReS la fel. Asta a fost tema standului nostru. Asa ca te rog eu mult, pastreaza-ti parerile acide pentru discutiile private. Si-n plus de asta, ne esti dator cu cate-o bere.... :P
JKV is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 18:06   #55
TheBig_X

Presedinte Xtreme Club Emotion

Stage 5
 
TheBig_X's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 305
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Xtreme Club Emotion]
[RENAULT]
[MERCEDES]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Quote:
Originally Posted by JKV View Post
Baditza, eu nu te cunosc, sau daca o fac nu asociez nick-ul cu fata ta. Sa-ti explic si eu ceva. Standul ala daca a fost al cuiva, a fost AL MEU?! EU am adus muzica. Dar trebuie sa intelegi ceva. Intr-o familie...cum suntem noi, nu prea conteaza fiecare cu ce a venit. Daca voi ati fi stat pe-acolo pe la voi pe tarla ati fi observat ca la noi s-a muncit pana la ora 8 dimineata. De ce? Ca asa suntem noi, mai un reflector, mai un JimBeam, mai o boxa, mai o gluma...Nu inteleg ce treaba ai tu cu chestia asta. Masina lu' RUS'u a MERITAT sa fie acolo. De ce? Ca e unicat. Masina lu' CeReS la fel. Asta a fost tema standului nostru. Asa ca te rog eu mult, pastreaza-ti parerile acide pentru discutiile private. Si-n plus de asta, ne esti dator cu cate-o bere.... :P
asta cu ora 8 macane rau, itiz zic eu 5 persoane de la voi care vineri la ora 12 erau cu mine si beam un paharel =))
TheBig_X is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 18:23   #56
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Poate erau cei din CT... noi cei din bucuresti am stat pana a doua zi. La 12 au venit baietii cu muzica, li s-au ars primul rand de boxe si am stat pana au fost aduse altele noi. La 8 inca lucram la stand si puneam masinile pe pozitie.. Intradevar.. am baut si noi ceva paharele in perioada asta..

Eu unul.. am plecat acasa la ora 11 dimineata, sambata.. dupa 28 ore de nesomn, am dormit 2 ore si am revenit la stand.

Printre cei care au stat pana sambata dimineata au fost: NOSu, JKV, Speeder, BBN, RUSu, eu, Xellex, Ernest, Santos, RIPu.. si sper sa nu fi omis pe cineva..

Last edited by B|shOp-VR6; 19-03-08 at 18:27.
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 18:59   #57
toader
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,150
Member of:
[Moderators]
[Echipa de sprijin]
[FOTO]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Quote:
Originally Posted by MaTzA View Post
toader...tu , duminica , unde ai fost la smaeb sau la 4t?
Am fost la smaeb cu standu 4tuning sa indrum oamenii care nu stiau unde e tuning days catre pavilioanele 15-17. Au fost reviste cu bani (10 ron numar nou, 5 ron numar vechi) stickere si odorizante moca pana am aflat ca nu ar mai fi foarte multe si nu am mai cerut. Acum nu stiu cum nu mai erau foarte multe cand gratian spune ca mai sunt o gramada.
toader is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 19:02   #58
Io4rap

Stage 5
 
Io4rap's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 622
Member of:
[Opel]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Quote:
Originally Posted by toader View Post
Am fost la smaeb cu standu 4tuning sa indrum oamenii care nu stiau unde e tuning days catre pavilioanele 15-17. Au fost reviste cu bani (10 ron numar nou, 5 ron numar vechi) stickere si odorizante moca pana am aflat ca nu ar mai fi foarte multe si nu am mai cerut. Acum nu stiu cum nu mai erau foarte multe cand gratian spune ca mai sunt o gramada.
nu ai inteles, moca nu mai erau multe da cu bani erau o gramada
Io4rap is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 19:05   #59
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Quote:
Originally Posted by TheBig_X View Post
bai sa intzelegetzi ca eu nu m-am luat de masini femei si alte , eu zic ca cupa pentru stand trebuia sa i se dea lui RUS nu clubului asta am vrut sa precizez.

si faza cu masinile imprumutate nu prea stiu de care zici ca toate au venit cu propietarul la volan sau in masina care tragea platforma.
Quote:
Originally Posted by TheBig_X View Post
asta cu ora 8 macane rau, itiz zic eu 5 persoane de la voi care vineri la ora 12 erau cu mine si beam un paharel =))
Bai nene, da' cine esti tu? Ca eu kiar nu imi dau seama... Ne cunoastem si am eu pierderi de memorie??? Hmm...tre' sa ne vedem sa imi dau seama. Lasa-mi un nr. de tel. pe pm ca am sa-ti fac o propunere. Vorbesc serios.
JKV is offline   Reply With Quote
Old 19-03-08, 20:46   #60
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Quote:
Originally Posted by TheBig_X View Post
asta cu ora 8 macane rau, itiz zic eu 5 persoane de la voi care vineri la ora 12 erau cu mine si beam un paharel =))
Tu bati pe subiectu' "Nissan RUS vs. Anonymous" degeaba si nu vad unde vrei sa ajungi. Nu crezi ca e timpu' sa treci la alt disc?
Gabi is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -