.. ideea era sa iasa pozele cam pixelate ? ca nu sunt la fel de clare ca cele cu BJP`u de mai sus ... sau ati vrut voi sa fie asa si ati pus ceva efect ?
.... parerea mea ca daca nu faceati HDR si lasati poza normala.. sau eventual un panning la pozele de pe buevard cu corrado .. iesea mai frumos( mai exact pata aia geagra de pe capota )
in rest .. pozele sunt frumoase