si cum eu critic intotdeauna...tre sa zic ca...pozele is faine, dar semnatura INCA lasa de dorit...de ce ?
PENTRU CA E MARE
get it ? daca v-ati uitat la fotografii profesionisti, nu le vezi semnatura...dar daca chiar o cauti, o si vezi pana la urma...trebuie ceva fin, sa nu-ti sara in ochi din prima...sa para poza normala...
semnatura e o amprenta...o pui sa recunosti tu pozele, sau altcineva sa recunoasca munca ta...e ca si cum ai avea un deget cat capu', si-ar mai fi si fosforescenta amprenta
anyway, keep it up :P