Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 24-08-11, 22:14   #6556
Dirty91

Stage 3
 
Dirty91's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 88
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by MITSU View Post
1 - te-am vazut acuma de 10 minute ( erai pe victoriei ) ( off topic)

2- zici ca pentru identificare ? deci nu ITP ...daca e identificare da-i bice ca n-au treaba numai cu seriile si bine pa.
Da da...posibil sa ma fii vazut...o sa vad maine ce o sa zica smecherii aia de la RAR.poate ii fentez si nu le bag nimnic la jeb
Dirty91 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-11, 17:46   #6557
nistea mircea

Stage 4
 
nistea mircea's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 186
Default Re: Discutii despre orice!

salut sant mircea din satu mare am un audi modificat si vreau sal vand daca intereseaza pe cineva rog a suna la tel 0757388863
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	23072011311.jpg
Views:	76
Size:	109.3 KB
ID:	2130657   Click image for larger version

Name:	23072011313.jpg
Views:	77
Size:	101.0 KB
ID:	2130658   Click image for larger version

Name:	23072011315.jpg
Views:	71
Size:	118.3 KB
ID:	2130659  

nistea mircea is offline   Reply With Quote
Old 25-08-11, 20:52   #6558
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by nistea mircea View Post
salut sant mircea din satu mare am un audi modificat si vreau sal vand daca intereseaza pe cineva rog a suna la tel 0757388863
spunem ce motor are.....si cat cascaval vrei pe el. Salut sincer nu pot sa te sun.....nu`mi sun nici prietena, astept sa`ma sune ea ))
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 26-08-11, 00:54   #6559
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by cristi.mk4 View Post
spunem ce motor are.....si cat cascaval vrei pe el. Salut sincer nu pot sa te sun.....nu`mi sun nici prietena, astept sa`ma sune ea ))
el sa gandit la 10.000 euro
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 26-08-11, 06:43   #6560
FkR

Stage 3
 
FkR's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 85
Default Re: Discutii despre orice!

salut baieti am un e30 si as vrea sa ii schimb culoarea in acte cam cat mar costa daca stie careva.multumesc PS-nu am timp sa ma interesez la rar
FkR is offline   Reply With Quote
Old 26-08-11, 19:30   #6561
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: Discutii despre orice!

cred ca doar identificarea te costa ....da un search pe Goagal.
MITSU is offline   Reply With Quote
Old 26-08-11, 23:43   #6562
nistea mircea

Stage 4
 
nistea mircea's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 186
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by cristi.mk4 View Post
spunem ce motor are.....si cat cascaval vrei pe el. Salut sincer nu pot sa te sun.....nu`mi sun nici prietena, astept sa`ma sune ea ))
te sun eu daca ai si un nr. si daca vrei sa mil dai. ms
nistea mircea is offline   Reply With Quote
Old 28-08-11, 18:35   #6563
cipricipri
VW Driver

Stage 5
 
cipricipri's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 618
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by nistea mircea View Post
salut sant mircea din satu mare am un audi modificat si vreau sal vand daca intereseaza pe cineva rog a suna la tel 0757388863
Pacat de masina !
cipricipri is offline   Reply With Quote
Old 29-08-11, 15:56   #6564
AsToR

Stage 3
 
AsToR's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 158
Member of:
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by AsToR View Post
Na sa-ti bagi picioru-n ea tzara... Cand am luat masina vreo 6 luni stateam stresat sa nu mi-o sparga careva, sa nu fure sau sa distruga, etc... N-a avut nimeni treaba cu ea... Acum pe cand m-am calmat si a disparut paranoia tocmai mi s-a intamplat... Mi-au spart azi dimineata geamul de la pasager tampitii... Au luat doar un pachet de Blackstone Cherry in care mai erau vreo 3 tigari... Paguba de 200 de euro pentru trei tigari, va dati seama? Sa-i frec... Stiti vreo firma prin zona care poate ioniza sticla securizata in mai multe nuante? Ca ma tem ca nu mai gasesc aceeasi nuanta, o sa trebuiasca sa le ionizez toate:S
Am chemat criminalistica, am luat amprente, iar cand o sa-l gaseasca(daca o sa-l gaseasca) pe faptas ii tai 2 degete, sa mor io!
Quote:
Originally Posted by teen.ager View Post
Astor.. asta o fost asa.. de "Bine ai venit" in Hotvon. Si o sa mai fie de astea, o sa vezi. Nervi multi sa ai doar..
Quote:
Originally Posted by danny_bik3ru View Post
foarte interesant. mie mi-a stat masina acolo 3 saptamani fara baterie si nu s-a legat nimeni de ea si din a mea au ce fura. poate am avut eu noroc ).
Azi dimineata l-au spart iarasi... 540Ron a costat geamul(pret brut, fara curier si fara manopera), acum astept inca o saptamana sa ajunga alt geam. De data asta mi-au taiat urat pielea pe scaunul din dreapta si de pe usa, si au smuls dvd-player-ul... Din pacate pentru el(poate si pentru mine) nu avea panoul de comanda (l-am luat cu mine acasa) asadar nu il poate folosi, zic din pacate pentru mine ca daca l-ar fi avut si vandut, ar fi fost o sansa sa gasesc faptasul. Pana dimineata la 5 si ceva am stat treaz si am supravegheat masina, ca am avut o presimtire... Cand am vazut ca se crapa de ziua si lumea pleaca la lucru, am zis ca n-o sa aibe cum sa faca asa ceva, dar cred ca in vazul lumii si tot nu zice nimeni nimic... Masina era parcata la drum, sub stalpul de iluminat public, deci au cam prins tupeu nerusinat.
In cazul in care auziti de un dvd-player SCOTT negru, cu ecran culisant(iese din el) la vanzare sau ca piesa de schimb, luati legatura cu mine. Nu ma intereseaza playerul, ma intereseaza faptasul: 2 geamuri si tapiteria de piele sunt o paguba in valoare de 2500 de euro aproximativ. Il calc in picioare daca dau de el.
AsToR is offline   Reply With Quote
Old 29-08-11, 16:07   #6565
teen.ager

Stage 5
 
teen.ager's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,219
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii despre orice!

Neaparat sa iti cauti un garaj in chirie prin zona, ca nu poti continua asa, e criza, si ei o sa continue. Imi pare rau pentru tine. Esti sigur ca vrei sa ramai in HotVon?
__________________

'01 Opel Astra G Caravan, DOHC 1.6 16v 101hp (Z16XE)
teen.ager is offline   Reply With Quote
Old 29-08-11, 16:07   #6566
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: Discutii despre orice!

chiar nasol ...trebuie sa faci ceva ...
MITSU is offline   Reply With Quote
Old 29-08-11, 16:11   #6567
AsToR

Stage 3
 
AsToR's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 158
Member of:
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by teen.ager View Post
Neaparat sa iti cauti un garaj in chirie prin zona, ca nu poti continua asa, e criza, si ei o sa continue. Imi pare rau pentru tine. Esti sigur ca vrei sa ramai in HotVon?
Se va rezolva. Iti spun eu: s-au legat de Osanul gresit! Ori ii scot eu de aici, ori ii scoate salvarea, rand pe rand ii curat! Nesimtire totala frate, asa nu se poate! Mi-aduc procurorul si ii curat si pe astia de vand haine si tigari pe sub mana, si pe toti din zona, de n-oi ajunge eu primar in cativa ani scapand de astia sa nu-mi spuneti mie astor! )
AsToR is offline   Reply With Quote
Old 29-08-11, 16:16   #6568
teen.ager

Stage 5
 
teen.ager's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,219
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii despre orice!

Sa-i vad arzand pe rug, jur pe mami daca mi-ar parea rau.
teen.ager is offline   Reply With Quote
Old 29-08-11, 16:44   #6569
doro708

Stage 2
 
Join Date: May 2009
Posts: 47
Default Re: Discutii despre orice!

Astor da eu m-as mai gandii si la o alta chestie! Vad ca iti expui parerile aici destul de des si la obiect in legatura cu masina asa ca la cum e lumea din ziua de azi probabil chiar cineva de pe forum sau care a vazut ce ai spus tu a vrut sa iti demonstreze ca se mai poate inca o data sa te scape de niste bani si mai bine sfatul meu fa in tacere tot ce ai de facut ca pana la urma tot o se se gaseasca retardatii!Nu vreau sa acuz pe nimeni sau sa fac vreo presupunere asupra cuiva doar ca lumea in ziua de azi e prea rea
doro708 is offline   Reply With Quote
Old 29-08-11, 17:58   #6570
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by AsToR View Post
Azi dimineata l-au spart iarasi... 540Ron a costat geamul(pret brut, fara curier si fara manopera), acum astept inca o saptamana sa ajunga alt geam. De data asta mi-au taiat urat pielea pe scaunul din dreapta si de pe usa, si au smuls dvd-player-ul... Din pacate pentru el(poate si pentru mine) nu avea panoul de comanda (l-am luat cu mine acasa) asadar nu il poate folosi, zic din pacate pentru mine ca daca l-ar fi avut si vandut, ar fi fost o sansa sa gasesc faptasul. Pana dimineata la 5 si ceva am stat treaz si am supravegheat masina, ca am avut o presimtire... Cand am vazut ca se crapa de ziua si lumea pleaca la lucru, am zis ca n-o sa aibe cum sa faca asa ceva, dar cred ca in vazul lumii si tot nu zice nimeni nimic... Masina era parcata la drum, sub stalpul de iluminat public, deci au cam prins tupeu nerusinat.
In cazul in care auziti de un dvd-player SCOTT negru, cu ecran culisant(iese din el) la vanzare sau ca piesa de schimb, luati legatura cu mine. Nu ma intereseaza playerul, ma intereseaza faptasul: 2 geamuri si tapiteria de piele sunt o paguba in valoare de 2500 de euro aproximativ. Il calc in picioare daca dau de el.
stai linistit ca si daca nu-l pot folosi de ciuda au facut chestia! doar sa-ti faca paguba, cauta-ti garaj neaparat cum zicea si colegii de forum!!! chiar asa tare li sau pus pata pe masina ta?
__________________
Wir Lieben Autos
bujuKYL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -