Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

Reply
 
Thread Tools
Old 10-01-11, 17:10   #2896
Cipri10

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 411
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Din pacate da ... nu mi-o lua in nume de rau .
Cipri10 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 17:18   #2897
Chocol4te

Stage 3
 
Chocol4te's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 122
Member of:
[VW]
Default Re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Din pacate da...ce?
Chocol4te is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 17:26   #2898
Cipri10

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 411
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Pentru ca tu ai o problema serioasa cu acordarea prioritatii .... poate dupa 3 luni de pauza inveti cam cum e cu prioritatea ... pentru ca uit ce se intampla ... se lovesc oameni nevinovati din cauza ta ca nu stii sa acorzi prioritate ... repet sper ca nu te superi pe mine dar totusi trebuie sa te gandesti ca atunci cand esti la volan poti sa omori si pe altii din neatentie.
Cipri10 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 17:35   #2899
B 83 RMJ

Stage 5
 
B 83 RMJ's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 512
Default Re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

eu ma abtin sa scriu public ce am vb la telefon. tocmai ca sa nu jognesc .

se poate intampla la oricine, dar procentajul mai mare la femei, asta este adevarul. eu oricum am boala pe ele ca vorbesc tot timpul la telefon, si ca din cauza uneia am fost eu chemat prin tribunale in calitate de martor, ca dobitoaca a intrat intentionat intr-un autobuz. (bucuresteanca deh...).
B 83 RMJ is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 17:51   #2900
Chocol4te

Stage 3
 
Chocol4te's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 122
Member of:
[VW]
Default Re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Eu zic sa ne abtinem din comentarii de genu'. Am pus o intrebare,m-am lamurit. Gata. Subiect inchis,fara alte discutii.
Chocol4te is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 18:33   #2901
pebbles

Stage 3
 
pebbles's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 154
Member of:
[FORD]
Default Re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Quote:
Originally Posted by B 83 RMJ View Post
eu ma abtin sa scriu public ce am vb la telefon. tocmai ca sa nu jognesc .

se poate intampla la oricine, dar procentajul mai mare la femei, asta este adevarul. eu oricum am boala pe ele ca vorbesc tot timpul la telefon, si ca din cauza uneia am fost eu chemat prin tribunale in calitate de martor, ca dobitoaca a intrat intentionat intr-un autobuz. (bucuresteanca deh...).
jura-te ma
pebbles is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 18:35   #2902
B 83 RMJ

Stage 5
 
B 83 RMJ's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 512
Default Re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

ca ce? am zis ceva de tine? nu cred ca ar trebui sa te simti. vorbeam de specimenele din trafic .
B 83 RMJ is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 18:39   #2903
pebbles

Stage 3
 
pebbles's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 154
Member of:
[FORD]
Default Re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Quote:
Originally Posted by B 83 RMJ View Post
ca ce? am zis ceva de tine? nu cred ca ar trebui sa te simti. vorbeam de specimenele din trafic .
da,si eu am boala pe barbati ca asculta muzica la maxim si nu mai aud sirena de la salvarea in care se afla maica-mea.
nu crezi ca exagerezi punand gratuit etichete tuturor?
arunca un ochi peste rapoartele accidentelor si-o sa vezi ca majoritatea accidentelor grave sunt datorate barbatilor,pe cand cele usoare femeilor
asa ca....eu zic sa ne multumesti ca iti indoim masina si nu te omoram
__________________
n-am!
pebbles is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 18:45   #2904
B 83 RMJ

Stage 5
 
B 83 RMJ's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 512
Default Re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

cand o sa fie raport 1:1 soferi si soferite atunci punem in balanta ce vrei tu. singurul lucru care poate fi luat in calcul este alcolemia, care la femei o vezi mai rar. in rest stai linistita. salvarea o auzi, trebuie doar sa sti si sa vrei.

si ca tot nu te abtii, poate vrei sa sti ca cel putin de 2 ori am avut ocazia sa vad salvarea cum sta dupa o masina cu fluturi pe ea si la volan cine... o femeie care nu stia ce sa faca. vedeti-va de treaba. eu n-am nimic cu tine, si nici cu femeile in general, dar sunt unele care pur si simplu te scot din sarite. sunt si barbati, stai linistita. mai ales aia mai in varsta. si taximetristii evident (unii, nu toti), care nu mai stiu ce-s alea reguli de circulatie si nici de semnalizare nu-si mai amintesc.

p.s. stai linistita si nu te mai agita atata ca nu am spus nimic de tine sau de cineva de pe forum. faceam referire strict la specimenele din trafic, care sunt cateva.

si ca sa fii linistista pana la capat, am avut ocazia nu de putine ori sa merg prin traficul din oras si din tara cu o femeie la volan. femeie, sofer profesionist. nu aveai ce sa ii comentezi. si nu conducea matiz, ci o duba.
B 83 RMJ is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 18:48   #2905
pebbles

Stage 3
 
pebbles's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 154
Member of:
[FORD]
Default Re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Quote:
Originally Posted by B 83 RMJ View Post
eu n-am nimic cu femeile in general, dar sunt unele care pur si simplu te scot din sarite.
abia acum te-ai exprimat cum trebuie
pebbles is offline   Reply With Quote
Old 10-01-11, 18:49   #2906
B 83 RMJ

Stage 5
 
B 83 RMJ's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 512
Default Re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

mea culpa. nu fac dramatisme pe aici. recunosc ca am fost cu femei de iti venea sa plangi ce frumos mergeau, si ce descurete in trafic erau.
B 83 RMJ is offline   Reply With Quote
Old 11-01-11, 00:07   #2907
Yackone
Peugeot Driver

Stage 5
 
Yackone's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,136
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[PEUGEOT]
[4Rally]
[Design Team]
[SKODA]
[VW]
Default Re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Hai sa mai destindem atmosfera un pic.... Nu se pot comasa toata topicurile cu "boicotatul benizinariilor" intr-un unul singur? E ciudat sa vezi aceelasi foc de paie dar pus cu alt titlu. Multumesc
__________________
Yackone is offline   Reply With Quote
Old 11-01-11, 07:26   #2908
pebbles

Stage 3
 
pebbles's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 154
Member of:
[FORD]
Default Re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

nu
pebbles is offline   Reply With Quote
Old 11-01-11, 07:43   #2909
B 83 RMJ

Stage 5
 
B 83 RMJ's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 512
Default Re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

pot fi sterse cele vechi si inchise. pe topicul care este acum deschis sunt 2 pagini de postari. cel cu data de 14 ianuarie. cel cu pozele e deschis de cineva care cred ca nu e din bv. ala ar putea fi inchis. de comasat nu ai ce ca pe topicurile vechi sunt numai aberatii pe langa subiect...
B 83 RMJ is offline   Reply With Quote
Old 11-01-11, 08:41   #2910
costinbv
Mercedes Driver

Stage 5
 
costinbv's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,157
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[DACIA]
[MERCEDES]
[4Wheels]
Default Re: Zonă de discuţii libere - Cafenea

Quote:
Originally Posted by B 83 RMJ View Post
pot fi sterse cele vechi si inchise. pe topicul care este acum deschis sunt 2 pagini de postari. cel cu data de 14 ianuarie. cel cu pozele e deschis de cineva care cred ca nu e din bv. ala ar putea fi inchis. de comasat nu ai ce ca pe topicurile vechi sunt numai aberatii pe langa subiect...
stai linistit ca si pe topicurile astea 2 care sunt noi, 70% din ce e scris sunt numa aberatii... nai cu cine domne....
costinbv is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -