Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 10-12-06, 23:52   #871
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta !

ba a iesit bine da .. se stiea ca nu se da nimeni sau iio cel putin asa banuiam a fost o plinbare care a iesti cu politie mai nou DIAS`u care a fost kemat de un bagor cu mustata din navodarii , .. io am oprit cu mai multi kiar in fata la politie .. si zica ce a sunt asa multe masini 200 ! ca a kemat mascatii ! Parerea mea ca data viitoare sa nu se mai mearga cu 20km/h totusi bate la oki ..si taximietristi sau cei din maxi taxi au anuntat politia .. cand te am vazut in spatele meu era coloana de 3 km. .si era si un autobuz.. ala care ca a anuntat . dara a fost bine
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 10-12-06, 23:53   #872
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Portul Constanta !

io nu m`am dat ba , eu am facut show room )) eu eram cu muzica , cu un sunet de motor profund , limitari , dak nu ai fost atent ) .
Nu dar faza e ca a fost o simpla intalnire pt ca oricum cu show`uri de genu nu prea ar trebui sa se mai bage lumea ca acum la ilegale iti sare basca direct in puscarie , fapt pt care multi nu se dau cu toate ca vor sa para smekeri in fatza gaborilor. in fine , ideea e ca a fost doar o intalnire si nu numai x team , a fost o intalnire mai mult a membrilor de pe acest forum si pasionati de masini , pt ca nu a fost nici 20% din x team aseara acolo.
nush treaba voastra cum va intelegeti dar tu legandu-te atat de mult de el s-ar putea intelege ca aduci critici si x team`ului si altii s-ar putea sa o ia altfel decat mine care pana acum am considerat-o o simpla discutie. numa bine
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 10-12-06, 23:53   #873
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Portul Constanta !

parerea mea e ca se vorbeste de parca ar fi aterizat extraterestrii in port pe cuv meu )))
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 10-12-06, 23:59   #874
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by CT-07-APV View Post
Stiu si tocmai de asta am venit muti dar ai incercat si tu sa aduni oameni sa vezi cati vin? iar apoi sa ii coordonezi pe toti? e greu si daca ii aduni cine ii obliga sa se rupa? te poti duce la unu ba acu tu te dai? nu merge. Totul e facut din placere si asta e daca sunt doar cativa care se dau asta e ei sunt. Poate o sa capete curaj si altii sa se dea. Cred ca ar fi bine sa incheiem Discutiile despre ce a fost si sa trecem mai departe ce ziceti?
eu inchei..fiindca nici nu am fost de fata sa comentez..ne vdm la urmatoarea intalnire.bft
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 11-12-06, 00:00   #875
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta !

ma ia gata azi fac 23 de ani ce dq mai bine imi cantati ceva )
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 11-12-06, 00:00   #876
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by CT-06-YZF***X-Team View Post
io nu m`am dat ba , eu am facut show room )) eu eram cu muzica , cu un sunet de motor profund , limitari , dak nu ai fost atent ) .
Nu dar faza e ca a fost o simpla intalnire pt ca oricum cu show`uri de genu nu prea ar trebui sa se mai bage lumea ca acum la ilegale iti sare basca direct in puscarie , fapt pt care multi nu se dau cu toate ca vor sa para smekeri in fatza gaborilor. in fine , ideea e ca a fost doar o intalnire si nu numai x team , a fost o intalnire mai mult a membrilor de pe acest forum si pasionati de masini , pt ca nu a fost nici 20% din x team aseara acolo.
nush treaba voastra cum va intelegeti dar tu legandu-te atat de mult de el s-ar putea intelege ca aduci critici si x team`ului si altii s-ar putea sa o ia altfel decat mine care pana acum am considerat-o o simpla discutie. numa bine
nu deci chiar nu ma leg de x team ca n-am de ce....nu voi ati organizat plimbarea asta
si sincer in postu asta ai zis destule...dar daca tot le-a placut atat de mult,hai in fiecare sambata sa se stranga toti pasionatii in port...si sa stam,sa vb,mai bem un suc etc
de ce nu se intampla asa?trebuie invitatii?
__________________
Make a wish
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 11-12-06, 00:01   #877
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by ct11lyv View Post
ma ia gata azi fac 23 de ani ce dq mai bine imi cantati ceva )
pai tre sa bem ceva ma,sa ne dregem coardele vocale )
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 11-12-06, 00:03   #878
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta !

ba setule io te iubesc pe tine asa ca amic cum vreti tu da nu are rost sa te certi pe aici si un sfat nu te`a obligat nimeni sa vi la intalnire sau sa mergi in colo la novodari parerea mea . te pup si recunoaste ca iesti bine
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 11-12-06, 00:05   #879
Don M

Stage 3
 
Don M's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 156
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta !

una si cu una fac mai multe fratilor, ala care vorbea pe artificii eram yo asha ca no coment, am vrut sa facem un speech sa moara lumea de ciuda, yzf, nu ai fost??? greseala ta? diasu` si alti gabori pot confirma, respect lui liviu (X) care a shtiut sa ii ia cand am oprit in fata sectiei, si respect tuturor care au fost, shtiau toti ca nu o sa fie un show`off si nici nu aveam in plan asta, noi aveam in plan masini multe s plimbare, cat despre gabori, pe care i-a mai alergat diasu` si s-a dat cu ei in mamaia?? ca toti erau majoritatea speriati, eu eram singuru p geam si fluieram si comentam, ma pish p ei d gabori, si daca citesc asta sa le trag la m*** ca nu au c sa imi faca... a iesit cum am vrut noi, multe masini plimbare mare, asta am vrut asta a iesit, nu ai fost deci nu comenta pt ca a fost belea!!!!!
__________________
Mai bine natural decat copie xerox la fitze..
Don M is offline   Reply With Quote
Old 11-12-06, 00:05   #880
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta !

ba io am zis ca fac 23 si sa imi cantati ceva nu sa beti ! oricum ms la toti care imi vor ura ce se ureaza nu vreau sa zic ..
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 11-12-06, 00:08   #881
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta !

da cine stie stie .. cine a oprit in fata la politie .. .si dias`u a fost kemat de mustaciosu ala de bagor io l`am azut ca vb la fel .. cu alti .. deci. .au exagerat !
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 11-12-06, 00:12   #882
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Portul Constanta !

am scos si fum albastru baaaaaaaaaaaa))))) ce stii tu , ia intreaba lumea ce sunet frumos am scos dintr`un simplu cielo , si cu asta si cu ala vechi , si fac magie cu bani putini la masini , acum urmeaza urmatoarea....
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	07-11-06_2039.jpg
Views:	98
Size:	66.4 KB
ID:	187521  
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 11-12-06, 00:14   #883
Don M

Stage 3
 
Don M's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 156
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta !

mdeaha si alta chestie, fratilor e aude ca cik p vineri ar fi treaba, dar am inteles ca se citeste si de gabori asta asha ca ashteptati masuri si telefoane ca oricum nu o sa se schimbe nik, dar d data asta nu mai fuge nimeni , care fuge e luat la pl de toti, corect?? ashtia suntem si tinem piept...va e frica de amenda? pai c raceri sunteti voi mah?? asta facem, asta ducem mai inkolo spre portile paradisului, sa vina politia, no stres, ma cac p ei, fata mea e in poza, sa vina sa ma ia, ma doare`n c** si nic acolo... asta e baietii mei, vreti, veniti, nu vreti, nu veniti, nu va obliga nimeni, u e de show`off e doar 4 fun...cui nu`i convine sa stea acasa si sa se uite la TV!!!!
Don M is offline   Reply With Quote
Old 11-12-06, 00:16   #884
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Portul Constanta !

[QUOTE=Don M;656047]una si cu una fac mai multe fratilor, ala care vorbea pe artificii eram yo asha ca no coment, am vrut sa facem un speech sa moara lumea de ciuda QUOTE]

ok cum zici tu...da aia nu a fost decat o coincidenta
needBrain is offline   Reply With Quote
Old 11-12-06, 00:17   #885
Don M

Stage 3
 
Don M's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 156
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta !

Adevarat, il sustin pe lyv, ca am fost acolo, in fata sectiei de politie din navodari, si se uitau saracii ca la ozn`uri, traiasca lampa lyv,) da`i dreq si p ei si p diasu` lor)
Don M is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -