Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Craiova - 28.08.2004

Craiova - 28.08.2004 Sambata 28 august o noua etapa de viteza va avea loc pe aeroportul din Craiova

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 19-08-04, 14:03   #181
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Florica: unde se tine, mai exact, cursa ? Pe pista principala a aeroportului sau nu?
in sfarsit o idee buna !


P.S. : nu ziceam ca ti-a zis un oricine ..ziceam ca acum vin si eu si spun ca se tine in cutare loc ...si ii stii pe astia pe la noi cum sunt...ca asa fac si la ilegale : unii la daewoo , altii pe aeroport ,altii la isalnita , altii la bucovat : si iese un cacat pe batz !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 19-08-04, 14:04   #182
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Parca ati fi babele la tara cand fac planuri de pomana! Mai e o saptamana pana atunci! Are timp toata lumea sa afle unde e. Si cei care vin din alte orase ne impartim si ii asteptam la intrare in Craiova. Ce e asa mare lucru?! Dezbatem aceeasi kestie de 100000 de ori!
Carmen is offline  
Old 19-08-04, 14:37   #183
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

o mai fi o saptamana ...dar decat sa stam in ultimele zile sa ne agitam ca mai e putin si nu suntem organizati mai bine stam acum ca babele...
Al3xius is offline  
Old 19-08-04, 14:52   #184
Mondeo
Extreme Racing Member

Stage 5
 
Mondeo's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,273
Member of:
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

cursele se tin pe pista principala a aeroportului, este scris CLAR pe toate afisele :P
Mondeo is offline  
Old 19-08-04, 19:23   #185
Alex NOS

Stage 3
 
Alex NOS's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 104
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Nu va mai faceti asa multe griji ca nu are rost!!! Toata lumea din Craiova care e interesata stie de cursa,stie unde sa vina si asa mai departe.Se stie la ce ora,se stiu aproape detaliile.Voi faceti afisi si la distribuiti sa afle Nea Caisa ce nu are traba cu masinile cursele..Si vine acolo sa vada cu ce se maninca \"cursele alea\" si ca rominul binecrescut va rupe banda de protectie si va pune probleme organizatorilor.Asta vreti?????
Dar voi nu v-ati pus intrebarea ca s-ar putea sa fie mau multi participanti din Bucuresti decit din Craiova.Mai bine va canalizati eforturile in a gasi participanti,ca spectatori se gasesc din belsug!!!!!
__________________
0-100 km/h- fara numar!
Alex NOS is offline  
Old 19-08-04, 21:36   #186
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

ma baietzi.. nu va mai certatzi dejeaba.. Gabi nu te intzeleg de ce trebuie sa-l ataci la greu pe Alex.. in fine.. nu va jtiu problemele.. dar n-ar trebui sa se intample asta..

In mare.. ar fi durere daca s-ar tzine pe pista pe care se/sau tzinut Ilegale.. daca ai dreptate Gabi.. este suuuper.. atunci chiar se merita.. dar oare..nu se pune problema ca nu dau pe mere ce i-au pe pere?.. taxa este de 100 mii lei.. sa fie 25 de masini.. sunt 2 milioane jumatate.. voi cu cat credetzi ca vor inchiria pista ?.. sa speram ca totul va fi bine.. si nu va mai \"alintatzi\" asa in public.. Sper sa nu intelegi gresit Gabi.. nu vreau sa ia nastere un conflict din acest post.. dar chiar nu e placut cand va certatzi..

BTW Al3xius.. pan' la urma care o fost motivu pentru care n-ai venit ?.. nici noi n-am stat mult.. dar totusi..
__________________
South racerS =- Racing Z|e new eRA!
BoSsuL3TZ is offline  
Old 19-08-04, 21:46   #187
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"BoSsuL3TZ\"
ma baietzi.. nu va mai certatzi dejeaba.. Gabi nu te intzeleg de ce trebuie sa-l ataci la greu pe Alex.. in fine.. nu va jtiu problemele.. dar n-ar trebui sa se intample asta..

In mare.. ar fi durere daca s-ar tzine pe pista pe care se/sau tzinut Ilegale.. daca ai dreptate Gabi.. este suuuper.. atunci chiar se merita.. dar oare..nu se pune problema ca nu dau pe mere ce i-au pe pere?.. taxa este de 100 mii lei.. sa fie 25 de masini.. sunt 2 milioane jumatate.. voi cu cat credetzi ca vor inchiria pista ?.. sa speram ca totul va fi bine.. si nu va mai \"alintatzi\" asa in public.. Sper sa nu intelegi gresit Gabi.. nu vreau sa ia nastere un conflict din acest post.. dar chiar nu e placut cand va certatzi..

BTW Al3xius.. pan' la urma care o fost motivu pentru care n-ai venit ?.. nici noi n-am stat mult.. dar totusi..
Bossule: asa ne alintam noi, n-ai vazut ? El pune la indoiala ce zic (nu c-as fi eu vreun smecher, da' niciodata n-am zis ceva si n-a fost cum am zis - poate acum va fi exceptia) si ma oftica. N-am aflat ce-am spus de la un maimutoi. Daca el m-a mintit (ceea ce nu cred), mint si eu... In fine.

Nu cred ca inscrierea va fi doar 100.000 lei. Ar fi cea mai mica taxa care s-a impus pana acum la cursele astea. Am fi de pomana

PS: n-am inteles gresti, chill out
PPS: Al3xius, frate de sange ce-mi esti, facem \"pace\" sau topic la ARENA?
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 19-08-04, 23:00   #188
brandex

Stage 5
 
brandex's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,564
Default

Fratilor la ce ora e exact cursa si au inceput sa se faca inscrierile pt Bucuresti? Mai e o sapt si CIU-CIU detalii clare, despre inscriere si alte alea.
__________________
brandex is offline  
Old 19-08-04, 23:26   #189
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Quote:
Originally Posted by \"BoSsuL3TZ\"
ma baietzi.. nu va mai certatzi dejeaba.. Gabi nu te intzeleg de ce trebuie sa-l ataci la greu pe Alex.. in fine.. nu va jtiu problemele.. dar n-ar trebui sa se intample asta..

In mare.. ar fi durere daca s-ar tzine pe pista pe care se/sau tzinut Ilegale.. daca ai dreptate Gabi.. este suuuper.. atunci chiar se merita.. dar oare..nu se pune problema ca nu dau pe mere ce i-au pe pere?.. taxa este de 100 mii lei.. sa fie 25 de masini.. sunt 2 milioane jumatate.. voi cu cat credetzi ca vor inchiria pista ?.. sa speram ca totul va fi bine.. si nu va mai \"alintatzi\" asa in public.. Sper sa nu intelegi gresit Gabi.. nu vreau sa ia nastere un conflict din acest post.. dar chiar nu e placut cand va certatzi..

BTW Al3xius.. pan' la urma care o fost motivu pentru care n-ai venit ?.. nici noi n-am stat mult.. dar totusi..
Bossule: asa ne alintam noi, n-ai vazut ? El pune la indoiala ce zic (nu c-as fi eu vreun smecher, da' niciodata n-am zis ceva si n-a fost cum am zis - poate acum va fi exceptia) si ma oftica. N-am aflat ce-am spus de la un maimutoi. Daca el m-a mintit (ceea ce nu cred), mint si eu... In fine.

Nu cred ca inscrierea va fi doar 100.000 lei. Ar fi cea mai mica taxa care s-a impus pana acum la cursele astea. Am fi de pomana

PS: n-am inteles gresti, chill out
PPS: Al3xius, frate de sange ce-mi esti, facem \"pace\" sau topic la ARENA?

1 . Bossuletz thx! in primul rand , in al 2-lea rand cu intalnirea : nu am putut sa anunt ca nu vin pentru ca topicul INTALNIRE de pe CRAIOVA e inchis...
2. Gabi nu ma intereseaza de unde ai aflat...eu vroiam sa fim sigur ....oricum cert e ca de azi nu ma mai bag...nu ma mai intereseaza...doar o sa vin pe 28 la cursa ca toti ceilalti ... ca vad ca daca vreau sa ajut cu ceva sunt luat la misto ! iar daca vrei facem si subiect la arena ...sa vedem care iese mai naspa !
Al3xius is offline  
Old 20-08-04, 02:26   #190
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default

scrut si la obiect! e voie cu NOS?
Piry is offline  
Old 20-08-04, 06:34   #191
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

scuzatzi offtopicu: Al3xius acu n-o intoarce si tu la 180 de grade.. voi jtitzi cat va permitetzi si cat nu... DAR acu uita-te si la ce zice Gabi.. in fine.. nu ma mai bag.. inca odata scuze de offtopic..

Piry: :P Nos?.. chiar ar fi interesanta o demonstratzie live! nu doar sa se vada buteliile.. pe ce masina ai pus NoS-ul?..


(offtopic crunt.. dar jtiu ca suntetzi intzelegatori )
BoSsuL3TZ is offline  
Old 20-08-04, 11:12   #192
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"BoSsuL3TZ\"
scuzatzi offtopicu: Al3xius acu n-o intoarce si tu la 180 de grade.. voi jtitzi cat va permitetzi si cat nu... DAR acu uita-te si la ce zice Gabi.. in fine.. nu ma mai bag.. inca odata scuze de offtopic..

Piry: :P Nos?.. chiar ar fi interesanta o demonstratzie live! nu doar sa se vada buteliile.. pe ce masina ai pus NoS-ul?..


(offtopic crunt.. dar jtiu ca suntetzi intzelegatori )

Nope, n-o intorc ! doar ii raspund la ce m-a intrebat !

NOS?! ar fi chiar super sa apara cineva cu NOS
Al3xius is offline  
Old 20-08-04, 11:39   #193
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default

Nu intelegeti gresit . nu am nos si nici nu stiu pe nimeni cu nos dar daca apare cineva cu nos si se inscrie in concurs, are voie sa il foloseasca?
Piry is offline  
Old 20-08-04, 12:04   #194
PYT

Stage 5
 
PYT's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,056
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Piry\"
Nu intelegeti gresit . nu am nos si nici nu stiu pe nimeni cu nos dar daca apare cineva cu nos si se inscrie in concurs, are voie sa il foloseasca?
dak n-ai sau nu intrebi pt cineva anume atunci spune-mi si mie de ce nu-l lasi pe cel kre vine cu nos (dak o sa vina cineva cu asa ceva desi ma indoiesc) sa-si faca griji in privinta asta? da cu mclaren f1 primiti? nu k as avea eu dar intreb asa.. o sa zici k sunt rau dar uite asa bagi in deruta cativa oameni si se nasc discutii kre sa mai umplu o pagina-doua si dak vine cineva interesat de detalii si vede k topicu are 'nshpe mii de pagini (dintre kre peste jumate offtopic) nu mai are nici un kef sa-l citeasca...
__________________
va dorim FELICITARI!
PYT is offline  
Old 20-08-04, 12:24   #195
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default

Exscuze me ! topic detalii despre cursa ~!

Unii nu permit utilizarea NOS-ului la curse deci de aia am intrebat poate am si vreau sa va fac o surpriza nu asta conteaza daca am sau nu ci sa stiu !
Piry is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -