Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-12-10, 13:24   #1
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Boicot Benzinărie

Buna ziua, am si eu o rugaminte la comunitatea din Ramnicu Valcea, sa luati exmplul celor din Bucuresti si sa faceti la fel ca ei, asta daca va deranjeaza pretul benzinei https://forum.4tuning.ro/25-eveniment...ml#post3928281 si asta https://www.youtube.com/watch?v=YlcVHRd5RyU .
Mii de scuze daca am postat unde nu trebuie si rog un moderator sa mute mesajul unde crede ca va fi vazut de mai multe persoane dar sa nu-l stearga.
Multumesc anticipat.
__________________
If gas gets any higher, i'm cutting a hole through the floor of my car and Flintstoning this bitch.
MihaiCsl is offline  
Old 26-12-10, 17:30   #2
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Boicot Benzinărie

Sunt de acord, altcineva ?
trafy-vr6 is offline  
Old 26-12-10, 17:33   #3
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
Sunt de acord, altcineva ?
ce ma, vrei sa apari si tu la televizor??????? oricum...traim in romania, nu te va baga nimeni in seama....suntem condusi de hotzi votati de prosti!!!!
fan3xxl is offline  
Old 26-12-10, 17:35   #4
darian

Stage 2
 
darian's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 37
Member of:
[Shadows Racing Team]
[VW]
Default Re: Boicot Benzinărie

Eu sunt de acord sa incercam ceva dar sa se stabileasca o zi si ora. |Traffy sa ma ti si pe mine la curent prin telefon ca nu prea am timp sa intru pe net.
darian is offline  
Old 26-12-10, 17:38   #5
florynvl (X29 ZMT)

Stage 5
 
florynvl (X29 ZMT)'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,269
Member of:
[LANCIA]
[VW]
[Shadows Racing Team]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
Sunt de acord, altcineva ?
daca ii chemi pe toti la o samanta pe bulevard vin,dar sa se faca asa ceva nu fac.si se mai vaita ca nu au benzina sa ajunga si pe bulevard la samanta aia.pacat ca nu sunt in tara,ca ma bagam si eu.
__________________
florynvl (X29 ZMT) is offline  
Old 26-12-10, 17:39   #6
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Boicot Benzinărie

@Foin - Tu iesi acolo singur ) P.S: Inseamna ca au bani )))))))


@Darian - sigur, vorbim la telefon.

Last edited by trafy-vr6; 26-12-10 at 17:41.
trafy-vr6 is offline  
Old 26-12-10, 17:40   #7
VL-31-BOG
Dacia Driver

Stage 5
 
VL-31-BOG's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 353
Member of:
[DACIA]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by fan3xxl View Post
ce ma, vrei sa apari si tu la televizor??????? oricum...traim in romania, nu te va baga nimeni in seama....suntem condusi de hotzi votati de prosti!!!!
De acord si eu cu acest manifest, pacat k se gasesc cate unii sa ne descurajeze... stim si noi foarte bine de cine suntem condusi, si ca traim in Romania ( cu R mare ). Dar daca stam toti si ne plangem de mila ca nu ne baga nimeni in seama.. mai rau e. Poate daca ne adunam mai multi si facem ce putem, reusim sa ne facem si noi auziti.

DE ACORD !
__________________
..:: DaCiA ::..
VL-31-BOG is offline  
Old 26-12-10, 17:45   #8
florynvl (X29 ZMT)

Stage 5
 
florynvl (X29 ZMT)'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,269
Member of:
[LANCIA]
[VW]
[Shadows Racing Team]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
@Foin - Tu iesi acolo singur ) P.S: Inseamna ca au bani )))))))


@Darian - sigur, vorbim la telefon.
aici nu are rost sa ies,e 1.40 euro benzina dar nu e o problema,lumea isi permite sunt alti bani aici.

P.S. nu va mai luati dupa unu,altu si puneti mana si faceti ceva zilele astea.strangeti-va motoare,masini,atv-uri,barci,avioane si ce se mai poate,ca asa ar fi bine.

Last edited by florynvl (X29 ZMT); 26-12-10 at 17:48.
florynvl (X29 ZMT) is offline  
Old 26-12-10, 17:47   #9
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by VL-31-BOG View Post
De acord si eu cu acest manifest, pacat k se gasesc cate unii sa ne descurajeze... stim si noi foarte bine de cine suntem condusi, si ca traim in Romania ( cu R mare ). Dar daca stam toti si ne plangem de mila ca nu ne baga nimeni in seama.. mai rau e. Poate daca ne adunam mai multi si facem ce putem, reusim sa ne facem si noi auziti.

DE ACORD !
nu ma intelege gresit, nu vreau sa descurajez pe nimeni, dar....un protest de genul asta trebuie tinut in fata parlamentului de o tara intreaga....dar...ca deobicei....in tara noastra draga, oamenii nu sunt uniti....
__________________
BMW. Sheer Driving Pleasure
LIFE`S HARD, BUT IS EVEN HARDER WHEN YOU`RE STUPID!!!
DACA ESTI PROST DE MIC, CAND ESTI MARE DOAR TE JOCI
Bacteriile sunt singura cultura pe care o au unii oameni!
fan3xxl is offline  
Old 26-12-10, 18:17   #10
VL-31-BOG
Dacia Driver

Stage 5
 
VL-31-BOG's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 353
Member of:
[DACIA]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by fan3xxl View Post
nu ma intelege gresit, nu vreau sa descurajez pe nimeni, dar....un protest de genul asta trebuie tinut in fata parlamentului de o tara intreaga....dar...ca deobicei....in tara noastra draga, oamenii nu sunt uniti....
Ai mare dreptate, acolo trebuie tinut... dar pana sa ajungem acolo, facem ce putem aici la noi..

Astept sa se hotarasca in ce zi sa facem si unde..
Ma tineti si pe mine la curent.
VL-31-BOG is offline  
Old 26-12-10, 18:35   #11
thedy21

Stage 1
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 20
Default Re: Boicot Benzinărie

De acord. Si daca se stabilizeaza ceva o sa anunt si eu cativa prieteni cu masini daca vor sa participe si ei .. Daca cei din Bucuresti pot face , noi nu putem ?
thedy21 is offline  
Old 26-12-10, 18:47   #12
kalasnikov

Stage 3
 
kalasnikov's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 108
Default Re: Boicot Benzinărie

Ma bag si eu atat sa fie pana vineri la 2 ca apoi plec din oras. Daca nu saptamana viitoare. Nu cunosc pe nimeni de aici dar haideti sa aratam ca se poate sa lucram impreuna pentru binele nostru. Cei din Bucuresti au facut deja 2 actiuni de acest gen. Noi de ce nu am putea??
__________________
Vizitati taraba mea de pe OLX. Di tatii pentru tatzi https://olx.ro/oferte/user/oG1n/
kalasnikov is offline  
Old 26-12-10, 18:49   #13
thedy21

Stage 1
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 20
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by kalasnikov View Post
Ma bag si eu atat sa fie pana vineri la 2 ca apoi plec din oras. Daca nu saptamana viitoare. Nu cunosc pe nimeni de aici dar haideti sa aratam ca se poate sa lucram impreuna pentru binele nostru. Cei din Bucuresti au facut deja 2 actiuni de acest gen. Noi de ce nu am putea??
Stai linistit k nici eu nu prea cunosc ) Ce stiu pe Trafy din vedere si pe Kalu k a stat in spatele blocului meu :d Dar nu conteaza
thedy21 is offline  
Old 26-12-10, 18:53   #14
kalasnikov

Stage 3
 
kalasnikov's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 108
Default Re: Boicot Benzinărie

Daca imi aduc bine aminte am un borcan plin cu monede de 1 ban. ma duc sa il caut ) revin cu poze
kalasnikov is offline  
Old 26-12-10, 19:04   #15
florynvl (X29 ZMT)

Stage 5
 
florynvl (X29 ZMT)'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,269
Member of:
[LANCIA]
[VW]
[Shadows Racing Team]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by kalasnikov View Post
Daca imi aduc bine aminte am un borcan plin cu monede de 1 ban. ma duc sa il caut ) revin cu poze
e perfect,sa se plateasca cu monezi sa dureze cat mai mult toata operatiunea si sa se traga de timp la pompe cat mai mult posibil.
florynvl (X29 ZMT) is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -