Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 21-11-11, 13:21   #6706
Dirty91

Stage 3
 
Dirty91's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 88
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
nu se baga nici unul, am fost la viper x, la docom, la pilot, langa canalul 7, si nimeni nimic sa uitat la el ca la mancarea de post
Daca sa uitat la el ca la mancarea de post inseamna ca nu is credinciosi...atau este ceva firma ? sau e Made in China....ameu e cv chinezarie...l`am primit si acuma incerc sa il fac
Dirty91 is offline   Reply With Quote
Old 21-11-11, 13:33   #6707
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Dirty91 View Post
Daca sa uitat la el ca la mancarea de post inseamna ca nu is credinciosi...atau este ceva firma ? sau e Made in China....ameu e cv chinezarie...l`am primit si acuma incerc sa il fac
da stiu si eu ce ii...ii BEMY made in Germany, dar fabricat in China( nu inteleg nimic pana la urma)...am vazut ca este la Docom Scott la 420Ron!eu il arunc pe al meu, dar se poate asculta de pe el atat ca nu iese afara ecranul!
__________________
Wir Lieben Autos

Last edited by bujuKYL; 21-11-11 at 13:35.
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 21-11-11, 13:36   #6708
Dirty91

Stage 3
 
Dirty91's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 88
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
da stiu si eu ce ii...ii BEMY made in Germany, dar fabricat in China( nu inteleg nimic pana la urma)...am vazut ca este la Docom Scott la 420Ron!
O sa caut si eu...pe aici pe la astia mai particulari..dade dade...daca nu am un prieten in Cluj care se mai ocupa cu asa ceva dar prima oara ma interesez pe aici ..daca reusesc sa mil fac te anunt si pe tine
Dirty91 is offline   Reply With Quote
Old 21-11-11, 13:40   #6709
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Dirty91 View Post
O sa caut si eu...pe aici pe la astia mai particulari..dade dade...daca nu am un prieten in Cluj care se mai ocupa cu asa ceva dar prima oara ma interesez pe aici ..daca reusesc sa mil fac te anunt si pe tine
ar fi ceva! nu raman dator!
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 21-11-11, 15:09   #6710
razvy_91

Stage 5
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,595
Member of:
[Fiat]
[Nissan]
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
da stiu si eu ce ii...ii BEMY made in Germany, dar fabricat in China( nu inteleg nimic pana la urma)...am vazut ca este la Docom Scott la 420Ron!eu il arunc pe al meu, dar se poate asculta de pe el atat ca nu iese afara ecranul!
Decat sa il arunci , mai bine mi-l dai mie
razvy_91 is offline   Reply With Quote
Old 21-11-11, 21:08   #6711
teen.ager

Stage 5
 
teen.ager's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,219
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii despre orice!

Faza ieri in Cluj: La semafor, Mercedes E Class W211, frumos, ingrijit, kit AMG, pe aripi "6.3 biturbo", in spate, pe haion, pe o parte AMG, pe cealalta parte E220 CDI. :lol;. Si vreau sa va mai zic ca drumu spre Cluj e 70-75% bun. Pe Mesteacan il largesc, o sa fie de 2 ori mai lat.. Si am ramas placut impresionat de cum sunt sincronizate in Cluj semafoarele.
__________________

'01 Opel Astra G Caravan, DOHC 1.6 16v 101hp (Z16XE)
teen.ager is offline   Reply With Quote
Old 22-11-11, 09:36   #6712
cipricipri
VW Driver

Stage 5
 
cipricipri's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 618
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Mimi17 View Post
De ''masinuta'' asta ce se mai aude? nu stiti careva?

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1267515471
Din cate stiu masina este gata si este facuta in totalitate din fibra de carbon !
cipricipri is offline   Reply With Quote
Old 22-11-11, 13:59   #6713
Soche

Stage 5
 
Soche's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 470
Member of:
[SEAT]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Dirty91 View Post
O sa caut si eu...pe aici pe la astia mai particulari..dade dade...daca nu am un prieten in Cluj care se mai ocupa cu asa ceva dar prima oara ma interesez pe aici ..daca reusesc sa mil fac te anunt si pe tine
Dar langa vis-a-vis de Palatu de Justitie ati incercat ? Langa farmacia Helena este un domn ce repara tot felul de electrocasnice. Am vazut si monitoare si tot felu de masinarii pe la el pe acolo. Poate aveti noroc.
__________________
Seat Ibiza - MM 12 ELF

Galerie persoanala de poze -> http://www.wix.com/oiegaspaul/photography
Soche is offline   Reply With Quote
Old 22-11-11, 19:54   #6714
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Soche View Post
Dar langa vis-a-vis de Palatu de Justitie ati incercat ? Langa farmacia Helena este un domn ce repara tot felul de electrocasnice. Am vazut si monitoare si tot felu de masinarii pe la el pe acolo. Poate aveti noroc.
si colo am fost dar tot pe degeaba! asa ca mai bine achizitionez altul nou pentru inca 3 ani sau cat va tinea...
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 25-11-11, 19:11   #6715
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Discutii despre orice!

stie cineva ceva informatii despre acest urs ? duminica trecuta facea nebunii prin oras ))
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Fotografie0020.jpg
Views:	88
Size:	240.1 KB
ID:	2238319  
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 25-11-11, 20:57   #6716
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by cristi.mk4 View Post
stie cineva ceva informatii despre acest urs ? duminica trecuta facea nebunii prin oras ))
ii a lui un tovaras dea mea si ii lasat in grija unui alt tovaras de aici de pe forum...!!!325i are si la cei rupe gura
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 25-11-11, 22:42   #6717
mihay_y

Stage 4
 
mihay_y's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 179
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Daca nu ma insel l-am vazut intr-o zi la mine pe strada cu o roata ( dreapta, fata ) zburata, pragul, aripa si discu' de frana in asfalt. A stat acolo vreo 2 zile fara roata si acum sta nemiscata de vreo 2 saptamani, dar pe toate rotile


@buju, sa-i zici la tovarasu' ala al tau sa nu-i mai "rupa gura" asa ca ii pacat de masina ( daca ii vorba de masina de care zic eu tot numere de CJ si asta dar nu stiu sigur daca TRF. )


P.s: daca gresesc, imi cer scuze
__________________
MM 69 MDV

Last edited by mihay_y; 25-11-11 at 22:45.
mihay_y is offline   Reply With Quote
Old 25-11-11, 23:51   #6718
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by mihay_y View Post
Daca nu ma insel l-am vazut intr-o zi la mine pe strada cu o roata ( dreapta, fata ) zburata, pragul, aripa si discu' de frana in asfalt. A stat acolo vreo 2 zile fara roata si acum sta nemiscata de vreo 2 saptamani, dar pe toate rotile


@buju, sa-i zici la tovarasu' ala al tau sa nu-i mai "rupa gura" asa ca ii pacat de masina ( daca ii vorba de masina de care zic eu tot numere de CJ si asta dar nu stiu sigur daca TRF. )


P.s: daca gresesc, imi cer scuze
nu toti ne iubim masiniile la fel! acum cateva luni era bibelou de masina!!! ai auzit piticcu.le nu ii mai rupe atat de mult gura!
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 26-11-11, 07:14   #6719
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: Discutii despre orice!

eu cand la`m vazut in oras , mergea f brutal cu masina, suna foarte frumos....forta semafoarele pe rosu trecea ))
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 26-11-11, 10:53   #6720
26MaR

Stage 3
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 110
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Discutii despre orice!

mai cunoastem cativa de genuL acesta nui asa ? )))
26MaR is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -