Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 14-02-11, 19:36   #391
Lunganu'
Dacia Driver

Stage 5
 
Lunganu''s Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 705
Member of:
[DACIA]
Default Re: Boicot Benzinărie

bai pulifricilor ori facem boicot ori nu mai facem?)
Lunganu' is offline  
Old 14-02-11, 19:39   #392
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by Lunganu' View Post
bai pulifricilor ori facem boicot ori nu mai facem?)
cu cine sa faci ma? nu vezi domne ca ei sunt mai ocupati sa arunce sageti si sa vorbeasca aiurea?....
fan3xxl is offline  
Old 14-02-11, 19:46   #393
VL-31-BOG
Dacia Driver

Stage 5
 
VL-31-BOG's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 353
Member of:
[DACIA]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by fan3xxl View Post
cu cine sa faci ma? nu vezi domne ca ei sunt mai ocupati sa arunce sageti si sa vorbeasca aiurea?....
Eu unu zic asa: facem lista asta, cine se baga aici pe forum bine,cine nu iesim intr`o seara pe blv.. mai multi, ca aseara, vorbim calumea ce si cum, facem niste fluturasi, mergem impartim si trecem undeva pe fluturasii aia o data, o ora, un loc unde sa ne intalnim..(stabilim pana atunci) pentru ca eu zic ca dak impartim de exemplu la 50 de soferi.. poate 10-20 din ei vin cu noi. Nu toti cei care sunt nemultumiti au cont pe forum. Si de ce nu, ii rugam sa vina cu noi, sa ne sustina prin prezenta lor ! Ca nu faci boicot cu 10 masini ! Serios vorbesc. E doar o parere.
__________________
..:: DaCiA ::..
VL-31-BOG is offline  
Old 14-02-11, 19:48   #394
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by VL-31-BOG View Post
Eu unu zic asa: facem lista asta, cine se baga aici pe forum bine,cine nu iesim intr`o seara pe blv.. mai multi, ca aseara, vorbim calumea ce si cum, facem niste fluturasi, mergem impartim si trecem undeva pe fluturasii aia o data, o ora, un loc unde sa ne intalnim..(stabilim pana atunci) pentru ca eu zic ca dak impartim de exemplu la 50 de soferi.. poate 10-20 din ei vin cu noi. Nu toti cei care sunt nemultumiti au cont pe forum. Si de ce nu, ii rugam sa vina cu noi, sa ne sustina prin prezenta lor ! Ca nu faci boicot cu 10 masini ! Serios vorbesc. E doar o parere.
aaaaaaaaa, daca dai o pagina in spate, acelasi lucru l`a zis si minimal...
fan3xxl is offline  
Old 14-02-11, 19:52   #395
Lunganu'
Dacia Driver

Stage 5
 
Lunganu''s Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 705
Member of:
[DACIA]
Default Re: Boicot Benzinărie

pai si din cauza asta multi nu vin...pentru ca multi te aud pe tine ca zici asta "cu 10 masini nu faci boicot" si incep sa faca si ei la fel...normal!!!...incurajare placuta!!!
Lunganu' is offline  
Old 14-02-11, 20:00   #396
VL-31-BOG
Dacia Driver

Stage 5
 
VL-31-BOG's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 353
Member of:
[DACIA]
Default Re: Boicot Benzinărie

Ok.. se pare ca eu voiam sa dau idei sa adunam mai multa lume.. dar s`a inteles gresit. Da lumea cu HUOOAA.. in mine..:-j .. nu ma mai implic nici macar cu o vorba buna. Ma anuntati si pe mine cand se hotaraste ceva concret,daca vreti, sau lasati k citesc eu posturile, ca fane mi`a atras atentia si mi`a batut apropo ca eu nu as citi posturile !
VL-31-BOG is offline  
Old 14-02-11, 20:15   #397
DemonS

Stage 4
 
DemonS's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 256
Default Re: Boicot Benzinărie

+1 VL 31 BOG...
nu o luati in nume de rau ce a zis dar are dreptate , nu se face cu 10 masini nimic , asa daca impartim fluturasi , dam 2-3 telefoane ,2-3 mass`uri pe mess nu cred ca din toti care am fost sambata trecuta... nu stragem ce`l putin 30-40 masini ...
Se poate face, incercam si varianta asta... Nimic nu se poate face daca nu incerci.....
Nu e problema ca nu putem... problema e ca nu vrem (cel putin unii dintre noi)...
Daca e pot face si eu niste fluturashi .. sau postere si le lipim undeva unde e circulatie ... facem poza faina in photo shop..
__________________
Am doar 2 zile... Una de acomodare si a 2-a ii dau dauna totala... )
DemonS is offline  
Old 14-02-11, 21:21   #398
minimal.madness
Opel Driver

Stage 5
 
minimal.madness's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,604
Member of:
[Opel]
Default Re: Boicot Benzinărie

1.Minimal MFB
2.Fane XXL
3.Bodo
4.Lunganu'
5.Dragos PVH
6.
7.
8.

5 pulifrici pana acum .
minimal.madness is offline  
Old 14-02-11, 22:05   #399
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Boicot Benzinărie

Vine PVH ? nu creeed)))


Va sustin si eu cu niste pliante
trafy-vr6 is offline  
Old 15-02-11, 11:26   #400
Victor_WRC
VW Driver


Stage 5
 
Victor_WRC's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,607
Member of:
[4Tuning International]
[4Rally]
[VW]
Default Re: Boicot Benzinărie

Pana la urma cand se tine boicotul ca poate ma bag si eu ......ca in ultima vreme am inceput sa iau loganu si nu prea imi prieste
Victor_WRC is offline  
Old 15-02-11, 12:06   #401
minimal.madness
Opel Driver

Stage 5
 
minimal.madness's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,604
Member of:
[Opel]
Default Re: Boicot Benzinărie

Nu am decis inca . dati'va cu parerea .cand credeti ca ar fi mai bine? sa zicem peste o luna ,sambata pe 19 ? pana atunci sa ne strangem mai multi,facem si pliantele si le si impartim.
minimal.madness is offline  
Old 15-02-11, 17:32   #402
Aaronnel^

Stage 5
 
Aaronnel^'s Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,643
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Old School Cars]
Default Re: Boicot Benzinărie

Pe 26,27 si 28 februarie sa iesim iar in strada.Petrom a ieftinit benzina, la pompă, cu 0,03 bani! Marele lor boss a spus că e destul pentru -nespălaţii ăştia-. Când i s-a replicat că protestul ar putea dura, dându-le peste cap afacerile, a răspuns: -ROMÂNII SUNT CĂCĂCIOŞI, NICIODATĂ N-AU TERMINAT UN LUCRU PE CARE L-AU ÎNCEPUT!- Continuaţi boicotul! NU MAI CUMPĂRAŢI DE LA PETROM ŞI OMV până nu ajung la 4,20 - 4,30 lei / litru benzină 95!!! Dacă nu vând, li se blochează stocurile, transporturile de alimentare fac cale întoarsă... FRANCEZII AU FĂCUT LA FEL ŞI, DUPĂ 5 ZILE, CEI DE LA SHELL AU CEDAT. trimiteţi mai departe!(MASS DE INTERES SOFERESC)


Mass primit astazi pe messenger
__________________
Aaronnel^ is offline  
Old 15-02-11, 18:07   #403
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by Aaronnel^ View Post
Pe 26,27 si 28 februarie sa iesim iar in strada.Petrom a ieftinit benzina, la pompă, cu 0,03 bani! Marele lor boss a spus că e destul pentru -nespălaţii ăştia-. Când i s-a replicat că protestul ar putea dura, dându-le peste cap afacerile, a răspuns: -ROMÂNII SUNT CĂCĂCIOŞI, NICIODATĂ N-AU TERMINAT UN LUCRU PE CARE L-AU ÎNCEPUT!- Continuaţi boicotul! NU MAI CUMPĂRAŢI DE LA PETROM ŞI OMV până nu ajung la 4,20 - 4,30 lei / litru benzină 95!!! Dacă nu vând, li se blochează stocurile, transporturile de alimentare fac cale întoarsă... FRANCEZII AU FĂCUT LA FEL ŞI, DUPĂ 5 ZILE, CEI DE LA SHELL AU CEDAT. trimiteţi mai departe!(MASS DE INTERES SOFERESC)


Mass primit astazi pe messenger
a mai fost asta dat pe aici...
fan3xxl is offline  
Old 15-02-11, 19:14   #404
VL-31-BOG
Dacia Driver

Stage 5
 
VL-31-BOG's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 353
Member of:
[DACIA]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by fan3xxl View Post
a mai fost asta dat pe aici...
@ Fane, nu am nicio treaba cu tine, nu te cunosc, nu ma cunosti.. ( mi`ar parea bine sa ne cunoastem) , dar vad ca tu cam la toata lumea faci observatii, pe toti ii vezi inferiori tie, toti care posteaza o parere, nu au dreptul sa o faca ca mereu ai tu ceva sa le zici. Sincer acum, nu e foarte frumos.. o zic din propria experienta ( cateva posturi mai sus ).
Acum vorbesc EXACT DESPRE MINE: eu incercam sa dau idei, sa facem ceva bine organizat.. eu nu am citit un post de`al tau cu ceva de folos in el.. ( un plan, o idee ) .. dar vad k la toti dai peste nas cu cate ceva.

NO OFFENCE ! Spun doar ce vad ! Te salut !

ON TOPIC: Eu zic ca e bine peste o luna, ca asa afla cat mai multa lume !
VL-31-BOG is offline  
Old 15-02-11, 19:17   #405
minimal.madness
Opel Driver

Stage 5
 
minimal.madness's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,604
Member of:
[Opel]
Default Re: Boicot Benzinărie

Ideea a fost a lui , eu am luat initiativa,el fiind plecat din tara.
Cat despre figurile lui si mie mi s'a parut la inceput dar e baiat ok cand ajungi sa il cunosti . Ai uitat cand ma luam la hartză cu el pe aici ?
minimal.madness is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -