Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Constanta - Accidente (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/825-constanta-accidente.html)

X-Ray-Eyes 01-04-04 03:23

Constanta - Accidente
 
Aici putetzi sa spunetzi ce atzi mai vazut prin Portul tomis , cine s-a mai facut cu cine , cine si-a mai rupt masina cu frana de mana sau cu \"bariera\" ... stitzi voi ... Break Stuff !!!

CT-03-ART 03-04-04 16:23

Bai acum vreo 3 saptamani sa rupt unu cu un rahat de TICO cu unu cu un VECTRA si a uitata sa mai puna frana si a deschis bariera cu bara fata.
cine a vazut faza sa comenteze!!!

CT-03-ART 03-04-04 21:03

Despre \"bariera\" shi Tico :))
 
Hey, la faza cu \"bariera\" un tovarash de-al meu called \"JEG\" se afla saracu' exact in spatele barierei... s-a ferit inainte ca impactu sa se produca... totushi a ramas cu cva. traume... sau asta era inainte??!! hmmm... in orice caz a fost pretty cool. :shock:

dogarel 06-04-04 12:17

Saptamana trecuta s-au dat doi baieti cu daciile dar slabutz.Le-am tinut drumul liber ca am crezut ca o sa fie mai grozav dar...
Pe cand o intalnire?

X-Ray-Eyes 09-04-04 11:15

Quote:

Originally Posted by \"dogarel\"
Saptamana trecuta s-au dat doi baieti cu daciile dar slabutz.Le-am tinut drumul liber ca am crezut ca o sa fie mai grozav dar...
Pe cand o intalnire?

De la ce vine man \" Dogarel\" ???
ca m-ai spart cu nick-name-ul ...
:peace:

dogarel 12-04-04 11:09

Bre ma cheama Dogaru, deci a rezultat un alint care suna \"Dogarel\" :D.Cand ne intalnim sa mai schimbam o parere shef ca nu prea am cu cine sa vb de pasiunea asta a mea cu amsina.Si in plus poate mai fac si eu rost de niste idei

X-Ray-Eyes 12-04-04 18:51

Oka .. am crezut ca faci misto de \" Dogaru\" ... nu stiu daca il sti .. e pe vento ...
:peace:

BogdanSHA 12-04-04 19:29

Erati sambata noaptea in port?? K am dat o fuga _la propriu_ pana in Constanta. Am plecat inapoi spre Buc duminica la 11.
Sa vedeti ce voiniceste n-am trecut pe toate semafoarele pe \"rosu\" :wink: Se uita lumea k la balaur k mai tipa si toba :D
Pustiu era orasul duminica de dimineata...Insa (dupa vreo 3o de min de cautari) am ajuns intr-un club marfa...nu mai stiu cum ii zice...era la subsolul unei cladiri in renovare, undeva langa Pizza Hut & celelalte pizzerii INCHISE toate. Buna ciorba de burta :wink:

...si ospataritza :D

dogarel 12-04-04 19:46

Cum sa nu-l stiu?Mare terorist da' eu n-am legatura cu el.M-a oprit de cateva ori si se uita ciudat la mine :D

X-Ray-Eyes 14-04-04 22:37

Quote:

Originally Posted by \"BogdanSHA\"
Erati sambata noaptea in port?? K am dat o fuga _la propriu_ pana in Constanta. Am plecat inapoi spre Buc duminica la 11.
Sa vedeti ce voiniceste n-am trecut pe toate semafoarele pe \"rosu\" :wink: Se uita lumea k la balaur k mai tipa si toba :D
Pustiu era orasul duminica de dimineata...Insa (dupa vreo 3o de min de cautari) am ajuns intr-un club marfa...nu mai stiu cum ii zice...era la subsolul unei cladiri in renovare, undeva langa Pizza Hut & celelalte pizzerii INCHISE toate. Buna ciorba de burta :wink:

...si ospataritza :D

Mi-a zis un tip \" Ba frate ... e ala cu SHA in Constantza ( de inviere ) ... e la Bulevard ...\"
I-am zis .. ba tata ... eu cred ca ai confundat masina .. poate e alt Golf GTI ...
Se pare ca nu s-a inselat ...
:)
:peace:

BogdanSHA 15-04-04 04:45

Nu s-a inselat, si am vrut sa te sun dar eram prea obosit...
Si de la 23.3o pana la 1 am fost in parc. Frumoase fete aveti dar se imbracasera de zici k era casting nu Invierea...
In rest aveti o sosea buna, una proasta...tot e bine :D

Psycho 23-04-04 02:05

stiti de ce mi`e frica .. daca o sa ne puna primaria sa platim bariera :)) phiuuu ce ne facem :oops:

T|by 23-04-04 02:32

nu prea stiu
 
Mah ce ziceti turnam 08-POL si cu 24-POL ca se fac in port ? ca si ei m`au turnat pe mine ca ma faceam cu DXA ( care m`a luat ) da in proces n`a scris cine a luat bulangii ....... !

X-Ray-Eyes 23-04-04 02:42

Re: nu prea stiu
 
Quote:

Originally Posted by \"T|by\"
Mah ce ziceti turnam 08-POL si cu 24-POL ca se fac in port ? ca si ei m`au turnat pe mine ca ma faceam cu DXA ( care m`a luat ) da in proces n`a scris cine a luat bulangii ....... !

Care sunt aia ma ?
Sa nu imi spui ca s-au facut masinile de politie in port ca nu te cred !!!
Adica au tras o linie ( cu masinile ... nu pe nas !) :)
:peace:

ct77pia 25-04-04 14:03

numai copii nu vezi un om serios viseaza numai la urmariri cu masinile de politie ma lasati ca aici e cta nu n.y. ce maiba te opreste politia ii dai 100 000 si gata


All times are GMT +2. The time now is 11:02.

- Copyright 2024 4Tuning