Foarte tare!
Cam nerăbdător, mai ales că are o vārstă
Sincer să fiu, mi s-a īntāmplat şi mie de atātea ori să fiu blocat. La garajul de acasă sau pur şi simplu īn oraş şi am reuşit să īmi păstrez calmul deşi aveam cele mai negre gānduri
Dar uneori o cam merită ăştia. Dacă eu stau şi mă gāndesc să nu blochez pe cineva atunci cānd parchez, alţii de ce nu fac la fel?
Pe lāngă şoferie trebuie să ai şi bun simţ!