Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 29-11-09, 09:24   #1831
CT99WUW
Honda Driver

Stage 5
 
CT99WUW's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,317
Member of:
[Honda]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Acum iar se modifica titlul topicului? raposatul port tomis , fostul aqua magic , fosta parcare din tabacariei , actualul parc aqua ?
CT99WUW is offline   Reply With Quote
Old 29-11-09, 10:14   #1832
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

bai tu tii cu ursu ???
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 02-12-09, 22:57   #1833
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

o sa faca Mazare un adapost pt pensionari la aqua sa vada si ei cum se distreaza uni...k deja uni au venit cu familia la show
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 10:27   #1834
ginnjuice

Stage 3
 
ginnjuice's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 82
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

ba da v-ati ajuns . daca aveti un logan tunat va simtiti stapani pe toata mamaia , ca va invartiti si voi si va futeti anvelopele deampulea . ba samantari , ba familisti ba nu stiu cum . inteleg . te duci acolo , te dai in stamba ,da taci dracu din gura , nu te mai da interesant si te simti lezat ca se uita nu stiu care la tine.si cu interioara faceati la fel,si cu lacu la fel . cumparati-va strazi si stati numai voi pe ele si populati-le . mari smecheri de forum ce sunteti .

si se scrie "UNII" nu "uni" / a , si nu-mi spune ca nu ti-a mers tastatura ca nu te cred .
__________________
bla bla
ginnjuice is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 11:05   #1835
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Pai si ce-a spus Liviu nu e corect? )))) d-alde gura casca si pe deasupra si mari cunoscatori e plina toata parcarea aia.Asa ca pe buna dreptate ca toti latraii care vin acolo sa fie pusi in aceeasi oala .Interioara zici? Si acolo same story ca si aici erau seri in care veneau 5 masini cu 20 de insi care pe langa faptul ca inafara de spart seminte, baut cola si comentat la cei care se dadeau ocupau si loc de pomana ))))).Asa ca te rog daca te simti nu e problema nimanui toata lumea are dreptul la o parere d-aia este forum.
__________________


Doneaza urgent 1 cent la 00394524 un copil are nevoie de bani pentru bautura,tigari si femei
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 11:12   #1836
ginnjuice

Stage 3
 
ginnjuice's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 82
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

eu nu contest ce a spus acest domn liviu ,dar e deranjanta frustrarea asta . nu ma simt,pe interioara am trecut ziua,si numai cu treaba,nicidecum seara sa casc ochii,iar in aqua magic de maxim 2 ori ,si nu ca sa casc ochii , ci ptr ca asa s-a nimerit . dar citesc forumul demult si am vazut de nenumarate ori comentarii care nu sunt la locul lor,doar ca sa iasa unii in lumina buna,ptr ce ?
exact,si toata lumea are dreptul sa stea si sa se uite .
si sincer , daca mie imi plac masinile si genul asta de "activitati" si vin si ma uit la voi , la o masina sau alta cum fuge sau se intoarce nu stiu cum , o fac din admiratie si mi se pare de prost gust ca a doua zi sa intri pe forum si sa dai din gura , cand de fapt tie iti place ca se uita lumea la tine .
ginnjuice is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 11:54   #1837
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by ginnjuice View Post
eu nu contest ce a spus acest domn liviu ,dar e deranjanta frustrarea asta . nu ma simt,pe interioara am trecut ziua,si numai cu treaba,nicidecum seara sa casc ochii,iar in aqua magic de maxim 2 ori ,si nu ca sa casc ochii , ci ptr ca asa s-a nimerit . dar citesc forumul demult si am vazut de nenumarate ori comentarii care nu sunt la locul lor,doar ca sa iasa unii in lumina buna,ptr ce ?
exact,si toata lumea are dreptul sa stea si sa se uite .
si sincer , daca mie imi plac masinile si genul asta de "activitati" si vin si ma uit la voi , la o masina sau alta cum fuge sau se intoarce nu stiu cum , o fac din admiratie si mi se pare de prost gust ca a doua zi sa intri pe forum si sa dai din gura , cand de fapt tie iti place ca se uita lumea la tine .
Da dar poate tu te si simti de pomana.Tu poate esti unul care vine se uita isi vede de treaba lui si etc dar gandeste-te ca acele "complimente" de mai sus sunt adresate strict acelor persoane care efectiv sunt prosti de bubuie .Iti dau exemplu din ce-am patit eram intr-o seara la aqua am zis hai sa ma distrez si sa trag putin frana de mana niste onanisti de pe margine cu faze gen nu stii nu etc dar ei ce faceau? stateau acolo mari arbitrii ajunsi la aqua magic in urma chetei de 5 lei de persoana pentru benzina + 2-3 lei pentru suc si seminte si comentau ca mutele la p... ) pe interioara same shit sunt momente in care efectiv ti-e tarsa sa mergi acolo la cat de full este gandindu-te ca cine stie cum ies tot niste cazuri de mai sus de`an boulea si tu intri direct in ei Doamne fereste! .Si acum eu te intreb pe tine daca ai fii patit ca multi altii din noi la fazele la care ti le-am spus eu mai sus ai reactiona oare tot asa urat sau ai fii si tu scarbit cand vezi ca vrei sa te aduni undeva cu baietii si zart 5-6 masini pe margine plini de privitori nevazuti ?

Salut!
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 12:03   #1838
ginnjuice

Stage 3
 
ginnjuice's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 82
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

mda,cam asa e ,balanta e inclinata mai mult spre "cunoscatori" . am lamurit ,gata ))
ginnjuice is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 23:51   #1839
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

buna asta..m`ai vazut pe mine vreodata sa ies cu ceva in evidenta....cei care rup gumele acolo o fac pt ca asta e pasiunea lor.tu vi si spargi seminte sau ce faci ..nacar el are cu ce..
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 03-12-09, 23:55   #1840
h0p3r
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
h0p3r's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 318
Member of:
[VW]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

ce au ma liviule cu tine? sa stii ca ai dreptate cu ce ai zis m-ai sus, eu tin cu tine
h0p3r is offline   Reply With Quote
Old 04-12-09, 01:05   #1841
pigoo

Stage 5
 
pigoo's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,135
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by ct11lyv View Post
buna asta..m`ai vazut pe mine vreodata sa ies cu ceva in evidenta....cei care rup gumele acolo o fac pt ca asta e pasiunea lor.tu vi si spargi seminte sau ce faci ..nacar el are cu ce..
tine ma acolo in piept si mai taci
pigoo is offline   Reply With Quote
Old 05-12-09, 23:52   #1842
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

invidioasa ce sa faci.
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 09-12-09, 18:39   #1843
CT-89-POT

Stage 3
 
CT-89-POT's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 121
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

poate are pica pe tine ca nu ai tuns-o bine
CT-89-POT is offline   Reply With Quote
Old 10-12-09, 08:58   #1844
ginnjuice

Stage 3
 
ginnjuice's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 82
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

si pentru faptul ca am poza la avatar cu charlize theron ati dedus voi ca sunt fata nu ?
ginnjuice is offline   Reply With Quote
Old 10-12-09, 13:29   #1845
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by ginnjuice View Post
si pentru faptul ca am poza la avatar cu charlize theron ati dedus voi ca sunt fata nu ?
In orice caz, esti foarte batran(a)
quick_5hifter is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -