Quote:
Originally Posted by trafy-vr6
marfa rau....pacat ca n`ai facut la toate care erau pe capela atunci:d mai lipsea una care era pusa de`o parte 
|
Pai VIP-urile au bagat in parcare

)
Quote:
Originally Posted by Alexik
... S4 Tdi ?  )))
|
Vorba vine... am spus asa ca majoritatea elementelor sunt de la S4. Bara fata,bara spate cu evacuare dubla,grila.
Quote:
Originally Posted by trafy-vr6
s-line.......... 
|
Da.. la baza e S-line