Quote:
Originally Posted by TIR
atunci nu mai posta daca ti s-a luat... sau asta a fost un post de umplutura sa te scoti...
|
Off Topic: nu, e un post de foame, ca astea pe care le mai faci tu din cand in cand

...nu stiu de ce-ti permiti tu figurile astea de miez, poate doar pentru ca esti moderator sau ceva...
On Topic: mi-am spus parerea legat de poze...omu' si-a facut topic AX Design unde pune pozele si altii isi dau cu parerea...btw, ca tot veni vorba de AX Design, pe restul forumului as aprecia daca ar posta pozele normale, cum face toata lumea, sau sa si le puna doar la el pe topic...asa mi se pare corect din moment ce are topicul lui, nu ?
anyway, TIR, as aprecia daca nu mi-ai mai adresa mesaje, nu de alta, dar intru prea rar si poate te las fara raspuns si n-as vrea sa astepti dupa mine sau ceva...deh, asa suntem unii mai figuranti (si nu, nu trebuie sa te simti caci spuneam de mine)
ceaules