Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 28-06-13, 20:26   #76
78KLM

Stage 5
 
78KLM's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 350
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

vezi ca ai gresit...te-am corectat eu .

Quote:
Originally Posted by AnDrEiCa View Post
Vezi sa nu confuzi bucataria ta de M3-p cu restaurantul


PS : MATERIALISTO!
78KLM is offline   Reply With Quote
Old 29-06-13, 13:41   #77
calibraBBS

Stage 2
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 42
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Quote:
Originally Posted by JDV View Post
Talentul sau este irefutabil, exact ca si prostia sa.
de talentat era foarte talentat dar foarte prost in acelasi timp
calibraBBS is offline   Reply With Quote
Old 29-06-13, 16:38   #78
R.Equinox

Stage 5
 
R.Equinox's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 4,077
Member of:
[2 Roti]
[DACIA]
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Quote:
Originally Posted by calibraBBS View Post
de talentat era foarte talentat dar foarte prost in acelasi timp
Pana la urma sa fim sincer cat a fost el la volan nu a omorat pe nimeni.
Omu i-a placut mult adrenalina si si-a trait viata din plin!
Prost a fost cel care a fost la volanu masinii lui cand el era pasager.

Dumnezeu sa il odihneasca in pace
__________________
Dacia 1310 L
96/1.4 65 cp
R.Equinox is offline   Reply With Quote
Old 29-06-13, 20:18   #79
JDV
VW Driver

Stage 5
 
JDV's Avatar
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 794
Member of:
[VW]
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Quote:
Originally Posted by R.Equinox View Post
Pana la urma sa fim sincer cat a fost el la volan nu a omorat pe nimeni.
Omului i-a placut mult adrenalina si si-a trait viata din plin!
Pai ma apuc si eu acum sa fac tot asa (cum facea el) in jurul familiei tale...sa ii pun in conditiile acestea de risc...atat timp cat nu ii omor cred ca e in regula nu?...ma gandesc eu.
JDV is offline   Reply With Quote
Old 30-06-13, 01:51   #80
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Nici eu nu incurajez un astfel de comportament pe drumurile publice, dar trebuie sa recunoastem ca omul avea talent la volan....ce ma intrigat ... a fost modul ironic in care a murit ! R.I.P.
__________________
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Old 03-07-13, 02:26   #81
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Quote:
Pai ma apuc si eu acum sa fac tot asa (cum facea el) in jurul familiei tale...
Cu ce sa faci tu asa (cum facea el) ma prichindel ?

Cu RR-ul de la semnatura care costa cat toate casele din familia ta ?
Ford_V6 is offline   Reply With Quote
Old 03-07-13, 08:54   #82
vio[s]

Stage 5
 
vio[s]'s Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 802
Member of:
[Virtual Tuning]
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

https://www.youtube.com/watch?v=8PRo6YnMuiA
vio[s] is offline   Reply With Quote
Old 03-07-13, 09:31   #83
Tis-ul

Stage 5
 
Tis-ul's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 1,150
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Nu stiu cata lume a pus in pericol. Era destul de stapan pe ceea ce facea si la fel de destul de constient.
Esti o data, de doua ori, dar nu de atatea ori (cum era el, constient) inconstient.

Ceea ce facea el era "drog de adrenalina" pentru el.
Nu stiu cati soferi pot face asta IN TRAFIC, fara sa zgarie/loveasca o masina.
Cei ce fac drift legal, fac cu un adversar, el facea cu 10 masini.
Nu zic ca ceea ce facea era bine, dar intr-un fel nici rau nu era, pentru ca nu stiu cate accidente a facut la viata lui.

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.
__________________
Tis-ul is offline   Reply With Quote
Old 03-07-13, 13:08   #84
JDV
VW Driver

Stage 5
 
JDV's Avatar
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 794
Member of:
[VW]
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Quote:
Originally Posted by Ford_V6 View Post
Cu ce sa faci tu asa (cum facea el) ma prichindel ?

Cu RR-ul de la semnatura care costa cat toate casele din familia ta ?
Presupun ca era inevitabil sa nu iti etalezi tu puterea neuronica...
JDV is offline   Reply With Quote
Old 03-07-13, 21:34   #85
quattrro

Stage 5
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 388
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Nu cred ca isi au rostul certurile, comentariile pro si contra despre acest sofer acum, dupa ce a murit.
Cand era in viata poate erau de folos spre indrumarea lui pe un circuit/pista, am citit toate comentariile si dau dreptate la toti, era bun rau la volan dar si in acelasi timp inconstient (cu o simpla explozie se termina distractia foarte urat, mortii lor sunt fiare pana la urma si la coada) pacat ca s-a sfarsit asa, avea toate sansele sa aiba numele scris langa cei mai buni piloti ai lumii.
R.I.P
quattrro is offline   Reply With Quote
Old 03-07-13, 21:55   #86
calibraBBS

Stage 2
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 42
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Quote:
Originally Posted by quattrro View Post
Nu cred ca isi au rostul certurile, comentariile pro si contra despre acest sofer acum, dupa ce a murit.
Cand era in viata poate erau de folos spre indrumarea lui pe un circuit/pista, am citit toate comentariile si dau dreptate la toti, era bun rau la volan dar si in acelasi timp inconstient (cu o simpla explozie se termina distractia foarte urat, mortii lor sunt fiare pana la urma si la coada) pacat ca s-a sfarsit asa, avea toate sansele sa aiba numele scris langa cei mai buni piloti ai lumii.
R.I.P
cel mai adevarat coment
calibraBBS is offline   Reply With Quote
Old 05-08-13, 22:48   #87
alexandru178

Stage 2
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 36
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

daca avea masina pregatita cu rol-kage nu ar fi murit eu ase cred....
alexandru178 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-13, 23:23   #88
neymar

Stage 2
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 72
Thumbs down Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Baiatul stapaneste masina perfect nu cred ca ar fi murit vreodata din vina lui pacat ca a murit din cauza unui prost , cred ca cei care il fac praf sunt foarte invidiosi ca niciodata in viata lor nu vor putea conduce atat de bine , eu recunosc ca daca as incerca asa ceva ar iesi urat de tot dar baiatul acesta stapaneste perfect fiecare alunecare nu pune nici o viata in pericol a nimanui este foarte atent anticipeaza perfect traficul o lasa mai moale cand este pericol iar cand vede liber se baga.Ce face invidia asta din oameni.Pe un circuit este mult mai usor sa faci drifturi dar sa faci drifturi prin trafic in perfecta siguranta pentru tine si restul conducatorilor ca baiatul acesta este ceva fantastic , probabil ca are mii de ore de antrenament inainte sa iasa in trafic sa faca asa ceva. Si eu sunt invidios pe ce a putut baiatul asta dar nu ma apuc sa ma oftic sa jignesc un om care a mai si murit si nu din vina lui poate daca murea din vina lui atunci se putea spune ca a cautat-o si a gasit-o dar a murit din vina altuia ca si cum voi ati sti sa conduceti si v-ati urca cu un incepator la volan care v-ar omori , la cum conduce sigur omul asta nu zgaria masina cat timp ar fi trait mergand asa da pai sa omoare pe cineva. Amatorii nu ar trebui sa incerce asa ceva pentru ca aceeia ar fi un pericol real pe sosele , cel care l-a omorat era amator nu stapanea masina la fel.Ca sa fac o gluma omul ar fi fost bun pe vreo ambulanta ajungea la apel in timp record nici nu ar fi avut nevoie de sirena.

Last edited by neymar; 08-10-13 at 23:49.
neymar is offline   Reply With Quote
Old 22-10-13, 19:05   #89
Xtremer

Stage 2
 
Xtremer's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 68
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Quote:
Originally Posted by neymar View Post
Baiatul stapaneste masina perfect nu cred ca ar fi murit vreodata din vina lui pacat ca a murit din cauza unui prost , cred ca cei care il fac praf sunt foarte invidiosi ca niciodata in viata lor nu vor putea conduce atat de bine , eu recunosc ca daca as incerca asa ceva ar iesi urat de tot dar baiatul acesta stapaneste perfect fiecare alunecare nu pune nici o viata in pericol a nimanui este foarte atent anticipeaza perfect traficul o lasa mai moale cand este pericol iar cand vede liber se baga.Ce face invidia asta din oameni.Pe un circuit este mult mai usor sa faci drifturi dar sa faci drifturi prin trafic in perfecta siguranta pentru tine si restul conducatorilor ca baiatul acesta este ceva fantastic , probabil ca are mii de ore de antrenament inainte sa iasa in trafic sa faca asa ceva. Si eu sunt invidios pe ce a putut baiatul asta dar nu ma apuc sa ma oftic sa jignesc un om care a mai si murit si nu din vina lui poate daca murea din vina lui atunci se putea spune ca a cautat-o si a gasit-o dar a murit din vina altuia ca si cum voi ati sti sa conduceti si v-ati urca cu un incepator la volan care v-ar omori , la cum conduce sigur omul asta nu zgaria masina cat timp ar fi trait mergand asa da pai sa omoare pe cineva. Amatorii nu ar trebui sa incerce asa ceva pentru ca aceeia ar fi un pericol real pe sosele , cel care l-a omorat era amator nu stapanea masina la fel.Ca sa fac o gluma omul ar fi fost bun pe vreo ambulanta ajungea la apel in timp record nici nu ar fi avut nevoie de sirena.
+1, dar mai este si imprevizibilul. Nu stiu la ei cum este traficul, dar la noi daca-i sarea un caine sau mai rau, un pieton in fata, daca-i taia unu calea? intorcea pe linie continua? etc. Atunci nu stiu daca mai poti face ceva cand esti si de-a latu si in viteza
__________________
Xtremer is offline   Reply With Quote
Old 29-10-13, 05:55   #90
Dodo_998

Stage 5
 
Dodo_998's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,353
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Mutati-va pe computergames astia care il criticati! Chiar stapanea masina perfect si nu o mai bagati pe-aia cu familia lui ala si a lui ala, ca pana una alta nu a omorat pe nimeni si in plus accidente sunt destule din cauza celor care nu au ce sa caute la volan pt ca nu au nici o treaba cu condusul, nu din cauza celor ca el!
__________________
No Romance Without Finance
Dodo_998 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -