Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 23-06-07, 22:08   #331
TigerGTS

Stage 5
 
TigerGTS's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 369
Angry Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Uitati-va si voi ce mucos imi scoate mie ochii ca am fost lovit si ca e masina din 2001...boracu` asta crede ca are SLR daca e din 2007 a lui, sau crede ca nu mai e important faptul ca i-ar mai trebui inca 2 motoare ca ala de il are pe masina sa il prinda, de exemplu, pe Geo la numar de cai cu masina din anii `90... Uite unde era analistul nostru in tuning...


@ Razv: Ma gandisem si eu la varianta cu Regulamenul intre ochi, dar de fiecare data cand cineva a dat-o in off-topi s-a prins...si a incercat sa revina la subiect, dar asta era sub orice critica.
__________________
GTS ^ Spirit sportiv ^
OPC ^ The blue fury ^
TigerGTS is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 22:30   #332
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Recunosc si eu ca eram candriu si faceam mult off-topic si aberam si nu numai pe sectiunea Rm.Valcea.

Si mi-am luat BAN de la Gabi si voi mi-ati scos ochii si m-am cumintit si nu ma iau de masinile oamenilor ca fiecare are masina dupa posibilitati.

Ma scuzati de paranteza dar simteam nevoia sa ma exprim
__________________
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 22:30   #333
mertzanel

Stage 4
 
mertzanel's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 241
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

oricum threadul asta s-a km umplut de off-topic dar e de inteles...kt timp are ban?
mertzanel is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 22:30   #334
CaDDy
VW Driver

Stage 5
 
CaDDy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,239
Member of:
[VW]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Ionutz o sa`mi fie dor de el ... )) si de posturile lui inutile
CaDDy is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 22:33   #335
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Oli .. ar fi cazul sa faci o curatenie de vara daca ai timp
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 22:35   #336
TigerGTS

Stage 5
 
TigerGTS's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 369
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by mertzanel View Post
oricum threadul asta s-a km umplut de off-topic dar e de inteles...kt timp are ban?
In tin in cateva ban provizorii pana la intalnire, vreau sa vad daca isi face aparitia, nu ca ar fi venit vreodata sau ar fi fost o prezenta vitala. Daca termina cu gargaunii il las in pace, daca nu o sa imi faca o placere imensa sa vad in dreptul lui "Permanently Banned"
TigerGTS is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 22:42   #337
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by TigerGTS View Post
In tin in cateva ban provizorii pana la intalnire, vreau sa vad daca isi face aparitia, nu ca ar fi venit vreodata sau ar fi fost o prezenta vitala. Daca termina cu gargaunii il las in pace, daca nu o sa imi faca o placere imensa sa vad in dreptul lui "Permanently Banned"
Nu cred ca isi va face aparitia. Nu stie pe nimeni ..... si cred ca ii e frica ca s-au luat toti de el.
S-ar putea sa vin cu o surpriza la intalnire. Nu promit nimic. Cu un prieten. Sa vedem daca poate. ( VW Passat B6 2.0 TDI 4Montion B xx ANX )
Stiu ca am promis data trecuta ca vin cu un Astra F dar n-a mai putut omul deoarece ia trebuit lu tacsu masina si ii se stricase Dacia )
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 22:48   #338
CaDDy
VW Driver

Stage 5
 
CaDDy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,239
Member of:
[VW]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

nishte mashini vazute prin vl ...
Un banal VW Passat B4 proaspat spalat
Polo`ul unui prieten ... urmeaza sa`i puna AngelEyes si din care am inteles.. prelungire la bara fatza / spate .. si masca badgeless

BTW ... polo`u .. e de vanzare daca omu gaseste cumparator serios si ii convine suma de bani ... daca e cineva interesat.. datzi`mi un BUZZ pe mess
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	asd (40).jpg
Views:	135
Size:	167.5 KB
ID:	291947   Click image for larger version

Name:	asd (41).jpg
Views:	111
Size:	389.7 KB
ID:	291948   Click image for larger version

Name:	asd (42).jpg
Views:	77
Size:	144.5 KB
ID:	291949  

Click image for larger version

Name:	Image04511111.jpg
Views:	108
Size:	244.6 KB
ID:	291950  
__________________
Built Thread
CaDDy is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 22:53   #339
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Fain Polo. Nu vine si el la intalniri?

Haideti sa incercam sa ne adunam prietenii sa vina sa fim si noi mai multi

Chiar ca Passat B4 proaspat spalat
Ti-am zis ca e curat
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 23:39   #340
CaDDy
VW Driver

Stage 5
 
CaDDy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,239
Member of:
[VW]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

ma.. eu l`ash chema.. dar are undeva la .. 35-45 de ani totusi ii zic cand e urmatoarea intalnire .. mai shtii oricum e super de treaba
CaDDy is offline   Reply With Quote
Old 23-06-07, 23:42   #341
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Pasiunea nu are varsta
Aaronnel^ is offline   Reply With Quote
Old 26-06-07, 10:38   #342
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

eu am ceva cu tine...NU TE SUPORT OMULE, n`ai flow...nushu ..:P glumeam ma GBP
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 26-06-07, 12:58   #343
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by TigerGTS View Post
Uitati-va si voi ce mucos imi scoate mie ochii ca am fost lovit si ca e masina din 2001...boracu` asta crede ca are SLR daca e din 2007 a lui, sau crede ca nu mai e important faptul ca i-ar mai trebui inca 2 motoare ca ala de il are pe masina sa il prinda, de exemplu, pe Geo la numar de cai cu masina din anii `90... Uite unde era analistul nostru in tuning...


@ Razv: Ma gandisem si eu la varianta cu Regulamenul intre ochi, dar de fiecare data cand cineva a dat-o in off-topi s-a prins...si a incercat sa revina la subiect, dar asta era sub orice critica.
Tiger,pe tine insuti nu te panalizezi pentru "limbaj neadecvat" ?...cred ca-i mai demna de blam cu mult exprimarea ta,mai ales prin prisma faptului ca esti cel ce ar trebui sa calmeze spiritele aici,...decat posturile inutile ale copilului pe care l-ai altoit tu in repetate randuri. Posturile in care afirmi ca i-ai facut educatie,sunt de fapt niste trimiteri virulente catre regulament,fara macar sa pui un link catre acesta,dar mai ales fara sa incerci a explica frumos,ca unui copil ce si cum are de facut.

PS: a reproduce pentru sustinerea unei afirmatii sau indiferent de motiv, niste discutii PRIVATE in forumul PUBLIC este cel putin patetic si penibil. Este ca si cum o femeie ar veni la tine soptindu-ti la ureche cum i-ar place sa va iubiti,iar tu la cinci minute dupa ,te-ai urca pe cladirea scolii si cu ajutorul unei portavoce ai spune tuturor ca daca-i intereseaza gagica respectiva ,ar fi bine sa stie amanuntele urmatoare:.....Alt exemplu n-am gasit pe moment,...de fapt nici nu era nevoie de vreun exemplu,multi alti useri au intele asta dintr-un pm....si useri vechi care vin la curse de ani buni si fac tuning serios cu bani seriosi (asta ca sa nu mai aberezi cu faptul ca masina lui X nu are nici 100cai si alte detalii la fel de puerile).
......Discutiile private- binenteles ca ma refer la senina dezinvoltura cu care postezi discutii din PRIVATE message(pm) si Messenger (YM) in sectiunea publica si chiar faptul ca incerci sa justifici o masura cu niste conversatii private,chiar nefacandu-le publice (vezi pm.de la tine)
......Pacat...poate ar trebui sa te straduiesti mai mult...
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 26-06-07, 13:22   #344
IONUT-GBP

Stage 5
 
IONUT-GBP's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,729
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

am vazut`o ieri in orash a fost disparuta mult timp

Last edited by IONUT-GBP; 03-04-09 at 16:54.
IONUT-GBP is offline   Reply With Quote
Old 26-06-07, 14:49   #345
TigerGTS

Stage 5
 
TigerGTS's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 369
Default Re: Masini vazute in Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by lascarica View Post
Tiger,pe tine insuti nu te panalizezi pentru "limbaj neadecvat" ?...cred ca-i mai demna de blam cu mult exprimarea ta,mai ales prin prisma faptului ca esti cel ce ar trebui sa calmeze spiritele aici,...decat posturile inutile ale copilului pe care l-ai altoit tu in repetate randuri. Posturile in care afirmi ca i-ai facut educatie,sunt de fapt niste trimiteri virulente catre regulament,fara macar sa pui un link catre acesta,dar mai ales fara sa incerci a explica frumos,ca unui copil ce si cum are de facut.

PS: a reproduce pentru sustinerea unei afirmatii sau indiferent de motiv, niste discutii PRIVATE in forumul PUBLIC este cel putin patetic si penibil. Este ca si cum o femeie ar veni la tine soptindu-ti la ureche cum i-ar place sa va iubiti,iar tu la cinci minute dupa ,te-ai urca pe cladirea scolii si cu ajutorul unei portavoce ai spune tuturor ca daca-i intereseaza gagica respectiva ,ar fi bine sa stie amanuntele urmatoare:.....Alt exemplu n-am gasit pe moment,...de fapt nici nu era nevoie de vreun exemplu,multi alti useri au intele asta dintr-un pm....si useri vechi care vin la curse de ani buni si fac tuning serios cu bani seriosi (asta ca sa nu mai aberezi cu faptul ca masina lui X nu are nici 100cai si alte detalii la fel de puerile).
......Discutiile private- binenteles ca ma refer la senina dezinvoltura cu care postezi discutii din PRIVATE message(pm) si Messenger (YM) in sectiunea publica si chiar faptul ca incerci sa justifici o masura cu niste conversatii private,chiar nefacandu-le publice (vezi pm.de la tine)
......Pacat...poate ar trebui sa te straduiesti mai mult...
Hai lasa-te nene ca tu esti ca un cal: Ti-ai fixat o idee si o tii una si buna numai pe a ta si toate argumentele mele le-ai transformat in capete de acuza, pentru care eu cred ca ai grave probleme de intelegere si o sa iti explic asa mai clar si detaliat ca acele discutii au fost facute publice, tocmai ca sa se vada de ce am luat anumite masuri: 1. Mesajul privat pe care mi l-a trimis pustiul si in care da dovada de un tupeu exagerat este singurul. Celalalt fragment de discutie privata il ai numai tu ca sa vezi ca eu i-am atras atentia asupra modului si comportamentului pe forum - acum, ca tu stai si cauti exemple stupide si ramai la aceeasi idee fixista a ta...Sa iti fie de bine.

Si ca sa fii tu multumit si linistit, te informez ca eu toate deciziile importante le-am luat sfatuindu-ma cu userii de pe sectiune. Niciodata nu am actionat de capul meu sau dupa placerea si favoritii mei. Am fost cat se poate de obiectiv si consecvent si nu te supara...Dar daca tie ti-ar scoate ochii un pusti care sa uita cu mandrie la buletin i-ai spune bravo?

Ce vroiai sa ii fac?...Sa ii trimit cate un paragraf din regulament pentru fiecare post stupid al lui? Crezi ca nu mai am si altceva de facut decat sa stau 4 ore pe zi sa il urmaresc pe acest individ?...I-am facut trimitere la regulement integral, ca sa il citeasca pe tot !
TigerGTS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -