Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Craiova - 28.08.2004

Craiova - 28.08.2004 Sambata 28 august o noua etapa de viteza va avea loc pe aeroportul din Craiova

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-08-04, 14:02   #211
el_loco

Stage 5
 
el_loco's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 588
Default

In primul post, se anunta ca ora de inceput 13:30..Cateva posturi mai jos, tot pe prima pagina, Gabi spune ca \"Daca veniti direct la cursa, adica in jurul orei 11:00-11:30, o sa fie lume acolo..\".
In concluzie as dori sa stiu si eu LA CE ORA SA VIN!!!!!!!!!

Btw, prea mult offtopic...
__________________
| 2002 320d Titanium Silver | WWW.JANTE.TK
el_loco is offline  
Old 22-08-04, 23:06   #212
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

k Al3xius.. gasim o ora buna pentru amandoi si merem in oras.. deja le-am facut.. tre doar sa le impartzim..
BoSsuL3TZ is offline  
Old 22-08-04, 23:54   #213
Hashish

Stage 2
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 41
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Ba da' ce mai discutii...ora va fi 13:30-14:00 cei care vin mai devreme sa fie sanatosi..pot sa vina..cei care vin mai tarziu la fel..ce tot felul de discutii si paradiscutii in legatura cu ora...ORA ESTE 13:30,sambata 28,LUNA AUGUST 08,ANUL 2004..ce poola mea e greu de inteles si se dicuta pe marginea acestei idei de o sapt jumate...dati'va cu curu de pamant sa gasim parteneri media si sa facem din aceasta cursa un lucuru pozitiv pt intreaga tzara in special pt politie,,sa fie mai ingaduitori..ca pana la urma si ei au dat o mana de ajutor in acest \"spectacol\" care se va tine sambata..asa ca dati'i drumu la treaba si nu va mai certati aiurea..eu am zis ceva in urma cu cateva zile..legat de Kiss Fm..si m'am tinut de cuvant...acuma sa va vad si pe voi..care poate cu pile sau nu..IMPLICATI-VA!!!
Hashish is offline  
Old 22-08-04, 23:58   #214
Hashish

Stage 2
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 41
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Hashish\"
Ba da' ce mai discutii...ora va fi 13:30-14:00 cei care vin mai devreme sa fie sanatosi..pot sa vina..cei care vin mai tarziu la fel..ce tot felul de discutii si paradiscutii in legatura cu ora...ORA ESTE 13:30,sambata 28,LUNA AUGUST 08,ANUL 2004..ce poola mea e greu de inteles si se dicuta pe marginea acestei idei de o sapt jumate...dati'va cu curu de pamant sa gasim parteneri media si sa facem din aceasta cursa un lucuru pozitiv pt intreaga tzara in special pt politie,,sa fie mai ingaduitori..ca pana la urma si ei au dat o mana de ajutor in acest \"spectacol\" care se va tine sambata..asa ca dati'i drumu la treaba si nu va mai certati aiurea..eu am zis ceva in urma cu cateva zile..legat de Kiss Fm..si m'am tinut de cuvant...acuma sa va vad si pe voi..care poate cu pile sau nu..IMPLICATI-VA!!!
care pot*..scuze..
Hashish is offline  
Old 23-08-04, 00:05   #215
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"KaiseR\"
Pt. alexis: Hai sa o luam usurel ca sa intelegi mai bine. Hai sa ne uitam la numarul de posturi la tine si la mine si sa vedem cine sta si o freaca in fata calculatorului.
Eu am vrut ca oricare altul care intra pe acest topic sa afle DETALII despre cursa, nu aberatii. Cel mai elocvent exemplu se afla vreo 2 posturi mai sus.

Asa ca:

KaiseR wrote:
Taceti draq din gura daca nu stiti SIGUR

vine ca o dedicatie speciala pentru tine.

P.S.: iti recomand sa fi mai rezervat in privinta afirmatiilor nefondate.
Probabil ca te-ai simtit, daca ai raspuns la postul meu.

Ia uite ce am gasit:

Quote:
Originally Posted by \"Al3xius\"
...se cam incing spiritele si nu e bine !

iar la mesaju` lu` Micutzu : no comment pentru ca inca ma incadrez in categoria alora de mai au de asteptat in fata calculatorului ....


r3sp3kt !

pai s-o luam istoric : conteaza ca au am mai multe posturi ca tine ? am pentru ca deh ...yo am timp liber si n-am ce face cu el ! de frecat poate o freci tu in fata calculatorului...eu prefer s-o dau la altii/altele sa mi-o frece ... pentru relatii iti dau un nr de tel !

eu unu macar am fost cu Gabi pana la 4 noaptea si am impartit afise prin Craiova sa facem reclama si nu cred ca au scapat multe masini tunate \"netaxate\" cu afis...asta daca era o stiai si tu(dak erai din Craiova) dar vad ca nici orasul nu l-ai trecut la profil(nu conteaza asta oricum) ..eu si luni o sa ma duc cu Bossuletz sa impartim fluturase ... deci dupa cum vezi noi ne mai dam cat de cat interesu nu stam ca \"altii\"- daca te simti foarte bine - si zicem : domne ce de offtopic ... nu pot sa aflu detalii despre cursa ...ce dreaq e asa greu ? SAMBATA PE 28 in jur de 1:30 incepe cursa...taxa inca nu se stie ...

iar mesajul ala ...daca citeai ce a scris Micutu inainte era un mesaj ironic ce am scris eu...pentru ca am spus-o si eu si au spus-o si altii : nu`s eu de vina ca a dat tata din cur in 86 ...si nu a dat mai devreme ! GET IT?



Scuze daca am jignit pe cineva, daca am fost offtopic sau am fost prea dur ! dar pur si simplu sunt prea happy si ma doare in cur de tot..iar astia de vor sa-mi strice buna dispozitie am un msg - azi n-aveti cum ! _|_

BogdanSHA: sincer nu ma interesa cine si cum ti-o freaca tie & KaiseR cred ca are dreptate. Puteti continua discutia in alte parti. Cel mai indicat e pe \"private\"
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 23-08-04, 14:20   #216
Hashish

Stage 2
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 41
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Fratilor s'a rezolvat cu Kiss Fm...marti 24 august in jurul orei 12:00 o sa se auda de cursa..ca de altfel in toata sapt ce urmeaza pana sambata inclusiv...mai gasiti si voi ziare care sunt dispuse si au spatiu pt reclama...Din partea mea de vedere punctul a fost atins..take care..
Hashish is offline  
Old 23-08-04, 15:33   #217
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

GdS va publica o reclama referitoare la cursa
Gabi is offline  
Old 23-08-04, 16:02   #218
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

azi am impartit cu BoSsuL3TZ(caruia trebuie sa-i multumim pentru transport si pentru ca a printat fluturasii) si Add|ct 120 de fluturasi prin oras ... multi au ramas mirati cand au auzit de cursa...sa speram ca vor afla cat mai multi !
Al3xius is offline  
Old 23-08-04, 17:34   #219
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

o fost mijto.. mai ales cum s-a bucurat fetitza aia.. cand i-am facut inviatzia la un suc pe aeroport hahahahaha.. si ca drept raspuns.. \"nu las ca eu vin cu masina\" poate mai merem odata.. sa vedem
__________________
South racerS =- Racing Z|e new eRA!
BoSsuL3TZ is offline  
Old 23-08-04, 19:56   #220
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

mi se pare mie sau voi folositi cursa pt a agatza?! kwool...tre sa ma duc si eu la impartit fluturasi


am inteles bine?! avem reclama pe kiss fm?!
__________________
Mk5 GTI
Speed is nothing without style

SpeedeR is offline  
Old 23-08-04, 20:47   #221
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

mai am eu.... vreo 150 or sumthin` de la 200sx.... tre` sa ma duc sa-i impart si pe astia... dar singur nu ma duc...
EvLSant0S is offline  
Old 23-08-04, 20:49   #222
200SX
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
200SX's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,015
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ti-am zis daca nu ii imparti pana joi raman eu cu tine dupa intalnirea de al terasa sa ii impartim
200SX is offline  
Old 23-08-04, 20:54   #223
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

count me in!!!!

santos... de ce nai zis mai devreme knd aveam masina?! hmmmmmmmm!? ne gaseam o ocupatie si poate....(nu vreau sami amintesc!!! bgamias!!!! ma duc sa bag capu in apa rece!!! )

anyway, vin si eu la impartit call me knd o fi!!!
SpeedeR is offline  
Old 23-08-04, 21:05   #224
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

Speeder.. pai asta este un motiv in plus.. tre sa vina si fete frumoase pe aeroport..
BoSsuL3TZ is offline  
Old 23-08-04, 21:07   #225
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

da normaL!!!!!

si dupaia la intrunire...si dupaia la tine sau la ea ( la ea dk esti din buk )

abia astept sa vin...sper...
SpeedeR is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -