Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Craiova - 28.08.2004

Craiova - 28.08.2004 Sambata 28 august o noua etapa de viteza va avea loc pe aeroportul din Craiova

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-08-04, 23:17   #106
g-spott

Stage 5
 
g-spott's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 494
Default

Boss nu pot sa ma uit la ea... imi arata niste casute goale (
g-spott is offline  
Old 16-08-04, 12:42   #107
YoYo_man

Stage 1
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 14
Default sponsorizare

Poate v-am rezolvat o sponsorizare media
http://autoexpert.ro/forum/viewtopic...=85&highlight=

numai bine
YoYo_man is offline  
Old 16-08-04, 13:46   #108
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Multumim
Gabi is offline  
Old 16-08-04, 16:38   #109
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"g-spott\"
Boss nu pot sa ma uit la ea... imi arata niste casute goale (
G-SPotT daca este tzi-l trimit prin messenger.. care-tzi este useru?..
BoSsuL3TZ is offline  
Old 16-08-04, 17:43   #110
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default

Nici la mine nu se vede modelul lu` BoSsuL3TZ..
Prima politie din afisul lui Zoliat are numarul adica \"politie: scris in oglinda.. .. o sa zica lumea ca n`au shtiut sa`si scrie numele pe masina )) Si intr-adevar nu scrie nici locul nici ora [pt. cei care nu stiu] Era frumos cel color.. dar cam mult tus si fontu` prea strans..

Gabi daca aveti nevoie de masina pt. ceva leave a msg.. o inkiriez pe`a mea ) kidding Va trebui sa va \"riscati\" sa conduca \"o gagica\"

Io tot nu inteleg o kestie.. nu va place ca la curse a fost/este/si probabil va fii plin de \"ciobani\" asa cum zice Gabi.. si totusi impartiti afise.. peste tot.. la toata lumea ?!?!?! Pai normal atunci ca o sa vina o groaza care NU au nici o treaba cu cursele.. vin doar sa piarda timpu` ca nu e nimic interesant la TV sau sa zica.. \"wa ce scartz\" si care n`o sa stie care sunt regulile [de bun simt ca spectator] ! Sau.. aveti un stil aparte .. diplomatic de imprastiat afisele? Eu as lasa afisele in usile masinilor misto .. care demonstreaza ca proprietanul isi da interesul Oricum.. majoritatea pasionatilor probabil vor afla din alte surse
__________________
God, give our angels the necessary speed to follow us :>
TranceGirl is offline  
Old 16-08-04, 18:36   #111
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

ciudat.. la mine mere.. statzi sa-l arhivez.. poate asa n-o sa fie probleme...

In fine.. daca nu merge.. pot face fluturasi .. ma sunatzi (0742843233) ne intalnim si vi dau facutzi.. voi doar ii taiatzi si impartziti.. in cazul in care nu putetzi suna datzi un pm.. si vedem cum putem sa rezolvam problema..
Attached Files
File Type: rar a_doua_variantas.rar (34.5 KB, 18 views)
__________________
South racerS =- Racing Z|e new eRA!
BoSsuL3TZ is offline  
Old 16-08-04, 19:27   #112
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Eliza: pana acum am impartit doar o parte din afisele despre care vorbeam (cele cu masinile de politie) si... unde crezi ca le-am pus? Pe la oameni prin parbriz, la masinile alea mai stilate, de care ziceai tu :P

PS: nu ma intereseaza ca vin X sau Y sa piarda timpu' pe pista, dar ma doare cand ma gandesc ca s-ar putea intampla ce s-a intamplat la Timisoara sau Constanta (cine stie, cunoaste).

Numai bine
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 16-08-04, 19:55   #113
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

ma hai sa va spun ceva.. cred ca mai toata lumea jtie.. daca un vecin de-al meu.. care are peste 40 ani... o auzit de aceasta cursa (mi-a vazut afisu pe masina) .. dar cei care au in sange acest microb..
BoSsuL3TZ is offline  
Old 17-08-04, 03:16   #114
g-spott

Stage 5
 
g-spott's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 494
Default

offtopic: Boss gsp0tt2000
g-spott is offline  
Old 17-08-04, 13:07   #115
zip

Stage 4
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 292
Default

in bucuresti merge binisor treagba...cu afisele....da hai lume saritzi k totusi sunt prea putzine impartzite shi lipite
zip is offline  
Old 17-08-04, 14:27   #116
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

pai care are o imprimanta babana.... sa scoata azi... nush cate din astea... si la noapte si asa nu am ce face.... ma plimb lipesc vreo ... cate ...imi da-ti... zip... poti ? sa scoti mai multe ?
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 17-08-04, 15:15   #117
hwx

Stage 4
 
hwx's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 177
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"EvLSant0S\"
pai care are o imprimanta babana.... sa scoata azi... nush cate din astea... si la noapte si asa nu am ce face.... ma plimb lipesc vreo ... cate ...imi da-ti... zip... poti ? sa scoti mai multe ?
cate iti trebuie? 200 pagini ajung?

0722.431.098 dar pana in ora 18.00 daca vrei (atat mai stau la munca). 200 pagini iti fac eu cadou
hwx is offline  
Old 17-08-04, 16:05   #118
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

e perfect !
EvLSant0S is offline  
Old 17-08-04, 16:17   #119
cioara

Presedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 2
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 40
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
Default

Salutare tuturor!Ma bucur ca sunteti interesati de aceasta cursa si va rog sa veniti in numar cat mai mare ca participanti si ca spectatori.Eu am anuntat aceasta cursa in toate orasele unde aveam cunostinte si am fost asigurat ca o sa vina foarte mult lume...Faceti tot ce puteti pentru publicitate,fiecare cum puteti(am vazut rezultate super,BRAVO!),eu am sa plec in noaptea asta in Italia dar am sa mai sun si am sa vorbesc chiar daca sunt plecat...De luni pana vineri am sa incep,impreuna cu mai multi prieteni o campanie publicitara in Craiova si orasele invecinate Tg.Jiu,Slatina,Caracal,Valcea,Severin,Petrosani,Hu nedoara si Calafat,prin care am sa anunt (sper)fiecare locuitor al acestor orase.Va rog frumos continuati cu anunturile dar lasati si un numer de telefon pe ele ....De luni o sa apara aceleasi anunturi dar cu un nr de tel (nu al meu),pentru ca lumea sa poata afla detalii(nu toti au habar de net).Din ce am vorbit cu organizatorii cred ca taxa de participare o sa fie cam' 100000(simbolic).Pentru cei care impart fluturasi pe parbrize>Va multumesc mult pentru ca va dati interesul(am aflat de existenta lor,m-a sunat lumea sa ma intrbr ce si cum)!!!
cioara is offline  
Old 17-08-04, 16:18   #120
hwx

Stage 4
 
hwx's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 177
Default

ti-am scos din \"varianta 2\" (aia era ultima) alea care trebuiesc taiate si impartite. mai vrei si din alta varianta
hwx is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -