Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 29-01-06, 19:23   #541
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SMocKey21\"
baiatul cu polo rusu,imi este prieten si din cate am auzit cik a taiat un bou linia continua si deaklo a inceput tot.
ok .. deci e adevarat ce am auzit .. pacat ;((
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 01-02-06, 15:26   #542
Naspersan

Stage 2
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 73
Default

nu am sa inteleg niciodata de ce unii confunda orasul cu pista de curse !!!
Naspersan is offline   Reply With Quote
Old 01-02-06, 17:11   #543
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

simplu.la 100km/h in afara localitatii parca zici ca esti melc pe cand in oras senzatia este cu totul alta mai ales daca stai pe banda alaturata masinilor parcate.incearca si mai vb.apoi vin figurile care le are fiecare il el ,mai ales atunci cand scaunul din dreapta se afla si o femeie.stii si tu cum este de fapt.totusi incearca faza cu viteza macar o data si vei vedea ca este alta senzatie,una super placuta ....pana la o limita
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 03-02-06, 11:27   #544
Naspersan

Stage 2
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 73
Default

Si dak sare un copil dintre masini nici macar nu-l vezi si il faci terci si ajungi la beci in 3 secunde. Nu merci nu fac experiente cu viata mea sau a altora si nici cu femeia din dreapta. Dak im dai o parcare goala sau ceva in care sa nu pun in pericol viata nimanui imi iau femeia si ii arat acolo ce opturi stiu sa fac........ cu masina....... si dup-aia o pun si pe ea la opturi....... in masina !!!
__________________
back to the future
Naspersan is offline   Reply With Quote
Old 03-02-06, 14:18   #545
CT99WUW
Honda Driver

Stage 5
 
CT99WUW's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,317
Member of:
[Honda]
Default re

urmeaza sa scot pozele din tel....2 accidente azi...un fiat din ala de taxi ..cu nustu ce ca era deja maturat pe acolo doar fiatu cu botu pe jos mai era alta masina nu se vedea ...si inca unu o dacia cu un opel astra g break rosu...dacia varza botul opelul usile si aripile strambe pe partea soferului ..zona..pe langa circulatie pe strada aia care vine din jos dinspre mare si taie bd mamaia si se duce in sus spre biserica si scoala aia din Chiliei poze pe seara
__________________
Hang On, Not Done Accelerating
CT99WUW is offline   Reply With Quote
Old 03-02-06, 15:03   #546
Nesanatosu

Stage 2
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 72
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Naspersan\"
Si dak sare un copil dintre masini nici macar nu-l vezi si il faci terci si ajungi la beci in 3 secunde. Nu merci nu fac experiente cu viata mea sau a altora si nici cu femeia din dreapta. Dak im dai o parcare goala sau ceva in care sa nu pun in pericol viata nimanui imi iau femeia si ii arat acolo ce opturi stiu sa fac........ cu masina....... si dup-aia o pun si pe ea la opturi....... in masina !!!

De-ar gandii toti asa n-am mai fi una din primele tari la numarul de accidente rutiere cauzate de viteza si inconstienta din Europa.
Nesanatosu is offline   Reply With Quote
Old 04-02-06, 19:25   #547
CT99WUW
Honda Driver

Stage 5
 
CT99WUW's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,317
Member of:
[Honda]
Default Re: re

Quote:
Originally Posted by \"CT99WUW\"
urmeaza sa scot pozele din tel....2 accidente azi...un fiat din ala de taxi ..cu nustu ce ca era deja maturat pe acolo doar fiatu cu botu pe jos mai era alta masina nu se vedea ...si inca unu o dacia cu un opel astra g break rosu...dacia varza botul opelul usile si aripile strambe pe partea soferului ..zona..pe langa circulatie pe strada aia care vine din jos dinspre mare si taie bd mamaia si se duce in sus spre biserica si scoala aia din Chiliei poze pe seara
si in seara asta...la casa de cultura un polo din asta nou argintiu praf facut cu rotile strambe pe fata ..am reusit o poza din fuga..tot asa sa o scot maine...mai erau parca 2 prin intersectie praf facute...dar nu prea am avut ce sa fac era plin de politie
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	poza6_184.jpg
Views:	112
Size:	70.7 KB
ID:	66316   Click image for larger version

Name:	poza5_184.jpg
Views:	119
Size:	80.3 KB
ID:	66317   Click image for larger version

Name:	poza4_220.jpg
Views:	108
Size:	70.7 KB
ID:	66318  

CT99WUW is offline   Reply With Quote
Old 04-02-06, 19:29   #548
peter

Stage 5
 
peter's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,588
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Hyundai]
[VW]
[SKODA]
Default

din ce in ce mai multi taximetristi fac accidente...
peter is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 09:24   #549
CT99WUW
Honda Driver

Stage 5
 
CT99WUW's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,317
Member of:
[Honda]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"peter\"
din ce in ce mai multi taximetristi fac accidente...
pai anunturile de angajare la firmele de taxi suna cam asa...ANGAJAM piloti de incercare pt crash-test prin oras cu masini noi ..salariu atractiv bonusuri pe masura avariei.Relatii la dispecerat......
daca ai nostrii angajeaza baieti cu permise de 5-6luni...nici nu se usuca plasticul de pe el !
CT99WUW is offline   Reply With Quote
Old 05-02-06, 10:21   #550
peter

Stage 5
 
peter's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,588
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Hyundai]
[VW]
[SKODA]
Default

hehe..ai dreptate...
peter is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 21:18   #551
CT99WUW
Honda Driver

Stage 5
 
CT99WUW's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,317
Member of:
[Honda]
Default re

Acum 20min max in km 4-5 vis'a'vis de reprezentanta Peugeot un audi A4 model dupa 2002 facut praf 2 stalpi de beton rupti...si soferul parca il resuscitau niste oameni nu am reusit poze...era plin de oameni si masini...plus ca erau cabluri de tensiune cazute pe sosea si nu am avut cum sa fac poze...o sa vedem la tv sigur
CT99WUW is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 21:36   #552
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default

Pai daca a recut pe langa mine cu 200 /h cum dracu
eu am pus frana si am luat-o la stanga s-o las pe nevastamea la intersectie si el s-a dus .Am auzit o bubuitura.....
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 06-02-06, 22:44   #553
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"D_M_X\"
Pai daca a recut pe langa mine cu 200 /h cum dracu
eu am pus frana si am luat-o la stanga s-o las pe nevastamea la intersectie si el s-a dus .Am auzit o bubuitura.....
criminalule
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 10-02-06, 15:36   #554
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default

Accident serios aseara la casa de cultura din pacate! BMW`ul CT-26-DMX din prostia lui pe shoselele riscante de aseara a facut o cursa riscanta cu cineva , si a intrat intr-un prieten de al meu cu un tico gri CT-**-SHA , dupa care a ricoshat in alte 2-3 masini parcate! Am un sfat , oricat de shoferi suntem si cluburile in care suntem , hai sa fim atentzi si sa nu facem ca acest imbecil cu BMW`u care la 160 km a bagat in spital un tip de 19 ani care este posibil sa nu mai poata sa mearga , si sa dea dovada de o lashitate si mai mare a plecat pt putin timp de la locu accidentului si s`a intors rapid..! Degeaba au unii BMW cu sute de cai putere daca nu au ei \"bile\" sa manevreze asa putere! Sper sa fie un exemplu de acum sa participam la curse legale , cu toate ca stim bine ca nu ne putem abtzine si de la altele , dar macar sa nu fie in locuri chiar asa publice! Stim locurile unde se pot face asemenea lucruri , dar in aprox. centru constantzei sa faci asemenea cascadorii ... nu e bine! Pt Dragos CT-**-SHA va fi f greu avand in vedere ca e posibil sa nu poata sa mai mearga bine sau deloc ! Speram cu toti sa se faca bine! DMX ... nu am nimic cu tine, dar sper sa primesti ce tzii se cuvine!
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 10-02-06, 18:15   #555
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

am avzut si eu la tv si p tipu` cu sha il shtiu din vedece k venea si pe la mine prin cartier ady
Psycho is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -