Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 11-02-09, 00:20   #1801
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

probabil cand o fi cald undeva pe plaja...parerea mea.. de ex la vadu .corbu e pustiu si e ok...sau vama .
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 06:46   #1802
B 52 AEV
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 3
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 166
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

zi de zi seara de seara liviule ? asa "hidroman" esti ?
B 52 AEV is offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 10:17   #1803
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Lightbulb Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by B 52 AEV View Post
zi de zi seara de seara liviule ? asa "hidroman" esti ?
daca sar putea 24 in 24 pe plaja ...da..acum ....pe carciu asta nu e posibil..doar vara..poate nu sti ce inseamna plaja de la vadu..
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 14:14   #1804
BmAn

Stage 2
 
BmAn's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 57
Member of:
[VW]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

@ lyv buna idee piticule
BmAn is offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 15:59   #1805
B 52 AEV
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 3
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 166
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

mie unul la corbu mi se pare super ok ... mai putin partea cu ajunsul acolo ... am dat cu baia si cand era stock ... nu`mi mai trebuie .... si la mamaia nord mai e tare ... dar doar noaptea ...
B 52 AEV is offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 16:10   #1806
zbuf

Stage 4
 
zbuf's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 258
Member of:
[DACIA]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

atunci la corbu am luat-o noi aiurea raul si de aceea ai dat cu burta de pamant.pentru a ajunge pe plaja..drumul este destul de bunicel,iar cu putina atentie pana si piticu cred ca poate ajunge pana la malul marii cu masina
PS- plaja de acolo este un loc bun pentru nebunii
__________________
Inger,ingerashu meu da-mi si mie-un BMW-u, si-ti promit ca-n continuare nu fac multe prostioare decat niste laterale,si in spate o toba mare
zbuf is offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 16:12   #1807
B 52 AEV
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 3
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 166
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

@zbuf ... stai linistit ca de atunci am mai fost ... tocmai pt ca e loc bun de nebunii ... si am mai dat odata cu burta ... asa ca ...
B 52 AEV is offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 16:30   #1808
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Dc mergeti incolo sa spuneti ...ma bag si eu, mai scot buggyu din garaj
ERY is offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 16:33   #1809
zbuf

Stage 4
 
zbuf's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 258
Member of:
[DACIA]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

poi nu ar fi rau ca urmatoarea intalnire 4tuning constanta sa se desfasoare undeva la iarba verde,padure,plaja...locuri deschise si totodata mai retrase.ii dam cu gratare,fotbal,tenis si de ce nu si cu o berica,vinulet si alte alea.eu am propus ideea...voi alegeti data si locatia
zbuf is offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 16:45   #1810
B 52 AEV
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 3
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 166
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

ce ziceti de mijlocul spre sfarsitul lui aprilie ? ... pe 1 mai ...banuiesc ca la curse ... chiar asa ...bine zice zbuf ... undeva sa stam asa peste noapte cu cortu ar merge
B 52 AEV is offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 17:38   #1811
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

misto ideea..sa stam peste noapte undeva pe plaja .. mai retras asha. un gratar , un JB
leonard is offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 18:25   #1812
B 52 AEV
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 3
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 166
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

daca imi da ERY buggy`u o tura aduc un cort mare de 6 persoane ... ...cort de gang bang imi place sa`i spun )))
B 52 AEV is offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 18:33   #1813
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Eu il dau si mai multe ture...pt detalii intra pe bazar ....ideea cu statu peste noapte e misto, gratare, sprituri...este oooooook.
ERY is offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 18:36   #1814
B 52 AEV
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 3
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 166
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

am vazut de mult ... stai linistit ... ideea e ca nu am bani de atatea ture ... oricum ... ramane de stabilit ... cand o sa se hotarasca cel putin 2 insi sa zica "Hai !" ... atunci stabilim o intalnire de planificare ... ca numa din vorbit pe forum va zic eu ca nu iese nimic
B 52 AEV is offline   Reply With Quote
Old 12-02-09, 13:26   #1815
zbuf

Stage 4
 
zbuf's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 258
Member of:
[DACIA]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

ce mai asteptati...sa spuna careva auuuu si sa incepem sa planificam.nu cred ca mai este necesar sa va amintesc ca aceasta primavara este extrem de incarcata din punct de vedere al evenimentelor<vezi craiova,tuning days,pastele.cursele de la saturn s.a.m.d>de aceea va propun ca cei care sunt interesati de o iesire in aer liber sa inceapa discutiile aici.numai bine
zbuf is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -