mare dreptate ai.oricum nasol accidentu`...mai ales acum in prag de sarbatori....[/QUOTE]
Ma bucur sa vad k mai sunt si baieti cu capul pe umeri.. si imi dau dreptate.. si care au muncit/ muncesc pentru ceea ce au.. si nu rezolva totul prin bataie, sau prin a arunca vina unul pe altul .. important e ca nu au fost victime, fiarele sun fiare, viata e una singura si trebuie tinut cu dintii de ea.
Cei doi " smecheri " sa ii multumeasca lui Dumnezeu k le`a dat zile, k putea fi mai rau.
Oricum cu masiniile nu mai au ce face, sunt tichete pentru programul Rabla
Mare grija tuturor, sa nu avem niciunul parte de evenimente d`astea. BFT