Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Craiova - 28.08.2004

Craiova - 28.08.2004 Sambata 28 august o noua etapa de viteza va avea loc pe aeroportul din Craiova

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-08-04, 12:55   #31
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: salut

Quote:
Originally Posted by \"YoYo_man\"
ma intereseaza si pe mine de ce s-a anulat Etapa de la Timisoara!
si pentru ca cineva de aici a zis ca e bine ca e la Craiova ca e aproape de el, eu as sugera sa se tina toate etapele in partea aceea de tzara (Buc, Craiova, Constanta) si sa va bucurati numai voi de ele ca eu zic ca nimeni de aici nu e asa fraier sa mearga pana acolo, si asa o sa facem curse noi aici si voi acolo.
sa traiti!

daca tu te consideri fraier ca vii de la timisoara la craiova sau la bucuresti sau la constanta : NO COMMENT ! ..eu ii zic pasiune nu ma consider fraier...


si hai s-o luam pe partea cealalta...la timisoara s-a organizat odata si a iesit cum a iesit...de ce sa nu se acorde si Craiovei o sansa ?!

PEACE!
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 11-08-04, 13:47   #32
YoYo_man

Stage 1
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 14
Default da

in primul rand tre sa recitesti ceea ce am scris ca sa vezi ca ma refeream ca nu merge nimeni de aici din Oradea, Satu mare, Cluj, Arad, Timisoara, pana la Constanta, Bucuresti, Craiova sau partile alea in care se tin cel mai des cursele de masini, nu e chestie de pasiune e chestie de timp si bani, si ca din cand in cand s-ar putea organiza si in partea asta a tarii cate o cursa macar ca un praf in ochi ca sa nu zica lumea de aici ca tot merge pana acolo dar aici nu vine nimeni, iar partea cu organizarea la timisoara, nu eu am facut organizarea, ma gandesc ca cei care fac si cursa de la Craiova si altele au facut-o, ca a iesti cum a iesit e treaba lor, dar ca lunar se organizeaza ceva curse prin sud-estul tarii si aici nici de 2 ori pe an nu mi se pare corect.
YoYo_man is offline  
Old 11-08-04, 13:59   #33
YoYo_man

Stage 1
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 14
Default ?

si nu stiu de ce te oftici tu, pentru ca eu nu am nimic cu Craiova sau cu orasele in care se organizeaza cursele, am treaba cu Calendarul acestor curse si cu faptul ca ar trebui sa acopere o arie mai mare. si pe langa asta eu nu stau in Tm, ci in Oradea si 200 de km pana la tm as fi facut dar 600 pana la buc sau 900 tm nu as face si ma gandesc ca nici tu.
eu pe organizatori ii intrebam de ce s-a anulat cursa si de ce nu se amana pe alta data dar aceasi locatie.
astept raspuns
YoYo_man is offline  
Old 11-08-04, 14:03   #34
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

Unde se organizeaza mah lunar curse in sud est?????

Au fost asa:

1 la Timisoara
1 la mare
1 la Bucuresti
si acum asta de la Craiova.....

mi se pare chiar echilibrat...

iar la Craiova trebuia facuta o cursa... nu are rost sa mai spun de ce...
RoSonic is offline  
Old 11-08-04, 14:16   #35
YoYo_man

Stage 1
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 14
Default si totusi

si totusi intrebarea mea ramane, de ce nu se mai organizeaza cursa de la timisoara?
YoYo_man is offline  
Old 11-08-04, 14:22   #36
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Fratilor... aici se vb detalii despre cursa care are loc iar voi ati umplut doua pagini cu de ce nu se mai tin cursele la TImisoara... de ce nu ati facut un topic separat si gata... eu am pus aici o intrebare si probabil nu o sa primesc raspuns la ea pt ca au trecut doua pagini de offtopic de la intrebarea mea iar cel ce va intra nu va avea rabdare sa citeasca toate paginile...
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline  
Old 11-08-04, 14:33   #37
YoYo_man

Stage 1
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 14
Default extraordinar!

extraordinar dom-le!


si eu am pus o intrebare la care nu mi s-a raspuns. asteapta si tu.
YoYo_man is offline  
Old 11-08-04, 14:55   #38
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Ai pus o intrebare dar la un topic in care nu-si gasea locul....
B|shOp-VR6 is offline  
Old 11-08-04, 15:05   #39
DnI

Stage 5
 
DnI's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 1,622
Member of:
[Moderators]
Default

YoYo_man timpul si banii nu se discuta cand este vorba de pasiune.
cred ca multi dintre noi aveam alt`ceva stabilit si ne-am amanat totul pentru cursa cat si cei cu servici incearca sa-si ia liber, repet pentru cei interesati cu adevarat.
daca nu esti pasionat atunci nu te duci si cu asta basta.
acum moderatorii sa mute ce s`a scris aicia.
__________________
ex. Astra Bertone TURBO
ex. Reno 5 GT TURBO
ex. Opel Calibra 2.0 16v
DnI is offline  
Old 11-08-04, 17:45   #40
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Alooooooooo ! Populatie!!! Mai usor. Nu suntem aici ca sa ne certam sau sa ne contrazicem. Aici apar detaliile despre cursa.

Daca aveti vreo intrebare referitoare la cursa de la Craiova sau la orasul Craiova, puneti-o. Daca nu, abtineti-va.

Orice mesaj offtopic care va urma va fi sters.

YoYo: daca vrei intr-adevar sa aflii de ce s-a anulat cursa, da-i lu' Florica un mesaj privat sau fa un topic pe sectiunea Curse oficiale. Poate asa vei primi raspunsul.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 11-08-04, 23:58   #41
brandex

Stage 5
 
brandex's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,564
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
La ce ora se fac inscrierile pt cei din afara craiovei sau ce procedura trebuia sa urmam ca sa fim inscrisi?

S-a aflat taxa de participare?

Ne vedem la Craiova!!... Vin nu ma mai complic... Doar sa nu intervina ceva la masina in rest... i'm coming.
Omu asta a intrebat ceva, vrem si noi niste raspunsuri sa nu venim degeaba si sa nu ne putem inscrie!!!!
brandex is offline  
Old 12-08-04, 00:43   #42
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

brandex: nici noi (cel putin eu) stim exact cat este. Cursa este abia peste 2 saptamani. Cred ca nu e belea cateva zile.

Mai devreme i-am dat lu' Florica mesaj sa-mi spuna cat este inscriere, dar cred ca doarme.

Poate aflam maine.
Gabi is offline  
Old 12-08-04, 01:25   #43
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Pentru inscrieri vo-i fii acolo cel tarziu la ora 9 dimineata.
-Taxa nu stiu nimic deocamdata de ea.
-Nu va ganditi prea mult daca participati sau nu ,propun sa veniti DECISI concurent sau spectator!
-Multi participanti nu stiu de existenta acestui FORUM!!!
-Pentru Bucuresti am sa incep sa inscriu masinile peste cateva zile !
-Avand in vedere drumul care totalizeaza 500Km(dus-intors) se pare ca Bucurestiul si alte orase indepartate nu vo-r plati TAXA!
---------Aceste detalii se pot modifica oricand nedepinzand toate numai de mine----------
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline  
Old 12-08-04, 01:33   #44
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default RESPECT PENTRU CRAIOVA

Am sa spun cateva cuvinte despre CRAIOVA si celor care au fost din alte orase ale tarii care sincer ne-au primit cu bratele deschise cand a fost cursa comemorativa IN MEMORIA lui KOS (DUMNEZEU SA-L IERTE) baietii demonstrand ca nu exista rivalitate decat la linia de start in rest respect reciproc .Cred ca o sa ne simtim bine la cursa .CU RESPEKT MYCUTZU
Anonymous is offline  
Old 12-08-04, 01:47   #45
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Micutzule: din partea noastra nu veti avea niciodata parte de rivalitate, ci doar de sprijin.

Va pregatim o primire surpriza
Gabi is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -