Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 26-06-13, 16:37   #46
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Quote:
Originally Posted by mihu94 View Post
Multi dintre voi ati uitat ca el a murit pe scaunul din dreapta si il criticati ca si cum el ar fi produs accidentul... RIP
Quote:
Originally Posted by tabokubmw View Post
Ai pus punctul pe "i"
Eu zic sa va apucati de invatat pt BAC si sa lasati oameni cu ceva km in spate si experienta (pe strada nu in nfs) sa vorbeasca
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 26-06-13, 16:39   #47
JDV
VW Driver

Stage 5
 
JDV's Avatar
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 794
Member of:
[VW]
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Quote:
Originally Posted by muntiu View Post
In dreapta dar antrenand un alt semizeu
Asta a fost cu adevarat punctul pe "i".
JDV is offline   Reply With Quote
Old 26-06-13, 18:13   #48
onucku

Stage 5
 
onucku's Avatar
 
Join Date: May 2012
Posts: 405
Member of:
[PEUGEOT]
[SKODA]
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Quote:
Originally Posted by AnDrEiCa View Post
Eu zic sa va apucati de invatat pt BAC si sa lasati oameni cu ceva km in spate si experienta (pe strada nu in nfs) sa vorbeasca
AMIN TO THAT !!!!
onucku is offline   Reply With Quote
Old 26-06-13, 18:19   #49
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

https://www.youtube.com/watch?v=zcL1H8t6qTo

minutul 1:23 - 1:25....
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 26-06-13, 18:21   #50
onucku

Stage 5
 
onucku's Avatar
 
Join Date: May 2012
Posts: 405
Member of:
[PEUGEOT]
[SKODA]
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
Asta da " zeu "....
onucku is offline   Reply With Quote
Old 26-06-13, 21:56   #51
m1hai_18

Stage 2
 
Join Date: May 2009
Posts: 64
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Imi pare bine ca este deschis topicul asta, e un subiect destul de interesant, am citit toate comentariile si apreciez faptul ca sunt oameni care gandesc si putin altfel, nu doar cu pasiunea pentru masini viteza si adrenalina. Da este pacat ca a murit, un tip foarte talentat si care chiar punea pasiune.. inclusiv in a2a.. ii dadea cu japca, asta este momentul in care chiar zambeam cand ma uitam la filmuletele cu el, avea atata ura, pasiune si dorinta cand o dadea pe a2a .... pfuu, anyway, ceea ce facea el trebuie sa recunoastem ca este gresit si daca stam sa ne gandim in retrospect, toti am facut cateodata cate o magarie prin trafic si acum ne dam seama ca am fost inconstienti, pacat ca el nu si-a dat seama de lucrurile astea si nu s-a temperat. Sa-i fie tarana usoara si nu va mai contrati asa prin mesaje ca nu are sens, toti suntem oameni, pacat ca nu suntem toti egali cu niste M5-uri d'alea )
m1hai_18 is offline   Reply With Quote
Old 26-06-13, 22:58   #52
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Quote:
Iti propun urmatorul scenariu...de pe marginea soselei sarea un copil...sora fratele ruda ta
Daca parintii copilului respective nu au grija sa il tina in mortii lui sa nu sara in strada inseamna ca nu le mai trebuie si vor sa scape de el ... asa ca aia e ! ghinion ... Chestia asta cu feritul diverselor obstacole vii ce apar pe strada in afara trecerii pietonale mi se pare aberanta daca nu se poate in conditii de siguranta ....

Odihneste-te in pace Giorgi ... am urmarit filmele lui in loop mult timp ...pacat ... se duc oamenii de valoare si raman numai lepre pe care le fute grija de un plod ce sare in fata masinii !

Si inca ceva ... toti care comentati aici despre cum nu trebuia sa conduca acest baiat nu ati vazut in viata voastra pe cineva sa conduca asa ... si nici nu o sa vedeti si poate daca o sa vedeti nu o sa intelegeti ! Pur si simplu nu puteti !
__________________
punktsidelacapat.ro

Last edited by Ford_V6; 26-06-13 at 23:02.
Ford_V6 is offline   Reply With Quote
Old 26-06-13, 23:05   #53
onucku

Stage 5
 
onucku's Avatar
 
Join Date: May 2012
Posts: 405
Member of:
[PEUGEOT]
[SKODA]
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Quote:
Originally Posted by Ford_V6 View Post
Daca parintii copilului respective nu au grija sa il tina in mortii lui sa nu sara in strada inseamna ca nu le mai trebuie si vor sa scape de el ... asa ca aia e ! ghinion ... Chestia asta cu feritul diverselor obstacole vii ce apar pe strada in afara trecerii pietonale mi se pare aberanta daca nu se poate in conditii de siguranta ....

Odihneste-te in pace Giorgi ... am urmarit filmele lui in loop mult timp ...pacat ... se duc oamenii de valoare si raman numai lepre pe care le fute grija de un plod ce sare in fata masinii !
Limbajul folosit spune totul despre tine. Vorbesti de valoare ??? Nu neg ca ar fi putut fi cel mai bun prieten/sot/amant ,whatever.Dar nu-l cunosc,tu il cunosti ? Eu pot doar sa condamn ,personal, conduita absolut iresponsabila de a conduce,punand in pericol nenumarate vieti. Faza de la min 1:23 e absolut edificatoare in acest sens.Trebuia sa stie ca soseaua nu e pista de popice,oamenii ce conduc normal nu pot face mereu ceea ce si-ar dori el sa faca,sa se dea din fata unuia ce conduce ca un apucat.Avea reale calitati ca si sofer dar astea se demostreaza pe circuite nu in conditii de trafic de oras aglomerat.Oameni ca tine imi fac scarba si din pacate ca tine sunt fff multi pe forumul asta.Pacat de varsta ta....
onucku is offline   Reply With Quote
Old 26-06-13, 23:10   #54
Fane_Pedala

Stock
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 2
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Quote:
Originally Posted by Ford_V6 View Post
Daca.. bulshit
Ai imbatranit degeaba nene.
Fane_Pedala is offline   Reply With Quote
Old 26-06-13, 23:10   #55
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Quote:
Oameni ca tine imi fac scarba
da-i cu lamaie multa ... nu numai tu ... oricui ii e scarba !
Ford_V6 is offline   Reply With Quote
Old 26-06-13, 23:18   #56
sara38

Stage 1
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 21
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Eu am impresia ca marea majoritate a kinderilor care de abia si-au pus sau scos lamaita in geam - dupa caz - ma refer la cei care au postat la acest subiect - sunt ori tampiti ori nebuni - sa recapitulam - ne aflam pe forumul 4 tuning ? sau cumva pe forumul de religie al propovaduitorilor celor care iubesc safety si iubirea de aproape?? nu mai inteleg nimic - asta ca inceput - al doilea - nici unul din copiii mai mult sau mai putin ratati din cei care au postat nu au mirosit vreodata o masina m5 in viata lor si nici macar nu au avut placerea - da placerea imensa de a se afla in masina cu un sofer de talia lui georgi ......ca poate ati fantasmat cand va credeati racerii cu....lui ....; ca poate v-ati fi dorit ... dar deh , vulpea cand nu ajunge la struguri zbiara ca sunt acri .... mai copilasi .... un pilot , un om care a condus cum 99% din voi nu o veti face nici macar in visele voastre ( ma refer la aplaudacii care au postat la topicul asta fara nici cea mai mica pregatire sau pricepere in ceea ce vorbesc ) , un om care isi cunostea masina mai bine decat veti sti voi vreodata de ce bagati benzina - ouch , sry , motorina in rasnitele voastre de *** 1.5 dci luate in leasing sau de tati .... un om care stia exact ce facea si nu a pus pe nimeni in pericol - pentru singurii inteligenti care chiar i-au urmarit filmuletele , nu pentru tampiteii care nu stiu de ce sunt uzi pe piept cand le curge saliva din gura si inca se intreaba ..... acest om a murit pe mana unui prieten - nu e nimeni aici sa ii condamne stilul lui de mers - care btw pentru idiotii de scriu pe aici , omul ala nu a atins oglinda macar la masinile lui niciodata - nu mai zic de alte aberatii gen copii fara parinti sarind in fata lui si alte minunatii care nu au ce sa caute in mijlocul drumului - de cand s-a emancipat traficul rutier strada - carosabilul e pentru masini , carute , biciclete sa spunem si motoare iar trotuarul ala nenorocit sa mearga pietonii pe el ca de aia s-a construit. Daca intentionati sa va aruncati in strada voi sau copii vostri cu mare drag va voi calca - nu voi trage de volan niciodata sa periclitez viata altor oameni din alte masini care merg regulamentar ca parintii , copii , voi sau neamurile voastre sunt demente si cred ca strada e facuta sa treaca ei cand le vine - ca la wc sa se pise. Asa ca va sfatuiesc sa taceti din gura pentru ca nici unul din aberationstii cu succes de ati postat pana acum in marea voastra majoritate nu aveti dreptul sa vorbiti despre talentul unui om - nici unul dintre voi nu veti fi in stare vreodata sa intelegeti o masina cum a inteles-o el si nici unul dintre voi nu cred ca aveti habar cum se schimba o distributie la o masina si credeti in mintea voastra inexistenta ca tuningul inseamna luminite sub masina si 3 spoilere din vitan. Stati in banca voastra si nu mai huliti un om care va este si acum dupa moarte cu mult peste ceea ce veti fi voi vreodata - ca nu puteti mai mult inteleg , dar sa iesiti din porumb si sa va ca...ti in poteca deja e prea mult !!! Btw in caz ca va intrebati , da sunt femeie , da conduc de mai multi ani decat aveti multi dintre voi buletin si guess what , in ciudat exceselor nu am avut accidente !
sara38 is offline   Reply With Quote
Old 26-06-13, 23:31   #57
Andreynyo

Stage 5
 
Andreynyo's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 592
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Talentul omului, in cazul de fata, trebuia demonstrat pe circuit, nu in trafic, femeie. Du-te inapoi la cratita si mai lasa vehementa asta deoparte, daca scrii juma de roman aici nu te face sa ai dreptate, la fel poate ii faci si barbatului tau acasa si ii vorbesti 10 minute incontinuu, el nu cred ca o sa lase berea din mana atunci cand joaca echipa preferata.
__________________

One man's piece of shit is another man's hoodride.

Last edited by Andreynyo; 26-06-13 at 23:33.
Andreynyo is offline   Reply With Quote
Old 26-06-13, 23:35   #58
sara38

Stage 1
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 21
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Quote:
Originally Posted by Andreynyo View Post
Talentul omului, in cazul de fata, trebuia demonstrat pe circuit, nu in trafic, femeie. Du-te inapoi la cratita si mai lasa vehementa asta deoparte, daca scrii juma de roman aici nu te face sa ai dreptate.
La cratita sa se duca mamica ta sau prietena sau cine vrei tu - eu mananc la restaurant - dar asta e alta poveste - te-ai gandit in mintea ta redusa ca pentru a te da pe circuit e nevoie de bani , dar bani din aia multi nu de o cola? Nu e vorba de vehementa ci e vorba strict de sila care mi-o provoaca prostia umana - categorie din care cu succes faci parte din pacate pentru parintii tai .... iar femeie te rog sa iti numesti persoanele de sex feminin din preajma ta - nu de alta dar nu cred ca am facut scoala impreuna sau ma cunosti de undeva

p.s.: am uitat sa iti spun ca da , te inteleg - cu dacia la avatar e imposibil sa gandesti sus , sa iti depasesti conditia, ce sa ii faci... cand nu stii sa conduci vorbesti , asa ca tine , sa te afli in treaba - iar cand nu intelegi ce se intampla pe strada si crezi probabil ca strada - carosabilul e construit sa se dea copii pe role pe el .... atunci da , te inteleg , atata poti ....asta iti este nivelul mai studentule .....

Last edited by sara38; 26-06-13 at 23:38.
sara38 is offline   Reply With Quote
Old 26-06-13, 23:42   #59
Andreynyo

Stage 5
 
Andreynyo's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 592
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Si deci daca n-are bani de circuit omu' trebuie sa se dea prin oras si sa faca slalom printre cei cu "mintea redusa", participanti la trafic, ca sa isi faca el damblaua, pentru ca nu are bani sa se dea pe circuit ?!
Mai zi odata, cum era aia? -> "un om care stia exact ce facea si nu a pus pe nimeni in pericol"
Ai dreptate, nu pot sa te numesc femeie, scuza-ma, chiar ar fi o jignire pentru persoanele de sex feminin din jurul meu.
Cum am spus si in primul meu post, folosind injurii nu te face sa ai dreptate, arati doar ca esti isterica.

P.S.: deci cum? Daca ai Dacia "e imposibil sa gandesti sus"?
Vezi sa nu ia foc bucataria.

P.P.S: cand nu mai ai argumente: "atat se poate", "d-aia e tara unde e" etc. etc.
I rest my case.

Last edited by Andreynyo; 26-06-13 at 23:51.
Andreynyo is offline   Reply With Quote
Old 26-06-13, 23:43   #60
sara38

Stage 1
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 21
Default Re: MORT - "Zeul" driftului ilegal Giorgi Tevzadze

Quote:
Originally Posted by Andreynyo View Post
Si deci daca n-are bani de circuit omu' trebuie sa se dea prin oras si sa faca slalom printre cei cu "mintea redusa", participanti la trafic, ca sa isi faca el damblaua, pentru ca nu are bani sa se dea pe circuit ?!
Mai zi odata, cum era aia? -> "un om care stia exact ce facea si nu a pus pe nimeni in pericol"
Ai dreptate, nu pot sa te numesc femeie, scuza-ma, chiar ar fi o jignire pentru persoanele de sex feminin din jurul meu.

P.S.: e Opel.
Prietene ... esti asa de prost incat nu are sens sa ma cobor la mintea ta ... atata poti si mai mult din pacate nu vei reusi.... de aia e tara asta unde e , din cauza retarzilor care gandesc ca tine ... atat se poate ...
sara38 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -