Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO

4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO Expozitia de Tuning, Car-Audio, Masini Modificate & Rally

Reply
 
Thread Tools
Old 22-03-08, 14:29   #91
tune_AKj

Stage 5
 
tune_AKj's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 442
Member of:
[Opel]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Un eveniment...ok... per ansamblu..

Sesiunea de drift-uri & burnout a fost super tare!
tune_AKj is offline   Reply With Quote
Old 23-03-08, 21:08   #92
amadeus_and
Honda Driver

Stage 5
 
amadeus_and's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 730
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Honda]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Quote:
Originally Posted by TOBA^ View Post
amadeus am vazut ca ai scris, ca sistemul de la ANONYMOUS a stricat mult in editia asta...de doi ani ai avut vopsea pe masina de acest tuning show??????hay sa o lasam asa...
vad ca vb lumea ca nu merita ANONYMOUS.... pacat ca cei care vb aici au avut la stand la ei ,numai filmulete de la noi din stand de acum 2 ani... asta ce inseamna ca se lauda cu un stand al celor de la ANONYMOUS..... hay sa o lasm asa....
Chiar ca ai inteles gresit...
Se planuiau multe surprize si pentru public si pentru voi...si nu neplacute si nu negative...
Am anulat totul pentru ca nu puteam macar sa ne auzim intre noi, dar sa mai si anunti ceva...era imposibil...
Era bine ca fiecare sa se limiteze cu sonorizarea la spatiul alocat...nu a fost concurs de sonorizari...
Poate cativa stiu ca am la dispozitie unul din cele mai puternice sisteme de sonorizare din tara...chiar m-a batut gandul sa il aduc duminica...dar am renuntat...
Fiecare cat stie atat face...
Cat despre vopseaua de pe masina mea...daca nu faci diferenta intre vinil si vopsea...e bine...
Daca te uitai bine, masina nu a fost "scoasa in fata"...noi prezentam un nou concept...
Nu am participat la nici un concurs...la nici o sectiune...
Numai bine...
__________________
amadeus_and is offline   Reply With Quote
Old 23-03-08, 21:23   #93
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Sper ca din aceste polemici sa si invatati ceva. Pentru ca anul asta am avut foarte putin timp la dispozitie pentru a "orna" standul s-au iscat discutiile astea. DAR data viitoare o sa vedeti ca o sa fie INDISPUTABILA victoria standului Anonymous. Si cu asta eu zic sa incheiem subiectul.
JKV is offline   Reply With Quote
Old 23-03-08, 21:31   #94
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: Feedback - pareri despre eveniment ... ?

Eu ma bucur ca la acest eveniment am avut ocazia sa revad oameni cu care nu ma mai intalnisem de mult timp , m-am bucurat sa vad ca desi au existat ceva animozitati in timp ... am putut sta de vorba cu zambetul pe buze , sa ne strangem mana prieteneste si ca in anumite cazuri am putut da un sens real si scoate din rutina intrebarea "Ce mai faci ? " . Ca sa citez un clasic in viata "ne unesc masinile" Pacat ca nu putem fi asa mai des .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -