Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 28-06-10, 00:24   #5311
vizal
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
vizal's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 514
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

cum a agatat-o Alexander nna pe ultima fata , fata cu facelift, model AMG

https://www.youtube.com/watch?v=hmkpP3ZWyRE

P.S. inca mai esti murdar la gura?
__________________
vizal is offline   Reply With Quote
Old 28-06-10, 00:55   #5312
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

ahhaah JKV-u )
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 28-06-10, 01:27   #5313
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

Daca esti cel rosu care il stiu eu , care cred ca ne-am si cunoscut o singura data daca nu ma insel la iesirea din constanta spre Kogalniceanu , eu masina aia in seara aia tin minte ca se dadea cu acel clio DDO la nr si si-o lua tot timpu , si altii. Nu are rost sa mint chiar daca esti tu sau nu , si daca te-a deranjat adevaru imi pare rau dar raman la parerea mea Constanta inca este peste orasul vostru si tu stii asta , chiar daca ambitia pentru orasul tau te face sa zici contrariu.
__________________

Liga Moderatorilor
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 28-06-10, 03:20   #5314
amadeus_and
Honda Driver

Stage 5
 
amadeus_and's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 730
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Honda]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

Mda...tipic constantean...
Da...e masina pe care o stii...dar la voi la constanta intotdeauna cursele sunt castigate de cel cu care tineti voi sau de cel care se lauda mai tare...nu de cel care ajunge primul la 400
Din cate imi aduc aminte l-am dat in seara aia pe DDO si la dus de pe loc si la intors din mers...
Poate memoria te ajuta sa iti amintesti ca tot in aceeasi seara m-am dat si cu volvo turbo rosu...si nici de la el nu mi-am luat-o...ba chiar a fost o diferenta apreciabila...dupa care au venit "prietenii" cu girofaruri si s-a stricat petrecerea...
Nu cred ca are rost sa ne certam care oras e mai "dezvoltat" sau unde sunt masini mai tari...etc...
Reportajul ala a fost o mare greseala a noastra...eram la inceput si foarte entuziasti...deci foarte usor de pacalit de un reporter mieros...
Cat despre curse, dupa cum am mai spus, va asteptam pe aici sa vedeti despre ce e vorba...
https://forum.4tuning.ro/20-lifestyle...ml#post3455633
Bucurestiul, brasovul, dambovita...etc vin sa se dea la noi...va asteptam si pe voi...si nu glumesc...
Daca va hotarati da-mi un semn sa organizam ceva frumos...

PS: Ne-am mai vazut si la Tulcea cand nu iti tragea tie masina...acolo chiar am cam fost ciuca batailor...:P
__________________

Last edited by amadeus_and; 28-06-10 at 03:28.
amadeus_and is offline   Reply With Quote
Old 28-06-10, 10:03   #5315
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

Quote:
Originally Posted by amadeus_and View Post
Mda...tipic constantean...
Da...e masina pe care o stii...dar la voi la constanta intotdeauna cursele sunt castigate de cel cu care tineti voi sau de cel care se lauda mai tare...nu de cel care ajunge primul la 400
Din cate imi aduc aminte l-am dat in seara aia pe DDO si la dus de pe loc si la intors din mers...
Poate memoria te ajuta sa iti amintesti ca tot in aceeasi seara m-am dat si cu volvo turbo rosu...si nici de la el nu mi-am luat-o...ba chiar a fost o diferenta apreciabila...dupa care au venit "prietenii" cu girofaruri si s-a stricat petrecerea...
Nu cred ca are rost sa ne certam care oras e mai "dezvoltat" sau unde sunt masini mai tari...etc...
Reportajul ala a fost o mare greseala a noastra...eram la inceput si foarte entuziasti...deci foarte usor de pacalit de un reporter mieros...
Cat despre curse, dupa cum am mai spus, va asteptam pe aici sa vedeti despre ce e vorba...
https://forum.4tuning.ro/20-lifestyle...ml#post3455633
Bucurestiul, brasovul, dambovita...etc vin sa se dea la noi...va asteptam si pe voi...si nu glumesc...
Daca va hotarati da-mi un semn sa organizam ceva frumos...

PS: Ne-am mai vazut si la Tulcea cand nu iti tragea tie masina...acolo chiar am cam fost ciuca batailor...:P
Nu ma intelege gresit , cand am zis de DDO nu am zis-o ca si cum ma bucur pt ca nici nu il stiam la vremea aia , pur si simplu asa am auzit ca se terminase cursa , nu era interesu meu sa am un favorit din 2 oameni care nu-i cunosc , iar de Volvo nu stiu ca eu deja am si plecat.
La Tulcea nu ca nu tragea..... pur si simplu a ramas pe pista , de la un soft ingenios.
Eu stiu un lucru , la noi zi de zi se intampla ceva pe una din locatii , care in ultimu timp sunt si mai multe , asa ca nu e tipic constantean ... ca totusi sunt din Cluj , normal ar fi sa zic ca sunt pro-cluj. In fine , sunt de parere ca mereu litoralul a atras mai mult acest sport oricum , inclusiv oameni din afara zonei cum e de exeplu Toba care si el stie ca a fost pe aici , stie ca si Constanta fenomenul e dezvoltat bine , de ani de zile inclusiv cursele si concurentii sunt traditie.
In fine , fiecare cu parerile lui.

P.S. ca ziceai de Tulcea , poate gresesc iar , sa ma corectezi , acolo te-ai dat cu prietenul meu FLY-u cu Nova si ti-a dat-o nu ? ( cel turbo )
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 28-06-10, 11:59   #5316
amadeus_and
Honda Driver

Stage 5
 
amadeus_and's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 730
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Honda]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

Da, si chiar mi-a placut ca mi-am luat-o de la el...l-am felicitat din toata inima...
Ma bucur cand ma da o masina in care s-a investit pasiune si munca...si...dupa cum spune un prieten de-al meu...: "FARA TURBO VIATA E PUSTIU..."
amadeus_and is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 09:48   #5317
SEJ
Delta Racing Crew Member

Stage 5
 
SEJ's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 852
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Delta Racing Crew]
[VW]
[Opel]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

11 IULIE 2010 - DRAG RACING "ALEXENI". Va asteptam!

https://forum.4tuning.ro/16-curse-acc...ml#post3479051
SEJ is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 10:46   #5318
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

Quote:
Originally Posted by vizal View Post
cum a agatat-o Alexander nna pe ultima fata , fata cu facelift, model AMG

https://www.youtube.com/watch?v=hmkpP3ZWyRE

P.S. inca mai esti murdar la gura?
Hahahaha vizale mor )) criminala

Dar pe departe stii unde vad eu ca e NNA-u clar ? , acolo unde intreaba tipa , ce cantareti de muzica ii place , Bethoven , Mozart , Ceaikovski ? DA DA SALAM , VIJELIE , GUTZA hahahahah.

Sau aia - Incercati sa purtati o discutie inteligenta : MUTE ahahhahaha

Ma de restu nu ma bag cu faza cu agatatu ca plm e treaba lui cum s-a combinat cu ea, da alea chiar au fost tari )))) , acum sigur iti coace ceva alex )
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 11:16   #5319
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

Quote:
Originally Posted by vizal View Post
cum a agatat-o Alexander nna pe ultima fata , fata cu facelift, model AMG

https://www.youtube.com/watch?v=hmkpP3ZWyRE

P.S. inca mai esti murdar la gura?
N-am ce sa coc pentru ca suntem pe un forum de masini nu pe unul unde barfim cum se cupleaza 2 persoane, motiv pentru care m-ati amuzat tare rau dupa cum va agitati ca 2 sticle de cola privind persoana mea si in acelasi timp cum atingeti penibilul postand bazaconiile voastre pe rubrica asta ). N-am sa dau apa la moara persoanelor care le consider inferioare mie ci doar voi sta in banca mea pentru ca sincer sunteti haiosi tare !

PS: Astept sa-mi modifici si postul asta
__________________


Doneaza urgent 1 cent la 00394524 un copil are nevoie de bani pentru bautura,tigari si femei
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 11:33   #5320
YZF-PWR

Stage 5
 
YZF-PWR's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,580
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Mitsubishi]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

Quote:
Originally Posted by SMocKey21 View Post
N-am ce sa coc pentru ca suntem pe un forum de masini nu pe unul unde barfim cum se cupleaza 2 persoane, motiv pentru care m-ati amuzat tare rau dupa cum va agitati ca 2 sticle de cola privind persoana mea si in acelasi timp cum atingeti penibilul postand bazaconiile voastre pe rubrica asta ). N-am sa dau apa la moara persoanelor care le consider inferioare mie ci doar voi sta in banca mea pentru ca sincer sunteti haiosi tare !

PS: Astept sa-mi modifici si postul asta
Nu modific nimic ma ca nu mai am glume cu tine stai calm.

P.S. citeste sus , topic de barfe
YZF-PWR is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 17:20   #5321
vizal
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
vizal's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 514
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

sa moara Gibilan stii ca alex e cam afectat de "criza" si faza de la minutul 6'30 il reprezinta cel mai bine

inca mai esti murdar ma ?
vizal is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 02:01   #5322
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

Quote:
Originally Posted by vizal View Post
sa moara Gibilan stii ca alex e cam afectat de "criza" si faza de la minutul 6'30 il reprezinta cel mai bine

inca mai esti murdar ma ?
N-am fost niciodata murdar posibil sa crezi asta datorita schimbarii mele de look dar am remediat problema , la faza cu minutul 6.30 nu ti-a iesit duma ) dar te iert ca imi esti drag stimate conducator de Reno, Rino sau cum ii zice marcii tale de masina ? ))) Citroen ? Poti sa ma ierti ca efectiv nu stiu ? ))

Oricum apreciez gestul tau de a ma amuza dar per total ai dat-o in bara fapt pentru care te invit data viitoare cand ne intalnim sa dai o tura de lacul tabacariei pentru a te intoarce cu forte proaspete ))) :P :P

AH!!! Peugeot parca se numeste masina ta nu ? )))))

LE: Stiu ca o sa rada si altcineva la postul meu

)))))

Last edited by SMocKey21; 30-06-10 at 02:04.
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 04:40   #5323
vizal
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
vizal's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 514
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

ce se leaga ex meganu de unele marci...reno a ajuns pejo...la ady a ajuns hyundai...tu vb? cu vauxhall-ul ala de 2.2 ai ajuns sa te dai cu 1.4 kia cee'd si sa-l faci la juma de aripa



P.S. sa stii ca duma mi-a reusit pentru cine stie
ai si remediat problema zici ...inseamna ca au facut baietii cheta sa-ti ia un bic
vizal is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 10:49   #5324
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

Quote:
Originally Posted by vizal View Post
ce se leaga ex meganu de unele marci...reno a ajuns pejo...la ady a ajuns hyundai...tu vb? cu vauxhall-ul ala de 2.2 ai ajuns sa te dai cu 1.4 kia cee'd si sa-l faci la juma de aripa



P.S. sa stii ca duma mi-a reusit pentru cine stie
ai si remediat problema zici ...inseamna ca au facut baietii cheta sa-ti ia un bic
Era 1.6 si-mi pare rau dar nu sunt pomanagiu asa ca nici faza cu cheta nu ti-a iesit )
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 01-07-10, 10:19   #5325
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default Re: Monden , CONSTANTA !!! Stiri , Monden , Evenimente , Barfe

yze imi pare rau pt motau nu tau ..cand faci pomana..!
ct11lyv is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -