Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 24-03-08, 23:07   #31
cEaska

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 472
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

trafy io zic ca ar fi mai bine sa stergi toate posturile care nu au legatura cu threadul asta ..... adica astea de cearta ......
cEaska is offline   Reply With Quote
Old 24-03-08, 23:16   #32
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

care il cunoasteti pe baiatu cu seatu cupra alb? vreau sa vb si cu el da nu stiu cum sa dau de el. Zilele astea s`ar putea sa ne intalnim sa vb, sa facem niste poze sa le trimitem la MR.
__________________

VW Corrado VR6 - new engine

"I started out with nothing and I still got most of it left"
www.midnightracersvl.blogspot.com
http://forum.midnightracers.ro
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 25-03-08, 00:25   #33
TIR

Stage 5
 
TIR's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,120
Member of:
[VW]
[Fiat]
[AUDI]
[SEAT]
[SKODA]
[RENAULT]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

trafy din cate stiu, eu colaborez cu tine ca parca eu mut posturile si le combin. tu doar stergi.


il stiu eu pe baiatu cu seat-ul da nu cred ca este interesat
__________________
Fiat 500 Abarth transformation
TIR is offline   Reply With Quote
Old 25-03-08, 01:23   #34
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

ok atunci ii dam drumu atatia cati suntem.
Cipi sa`mi trimiti niste poze frumoase cu masina in mail pls cat de curand poti

Last edited by Kaluvr6; 25-03-08 at 01:26.
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 02-06-08, 06:27   #35
11tun

Stage 5
 
11tun's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 918
Member of:
[AUDI]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

ce se mai aude de Midnight Racers in VL ?
11tun is offline   Reply With Quote
Old 09-06-08, 20:33   #36
DiabloXXX

Stage 4
 
DiabloXXX's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 211
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Cui tre sa ii trimit poze cu masina?
DiabloXXX is offline   Reply With Quote
Old 27-09-08, 22:10   #37
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Astazi am infiintat oficial filiala M.R. Rm. Valcea. Momentan membrii sunt urmatorii:
Eu- corrado Vr6
Claudiu - Subaru WRX
Sebastian - Mitsubishi Evo 8
Cipi - Opel Corsa
Cucuvea

Pot sa recrutez noi membri dar trebuie sa indeplinasca urmatoarele conditii:

-o taxa lunara de 30 lei (bani care se strang si ajuta la desfasurarea evenimentelor)
-sa aibe o masina care are ceva de zis, trebuie sa se califice la una din categoriile urmatoare: Tuning Exterior, Drag sau VTM.
- sa aibe caracter, tin sa precizez ca toti membrii pe care i`am cunoscut sunt niste oameni extraordinari si vreau ca toti membrii de peste tot inclusiv cei de la Valcea sa fie la fel. Eu o sa raspund de membrii de la noi si cei figuranti nu au ce cauta in club indiferent de ce masina au, vb lui Tanno, presedintele MR: mai bine ai 3 masini da bune decat 10 si degeaba (referindu`se la caracteru membrilor).
-sa se prezinte la evenimente, nu sunt toate obligatorii dar la majoritatea ar trebui sa participe. In fond si la urma urmei de`aia se intra intr`un club, sa se ia parte la evenimente, sa cunosti oameni noi, etc, NU? Nu e nevoie de purtatori de parasolare ca se gasesc destui.

Mai multe detalii imi dati un PM si vb mai multe.
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 27-09-08, 23:09   #38
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

felicitari, un inceput bun, masini calumea
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 29-09-08, 19:22   #39
IONUT-GBP

Stage 5
 
IONUT-GBP's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,729
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Super... era si timpul sa se faca ceva ptr orasul asta :X
Sper ca o sa avem si noi Evenimente pe aici... gen : Curse Legale,Indemanare, Expo tuning , diferite concursuri , etc ..
__________________

Last edited by IONUT-GBP; 29-09-08 at 19:38.
IONUT-GBP is offline   Reply With Quote
Old 30-09-08, 01:06   #40
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

Mai este pana o sa avem si noi asemenea evenimente pt ca nu le facem de capu nostru, atata timp cat primaru a zis ca la el in oras nu se fac curse si strzile sunt cum sunt nu o sa facem nici intr`o mie de ani. O expozitie ar merge da nu prea avem locatie pt multe masini.
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-08, 01:26   #41
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

locatie s-ar gasi, de exemplu la malul alb pe pashunea aia


pacat ca nu se pot face in valcea, acuma cateva zile au blocat la roaita pana la take ionescu ca sa le dea alora cu rolele voie si cu skate sa se dea...sucks
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-08, 12:32   #42
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

nu poti face asa, e prea in aer liber...ar merge in parcari de supermarket cand sunt sarbatori, oricum vine sezonul rece si e cam greu sa mai stai prea mult timp pe-afara...asta referitor la un expo-tuning...

cat despre alte evenimente (legale - liniute, indemanare) aici ne trebuie O STRADA asfaltata ca lumea, care inca nu exista la valcea vorba cuiva, merge de la riviera pana la pod, dupa Interex...este spatiu destul, dar zbori cu masina de la denivelari...in clipa in care se va asfalta strada aia, ne vom putea gandi la o legala...indemanare poti face in curtea Interex de exemplu, tot asa intr-o zi de sarbatoare, sau cand e inchis toata ziua magazinul, dar o cursa de indemanare fara ceva pe 402 metri nu prea tine spectatorii acolo, nu ?

mai avem ceva pana sa incepem si noi cu evenimentele...depinde doar de ... dom' Primar care face atatea pentru orasul asta
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 30-09-08, 12:58   #43
cEaska

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 472
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

crek cel mai bine, vorbim cu primaru din comuna X, sa ne inchirieze strada o zi, si acolo ar merge ( doar dpdv al calitatii asfaltului)
cEaska is offline   Reply With Quote
Old 30-09-08, 13:15   #44
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

well, strada e buna, dar nu cred ca poti face asta. in primul rand, poate cei care stau pe acolo trebuie sa ocoleasca prea mult

asfaltul e bun acolo unde zici tu, intradevar...spectatori au fost din prima dar, cam greu :P ramane de vazut oricum...ar trebui sa dam o fuga candva pe-acolo sa vedem despre ce e vorba...
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 30-09-08, 14:10   #45
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Midnight Racers in Rm. Valcea

pe pasune la malul alb nu prea merge pt ca oriunde am fost eu la expozitii s`au tinut in oras, intr`un loc populat, cine vine la malu alb sa vada masini? Probabil majoritatea nici nu ar sti si ar fi si aiurea....pot sa`i duc langa combinat pe undeva )
M`am gandit in centru la ceas, au fost multe masini de la fel si fel de firme expuse acolo, dar nu cred ca e destul loc pt multe masini. O sa ma duc odata sa studiez locul da asta pe la primavara ca acum vb lu alexik e cam frig pt o expozitie in aer liber.
De ex la tg mures cand am fost, s`a tinut in sala polivalenta, la noi n ai cum sa bagi masinile, si nu cred ca te lasa. La cluj a fost in mall....la noi iarasi n`ai cum. Ar mai fi o varianta, in parcare la mall....ar fi in centru si ar veni multa lume...da la aglomeratia care este in oras....cine te lasa? E CA P**** )
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -