Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov > Zona comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 11-04-13, 21:17   #1
B 83 RMJ

Stage 5
 
B 83 RMJ's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 512
Default Asigurari RCA /Casco /Medicale /Locuinte

Efectuez asigurarile urmatoare:

- RCA la urmatoarele firme de asigurare: ARDAF, ASIROM, ASTRA Asigurari, Carpatica Asig, City Insurance, EUROINS, Groupama, OMNIASIG si UNIQA.

- CASCO la urmatoarele firme de asigurare: ASTRA Asigurari, EUROINS si OMNIASIG

- MEDICALE la ASTRA Asigurari

- LOCUINTE la urmatoarele firme de asigurare: ASTRA Asigurari, EUROINS si OMNIASIG.

Pentru a va putea face o oferta de pret in functie de cea mai mica valoare a primei de asigurare, ori in functie de asiguratorul dorit de dvs, am nevoie de copie dupa buletin, permis si talonul masinii, sau datele din acestea, urmand sa va cer eu exact ceea ce este necesar pentru a putea face o oferta de pret.

Pentru emiterea politelor am nevoie de un calculator conectat la internet si cu posibilitatea de a printa (politele se emit exclusiv electronic, urmand a fi printate pe foaia speciala pentru fiecare tip de asigurare in parte, cum e cazul politelor RCA), sau o pot emite eu urmand sa ne vedem ulterior pentru a intra in posesia ei.

Pentru detalii PM sau 0742624172.
B 83 RMJ is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -