Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 26-03-08, 12:00   #436
3SGE


Stage 5
 
3SGE's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,077
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
nu suntem noi obligati sa asistam
Pai te obliga cineva sa citesti forumul? Nu o faci de bunavoie? ) Si suntem pe sectiunea Discutii despre orice, deci cineva ar putea sa ne povesteasca despre copilaria lui la oi, cand a fost cioban, daca ar vrea!
__________________
3SGE is offline   Reply With Quote
Old 26-03-08, 12:57   #437
adisoruc
Seat Driver

Stage 5
 
adisoruc's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,883
Member of:
[SEAT]
Default Re: Discutii despre orice!

ce am investit nu conteaza. am infiintat impreuna cu nenad o firma, mai mult nu conteaza. cine nu crede treaba lui, eu nu mai imi bat capul!
adisoruc is offline   Reply With Quote
Old 26-03-08, 13:56   #438
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by 3SGE View Post
Pai te obliga cineva sa citesti forumul? Nu o faci de bunavoie? ) Si suntem pe sectiunea Discutii despre orice, deci cineva ar putea sa ne povesteasca despre copilaria lui la oi, cand a fost cioban, daca ar vrea!
Consider ca nu orice scandal trebuie facut public ... mai ales unul personal
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 26-03-08, 14:42   #439
soaarecu

Stage 4
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 289
Default Re: Discutii despre orice!

deja i de-a dreptul pur si simplu...
soaarecu is offline   Reply With Quote
Old 28-03-08, 07:44   #440
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Am obs ca unele persoane nu s'au abtinut imi a distruge topicul ...si la sectiuneaa alte orase , cam urat din partea lor .Ma intreb de ce mi se intampla mie toate astea care fac atatea pentru comunitatea asta?? Poate ma blameaza deoarece nu l'am chemat pe Tengu sa sustina un drift show ..PE EL L'AM SUNAT PRIMUL SI NU MA GANDEAM SA CHEM PE ALTCINEVA INAFARA DE EL ....dar din pacate el nu este prezent in tara ...deci am trecut la Plan B. Care dintrei cei care nu ma suporta ( se stiu ei) fac ceva legat de tuning pentru noi din Baia Mare ?? Inainte sa infintez eu filiala voi declarati ca faceati intalniri da?? Dar numai in cercuri private , eu imi doream sa adun pe toata lumea , indiferent daca are ''sorcova'' sau masini modificata la motor . Am deschis un magazin tuning doar din pasiune , nu sa ma imbogatesc ca doar nu fac avere din tuning , cel putin nu la nivelul acesta , ma zbat sa organizez ceva pe placul tuturor .Va rog putin respect , pentru ca si eu am pentru voi
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 28-03-08, 11:12   #441
cipricipri
VW Driver

Stage 5
 
cipricipri's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 618
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Am obs ca unele persoane nu s'au abtinut imi a distruge topicul ...si la sectiuneaa alte orase , cam urat din partea lor .Ma intreb de ce mi se intampla mie toate astea care fac atatea pentru comunitatea asta?? Poate ma blameaza deoarece nu l'am chemat pe Tengu sa sustina un drift show ..PE EL L'AM SUNAT PRIMUL SI NU MA GANDEAM SA CHEM PE ALTCINEVA INAFARA DE EL ....dar din pacate el nu este prezent in tara ...deci am trecut la Plan B. Care dintrei cei care nu ma suporta ( se stiu ei) fac ceva legat de tuning pentru noi din Baia Mare ?? Inainte sa infintez eu filiala voi declarati ca faceati intalniri da?? Dar numai in cercuri private , eu imi doream sa adun pe toata lumea , indiferent daca are ''sorcova'' sau masini modificata la motor . Am deschis un magazin tuning doar din pasiune , nu sa ma imbogatesc ca doar nu fac avere din tuning , cel putin nu la nivelul acesta , ma zbat sa organizez ceva pe placul tuturor .Va rog putin respect , pentru ca si eu am pentru voi
Aici ai dreptate , tot respectul pentru ce faci !
cipricipri is offline   Reply With Quote
Old 28-03-08, 21:51   #442
MephistoBM

Stage 5
 
MephistoBM's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 878
Member of:
[FORD]
Default Re: Discutii despre orice!

Tine-o tot asa Ionutz. Poate intr-o zi vei reusi sa faci ceea ce ti-ai propus . Numai Respect!
MephistoBM is offline   Reply With Quote
Old 29-03-08, 01:28   #443
3SGE


Stage 5
 
3SGE's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,077
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Avem mare noroc cu aplaudacii de pe forum.
3SGE is offline   Reply With Quote
Old 29-03-08, 14:36   #444
R M B

Stage 3
 
R M B's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 148
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Mitsubishi]
Default Re: Discutii despre orice!

dragii mei, vreau sa va spun si sa va fac public ca in urma unei provocari oficiale lansate posesorului unui frumos BMW 335 BI-turbo diesel. vreau sa va mai spun ca masinuta avea in jur de 350 CP si 700 NM, cutie automata cu padele la volan, etc etc etc. dupa ce s-au dat 4 starturi corecte , am contatat ca am fost M U C I F I C A T de fiecare data la o distanta considerabila.
Dupa care am si condus-o si inca sunt sub stare de sock.
p.s masinuta este din satu mare. posesorul se numeste D. M si il felicit.
__________________
PUTEREA ESTE NIMIC FARA CONTROL
R M B is offline   Reply With Quote
Old 29-03-08, 15:59   #445
MephistoBM

Stage 5
 
MephistoBM's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 878
Member of:
[FORD]
Default Re: Discutii despre orice!

niste poze ?
MephistoBM is offline   Reply With Quote
Old 29-03-08, 17:56   #446
3SGE


Stage 5
 
3SGE's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,077
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by MephistoBM View Post
niste poze ?
Nu vrei si numere de inmatriculare? Ca sa fie proba completa?
3SGE is offline   Reply With Quote
Old 29-03-08, 19:20   #447
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by 3SGE View Post
Avem mare noroc cu aplaudacii de pe forum.
Macar exista cineva care apreciaza ce incerc sa fac
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 29-03-08, 19:39   #448
3SGE


Stage 5
 
3SGE's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,077
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Nu te condamna nimeni pt ceea ce faci ci pt felul in care o faci, intelegi? La fel cum ai zis atunci ca tu ai adunat comunitatea din baia mare cand noi demult ne vedeam de treburile noastre, eu cel putin nu aveam permisul si ieseam cu Angelo la tot felul de chestii..prin 94-95... Doar mai tarziu prin 97 trageam cu 924-ul. Deci...Ar fi frumos sa nu ne mai batem cu caramida in piept pt ca nu am inventat nici unul dintre noi apa calda.
3SGE is offline   Reply With Quote
Old 29-03-08, 19:43   #449
MarcCorneliu

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 594
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by R M B View Post
dragii mei, vreau sa va spun si sa va fac public ca in urma unei provocari oficiale lansate posesorului unui frumos BMW 335 BI-turbo diesel. vreau sa va mai spun ca masinuta avea in jur de 350 CP si 700 NM, cutie automata cu padele la volan, etc etc etc. dupa ce s-au dat 4 starturi corecte , am contatat ca am fost M U C I F I C A T de fiecare data la o distanta considerabila.
Dupa care am si condus-o si inca sunt sub stare de sock.
p.s masinuta este din satu mare. posesorul se numeste D. M si il felicit.
350 de cai? din ce a urcat atata? sunt curios...din mers si stock merge un "picutz"
MarcCorneliu is offline   Reply With Quote
Old 29-03-08, 19:56   #450
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by 3SGE View Post
Nu te condamna nimeni pt ceea ce faci ci pt felul in care o faci, intelegi? La fel cum ai zis atunci ca tu ai adunat comunitatea din baia mare cand noi demult ne vedeam de treburile noastre, eu cel putin nu aveam permisul si ieseam cu Angelo la tot felul de chestii..prin 94-95... Doar mai tarziu prin 97 trageam cu 924-ul. Deci...Ar fi frumos sa nu ne mai batem cu caramida in piept pt ca nu am inventat nici unul dintre noi apa calda.

O fac in felul in care pot , si eu sunt abia la inceput cu organizariile , etc ...Iti dau dreptate , nimeni nu a inceput nimic , totul a venit de la sine , ma refer la curse ...Mi'ar placea sa va am alaturi pe toti la cursele din 11 Mai , te rog si pe tine si pe Angi sa faceti tot posibilul sa fiti aici ...i got a surprize
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Copy of track 039.jpg
Views:	48
Size:	265.7 KB
ID:	498529  
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -