Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 03-01-07, 23:20   #1171
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Portul Constanta !

Deci ... seara asta prea tare ... vreo 8 burnuri in total ... 1 in 4-5 , al 2 lea la semafor la far , al 3lea la sala , al 4-lea , al 5 , al 6 in port , al 7lea la intersectie la spitalul mare , al 8lea in spatele blocului unui tovarash (cu dedicatzie ptr un vecin comunist ) .... toate date de hellman ca sa ii fac reclama mai bine ... m-am drogat cu fum de cauciuc !!! la mai multe...
__________________
old habits die hard ...
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 04-01-07, 01:33   #1172
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default Re: Portul Constanta !

intrati repede pe propomotiile 4 tuning,au planetare de logan la oferta :P glumesc .ma bucur ca mai e ceva miscare pe vremea asta prin port .citeam primele pagini din acest topic si imi aduc aminte ca nu aveam loc de parcare prin port seara dupa 8 ca sa nu mai vb de liniutele inainte de a se pune tatele alea pe asfalt.oricum zapada va aduce ceva miscare pe acolo ,nu mai e mult oricum
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 04-01-07, 01:35   #1173
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by GABBY_ View Post
intrati repede pe propomotiile 4 tuning,au planetare de logan la oferta :P glumesc .ma bucur ca mai e ceva miscare pe vremea asta prin port .citeam primele pagini din acest topic si imi aduc aminte ca nu aveam loc de parcare prin port seara dupa 8 ca sa nu mai vb de liniutele inainte de a se pune tatele alea pe asfalt.oricum zapada va aduce ceva miscare pe acolo ,nu mai e mult oricum
astia de la meteo ne mint ca nu avem zapada anu asta ... ( ... plm ... si pe ploaie e bine !!!
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 04-01-07, 01:39   #1174
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default Re: Portul Constanta !

stai linistit man ,nu te lua dupa meteo,am spalat eu anul trecut geaca de iarna si a doua zi am stat in casa ptr ca afara lumea tragea saniile dupa ei pana la scoli.asa ca astepta-te ca intro dimineata sa ai ceva zapada si sa umblii ca mamaie cu totosii peste incaltaminte :P
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 04-01-07, 01:42   #1175
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by GABBY_ View Post
stai linistit man ,nu te lua dupa meteo,am spalat eu anul trecut geaca de iarna si a doua zi am stat in casa ptr ca afara lumea tragea saniile dupa ei pana la scoli.asa ca astepta-te ca intro dimineata sa ai ceva zapada si sa umblii ca mamaie cu totosii peste incaltaminte :P
)))))) o daaa... ar cam tr sa iau niste shoshoni ptr iarna la mashina .... ca tare mi-e ca o sa fac balet cu mashina la ce incaltzari are acuma !!! :-ss
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 04-01-07, 03:41   #1176
Don M

Stage 3
 
Don M's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 156
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta !

pai bai gabitzule.. baga tata geaca inapoi... facem noi rost de alta, k sa vina zapada sa cantam si noi la fum de burn, nu de foc de tabara, morti de beti sau trasi de fum, impodobeste mama gardul) una si cu una fac mai multe...tare de tot seara...ink mai mishkam nu am murit.... bvo mentionatu` d mai sus....
__________________
Mai bine natural decat copie xerox la fitze..
Don M is offline   Reply With Quote
Old 04-01-07, 03:43   #1177
Don M

Stage 3
 
Don M's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 156
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta !

racere, al dreq drogat!) ce zici tu? ca faci burn mai mijto de cat hellman, ia da`i lui nijte cauciuce putin mai uzate, k u te referi la cat fum scoti, dar eu vreau sa te vad cum stai iesit din masina, si facand burn) asta daca te tine(sau iti tine frana de mana))
Don M is offline   Reply With Quote
Old 04-01-07, 07:59   #1178
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Portul Constanta !

zzz-ule tu erai prea drogat ma si dai nai vazut femeile care leshinau...
bai au zis la meteo ca ninge... da nimic ma...
sonykel is offline   Reply With Quote
Old 04-01-07, 11:25   #1179
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Portul Constanta !

Va rog nu confunda-ti topicul asta cu un chat de pe net......e vorba despre portul Cta...nu despre geci, shoshoni...vreme...si altele....
ERY is offline   Reply With Quote
Old 04-01-07, 11:27   #1180
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Portul Constanta !

da ery vorbim de ce sa intamplat aseara in portul constanta... suntem cativa care merem seara de seara... si mai vorbeam de faptul ca cica o sa ninga deci o sa fie si mai frumos in port....
__________________
LUPTA si nu vei SUPRAVIETUI !!!
FUGI si nu vei avea SCAPARE!!!

Cine-i harnic si munceste are tot ce vrea.....cine-i smecher si chiuleste are tot asa...
sonykel is offline   Reply With Quote
Old 04-01-07, 11:40   #1181
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Portul Constanta !

Nu sunt necesare explicatii...doar v-am rugat sa tine-ti cont de numele topicului....
ERY is offline   Reply With Quote
Old 04-01-07, 12:27   #1182
Don M

Stage 3
 
Don M's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 156
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Portul Constanta !

uuuuuuuu)) sonik, frate hai k zz se droga cu fumul... dar u unde ai vazut femeile???
Don M is offline   Reply With Quote
Old 04-01-07, 12:39   #1183
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by Don M View Post
uuuuuuuu)) sonik, frate hai k zz se droga cu fumul... dar u unde ai vazut femeile???
SA VA IAU IN P**A !!! ce v-am zis eu cu nr -le alea de inmatriculare ? x-( .... si gata ... ca ne spanzura adminii ... no more offtopic... zic doar atat... in port seara de seara e activitate ... ar tr sa mai veniti si voi astia care ziceti ca nu mai e nimik pe acolo , poate ramaneti putin surprinshi !!! ptr don m ii zic "taci draq .. vdm noi la urm meu burn cine ce si cum .... ca pun cauciuce noi pe fata... si hellman are acuma mai putina carne pe cauciuce dekt mine cred , dupa ce-a facut aseara... ar cam tr :P " deci concluzie : NO MORE OFF TOPICS , NO MORE macca macca din partea baietilor care zic ca e mort portul da nu au mai trecut pe acolo de un an , doi ... si no more nr de inmatriculare ca va iau femeile in p**a x-(
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 04-01-07, 12:54   #1184
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Portul Constanta !

Quote:
Originally Posted by Don M View Post
racere, al dreq drogat!) ce zici tu? ca faci burn mai mijto de cat hellman, ia da`i lui nijte cauciuce putin mai uzate, k u te referi la cat fum scoti, dar eu vreau sa te vad cum stai iesit din masina, si facand burn) asta daca te tine(sau iti tine frana de mana))
bah ... basca jos ptr ce a facut hellman... da dak vrei sa ma critici don m ... fa comparatia , la fum , la turatii , la timp , la cenusha lasata :P) ...etc... orikum .. frumos din partea lu hellman ca a incalzit asfaltul din port... sa ne traiasca si la mai multe ...
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 04-01-07, 13:57   #1185
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Portul Constanta !

Street Racer Mai Sunt Multe Masini Cu Numeru Tau Adica Aceasi Combinatie De Litere
sonykel is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -