Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 12-02-09, 15:06   #1816
B 52 AEV
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 3
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 166
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

probabil o sa deschidem un thread separat pt asta ... dar asta la momentul potrivit ... ca deocamdata suntem deabia la jumatatea lui Februarie ... deci mai e destul ... oricum ... e bine ca exista initiativa inca de pe acuma ...
B 52 AEV is offline   Reply With Quote
Old 13-02-09, 23:12   #1817
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

ideea cu corbu e buna sau la vadu .....la vadu drumu e de plaja..e ok ...dar daca ploua
..nu se mai iese de acolo e mai misto de cat la corbu si e mai salbatic.. kestia asta ramane de vazut la vara..de preferat sa stea o noaptea sa iasa dezmbat...acum e frig..vant.. in iunie e perfect. ramane in plan..
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 14-02-09, 00:18   #1818
B 52 AEV
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 3
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 166
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

iunie ? ... pensionar mai esti piticule .... tie iti trebuie 40 de grade sa iti expui goliciunea ? ) ... aprilie-mai ce are ? ... ca iti zic eu ca din mai incolo nu o sa mai aiba nimeni chef de organizat si mancat nervi .... fiecare o sa fie cu treaba lui ... care-ncotro ... si nu mai reusim sa organizam nimic ...
B 52 AEV is offline   Reply With Quote
Old 14-02-09, 01:18   #1819
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by B 52 AEV View Post
iunie ? ... pensionar mai esti piticule .... tie iti trebuie 40 de grade sa iti expui goliciunea ? ) ... aprilie-mai ce are ? ... ca iti zic eu ca din mai incolo nu o sa mai aiba nimeni chef de organizat si mancat nervi .... fiecare o sa fie cu treaba lui ... care-ncotro ... si nu mai reusim sa organizam nimic ...
atunci dute sa iti inghete toate cele.. io vreu sa ma duc la soare nu la polu nord..fiecare cum crede..
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 14-02-09, 05:11   #1820
B 52 AEV
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 3
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 166
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

pai vedem si noi in functie de vreme .... normal ... dar totusi ... in iunie crezi ca o sa mai stea cineva sa isi mai bata capu` cu organizarea ? deja o sa dea febra verii peste noi ... si nici n`o sa mai avem timp sa ne gandim la treaba asta ...
B 52 AEV is offline   Reply With Quote
Old 14-02-09, 10:04   #1821
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

pe mine ma aveti .. merg si eu si stau si eu cu cortu .. am vb cu mandra si m-a rugat sa-i promit ca mergem cu cortu )
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 14-02-09, 12:53   #1822
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
am vb cu mandra si m-a rugat sa-i promit ca mergem cu cortu )
Te-am pierdut )))),man sa ne zici cand promiti ca te si insori )))

PS:Ieri am coborat in port )) mi-a zdranganit tot bordul la masina ca intr-un final sa dau si cu burta de pamant la intrare )).Trist loc sincer .Ieri imi aduceam aminte cand eram un copil de 16 ani si ma duceam acolo sa-i vad pe seniori ce clasa dadeau la toata lumea,Pfuuu!!! ce vremuri
__________________


Doneaza urgent 1 cent la 00394524 un copil are nevoie de bani pentru bautura,tigari si femei
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 15-02-09, 07:22   #1823
B 52 AEV
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 3
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 166
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

@Psycho ... si a mea ma roaga de mult sa facem o iesire cu cortu ... incep sa cred ca vadu/corbu e prea aproape ... un murighiol o delta ceva nu tragem ? un peste ... un somn ... in cort ?

@NNA ... si eu am dat o tura asa de nostalgie mai demult ... si am promis ca o sa fie ultima ... pana cand nu dau si ei o mana de asfalt pt cea mai frumoasa zona a orasului ... pacat ... peninsula....piata ovidiu ...portul tomis ... locuri cu foarte mult potential lasate in paragina ... b-dul 1 mai l`au asfaltat de 2 ori consecutiv atunci cand nu era nevoie ... iar unele strazi stau neasfaltate de zeci de ani si nu se uita nimeni la ele ...
B 52 AEV is offline   Reply With Quote
Old 15-02-09, 21:33   #1824
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by B 52 AEV View Post
pai vedem si noi in functie de vreme .... normal ... dar totusi ... in iunie crezi ca o sa mai stea cineva sa isi mai bata capu` cu organizarea ? deja o sa dea febra verii peste noi ... si nici n`o sa mai avem timp sa ne gandim la treaba asta ...
daca nu vrei la vara dute acum singur ..o sa postam pe forum cand o sa ne strangem pt vadu.........
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 17-02-09, 01:21   #1825
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

da .. ramane sa stabilim cand sa ne stranngem ami multi pentru vadu pentru corturi .. asta pe thread-ul de intalniri .. dar cred ca se anunta ceva mare
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 17-02-09, 14:00   #1826
CT-89-POT

Stage 3
 
CT-89-POT's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 121
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

) bmw ala negru din tabacarie a ramas orfan de jante s-au ocupati baietii de ele )
CT-89-POT is offline   Reply With Quote
Old 17-02-09, 15:17   #1827
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

BMW e30 ala negru cu jante borbet A , facut frumos...al cui e? are la nr PWR . l-am vazut odata la tabacarie si mi-a placut.
leonard is offline   Reply With Quote
Old 07-03-09, 15:46   #1828
b31rmy
Skoda Driver

Stage 5
 
b31rmy's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,616
Member of:
[SKODA]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

Quote:
Originally Posted by leonard View Post
BMW e30 ala negru cu jante borbet A , facut frumos...al cui e? are la nr PWR . l-am vazut odata la tabacarie si mi-a placut.
E posibil sa fie alu mihai din poarta 6 care repara bmw-uri toata ziua,cel care a avut rechinasul ala JAR galben
b31rmy is offline   Reply With Quote
Old 07-03-09, 19:47   #1829
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

aham..da, mi-a mai zis cineva ca a lui e
leonard is offline   Reply With Quote
Old 29-07-09, 10:27   #1830
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Raposatul Port Tomis, fostul Aqua Magic, actuala parcare din Parcul Tabacariei !

cati sobolani mai sunt la tabacarie ? k nu am reusit sa ii numar pe toti ..poate ne ajuta careva.. ....e valabil pt cei care stau pana la 4 5 dimineatza ne vede la lac
ct11lyv is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -