Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 06-09-09, 23:33   #5011
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

hai sa radem putin ... e de pe forumul intern ... ) e bestial )

Originally Posted by Sasha
‘(29-Apr-2008, 15:17)Bravo fetelor, cel mai tare Site pentru fete, din cate am vazut pana azi.Simteam nevoia sa aflu mai multe despre sex si vad ca aici se poate. Ma numesc Mihaela si in aug. Fak 11 ani. Am un prieten ce are 14 ani si e tot la scoala mea, asa ne-am cunoscut in vacanta de Craciun. Eu sunt virgina si nu vreu sa fac sex, insa el imi tot vb cat e de excitat si nevoile astea. Asa ca ii fac sex oral de ceva timp, insa prietenul meu, nu stiu de ce, la scurt timp dupa ce incep sa i-o sug isi da drumul iar eu nu simt acea placere si i-am asta. Dupa un timp el mi-a zis ca daca inghit voi avea orgasm si eu, insa degeaba fac asta acum, ca e la fel, tot nu simt ceva. Am vb cu colega mea de banca si zice ca ea nu inghite , ci scuipa tot dupa ce baiatul ei ejaculeaza, caci de mai inghit ma imbolnavesc de ulcer. Este adevarat ce spune? Tot ea mi-a zis ca orgasm pot avea de fac sex in fund. Am incercat cu iubi meu si asta insa ceva nu e bine caci nu intra penisul acolo. Cam de 10 ori am tot incercat, iubi este tare afectat, nemultumit caci se excita tot incercand incat de cateva ori s-a terminat incercand. Nu-s de ce nu intra, caci colega zice ca dupa doua-trei incercari in care a durut-o , nu a mai avut probleme. Pai la mine durerea nu dispare delok, mi-e imposibil sa reusesc sa ma relaxez incat sa intre penisul. De ce ? Voi cum ati facut prima data, v-a durut tot asa de rau, sau e ceva cu mine. Chiar nu voi putea face sex anal deloc ? El a incercat cu un deget si asa e bine, nu doare, insa nu mai mult ca iar ma doare incat nu putem continua. Prietenul meu crede ca pana nu voi avea ciclu, nu pot sa am si orgasm, dar nu stiu de e adevarat. Mi-a zis sa ma masturbez si in acelasi timp sa tin un deget, apoi treptat doua in fund sa se dilate, dar degeaba fac asta, caci tot nu intra penisul lui, nu ca e prea mare, dar durerea ma face sa renunt. La sexul oral, cum pot sa aflu de are orgasm cand ejaculeaza, ca macar asa sa-l fac sa se simta mai bine de nu pot anal. Si inca ceva. Unde este himenul ala la o virgina, in exterior sau mai in `nuntru. De il las sa o bage jumatate, se uintampla ceva, poate sa ajunga la himen ? ca el mi-a zis ca are grija si nu se intampla nimik. La sexul oral, e posibil sa nu simt placere ca el se termina prea repede? si daca isi da drumul asa iute, poate sa aiba si orgasm ? ca mereu il vad cam nemultumit si nu stiu de ce, ca nu prea vorbeste despre el. Sper ca pot sa-l satisfac mai mult, caci mi-e o asa teama ca-l voi pierde? fetele de stiu as vrea sa-mi spuna macar cateva sfaturi bune, caci degeaba intreb colegele, sunt si ele nestiutoare chiar de unele spun sau ma mint ca se simt bine si au placere mare cu iubitii lor si fara sa faca sex normal, numai eu nu simt asta. Eu nimik. Nu simt deloc placere, anal nu reusesc sa fac, iar normal nu am curaj, ca de afla mama, nush.. poop girls?}{}{’
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 23:42   #5012
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

hai sa ajutam fata...sau e vreo fata in masura sa ii explice cum sta treaba )
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 23:42   #5013
CT18NRG

Stage 5
 
CT18NRG's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 314
Member of:
[VW]
[Black Widow Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

baaa in august face 11 ani ) las`o`n doamne iarta`ma ) la 11 ani invatam sa ma leg la sireturi ... si`mi dadeam seama ca nu e bine sa leg sireturile de la stangul cu cele de la dreptul ca ma impiedic si cad... asta e asa pustoaica k nici vorba cu " peste 3 ani e buna si acu " nu se aplica .
ca sa nu mai zicem de pustiul de 14 ani . taaaare nemultumit . saracu eu il inteleg , la cate femei a avut .. asta sa fie asa nepriceputa .. nush cum rezista saracu om =))
__________________
Daca ajungi inaintea mea tine-mi si mie loc la coada te rog ... ca la cum te grabesti .. sigur se da ceva bun

Last edited by CT18NRG; 06-09-09 at 23:46.
CT18NRG is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 23:44   #5014
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by CT18NRG View Post
mai "MOLDOVA" de atat nu putea sa scrie pe ea )
Eşti foarte spiritual, bravo. Ai publicat vreo carte? Ar trebui, serios...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 23:46   #5015
CT18NRG

Stage 5
 
CT18NRG's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 314
Member of:
[VW]
[Black Widow Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

nu avea nimic cu regiunea in sine , ci cu cele cateva personaje predominante de pe acolo care au facut`o celebra , nu am vrut sa lezez pe nimeni . cat despre carte , doar cateva mici brosuri . ca sa nu se simta nimeni deranjat o sa reeditez postul . mii de scuze , n`am vrut sa ating pe nimeni intr`un mod neplacut
CT18NRG is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 23:46   #5016
semjke

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 637
Member of:
[CHEVROLET]
[FOTO]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Ce ii preocupa pe copii din ziua de azi, la 11 ani jucam fotbal pe maidan si ne plimbam cu bicicletele in spatele blocului fara telefoane mobile si fara probleme sexistentiale..
__________________
Fotografiile mele fotoday.ro
semjke is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 23:47   #5017
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Sunt oribilat dar ma si amuz de ceea ce am citit.10 ani,apr 11 si aia deja s-a apucat de mufa ))) Chiar au scos astia din grila de programe Cartoon network? ))

Multumesc frumos draga Oprah(Psycho) pentru informatia de mai sus )))))))
__________________


Doneaza urgent 1 cent la 00394524 un copil are nevoie de bani pentru bautura,tigari si femei
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 23:50   #5018
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by SMocKey21 View Post
Sunt oribilat dar ma si amuz de ceea ce am citit.10 ani,apr 11 si aia deja s-a apucat de mufa ))) Chiar au scos astia din grila de programe Cartoon network? ))

Multumesc frumos draga Oprah(Psycho) pentru informatia de mai sus )))))))

sa ai mare grija cand te vei insura ..si o sa ai copii...explicale treaba de mici sa nu ai suprize cnad se vor face mari ..succes
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 23:51   #5019
CT18NRG

Stage 5
 
CT18NRG's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 314
Member of:
[VW]
[Black Widow Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

ma nu neaparat ca s`a apucat e problema ,
dar fraaaate ce probleme`si face ca`l pierde pe pusti ...
si saraca e si nesatisfacuta de oral .. doamne fereste poate face si ulcer ..... si mai e si foarte stramta saraca ((

P.S. va rugam folositi parental control la pc`urile pustilor dragi parinti , si din cand in cand mai rupe`ti`le si capul , sau macar 3 - 10 palme...
le prinde si copiilor bine , mai faci si eu niste bani cu o stire doua cu minori maltratati .


apropous de chestia asta ca mi`am adus aminte . acum vreo 2 luni am filmat la negru voda o pustoaica de 9 ani care si`o tragea cu unul de 5 . si nu glumesc .. it went all over the news ( a fost si pe youtube clip filmat de un altul cu telefonul dar a fost sters din motive lesne de inteles )
CT18NRG is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 23:55   #5020
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by CT18NRG View Post
ma nu neaparat ca s`a apucat e problema ,
dar fraaaate ce probleme`si face ca`l pierde pe pusti ...
si saraca e si nesatisfacuta de oral .. doamne fereste poate face si ulcer ..... si mai e si foarte stramta saraca ((

P.S. va rugam folositi parental control la pc`urile pustilor dragi parinti , si din cand in cand mai rupe`ti`le si capul , sau macar 3 - 10 palme...
le prinde si copiilor bine , mai faci si eu niste bani cu o stire doua cu minori maltratati .


apropous de chestia asta ca mi`am adus aminte . acum vreo 2 luni am filmat la negru voda o pustoaica de 9 ani care si`o tragea cu unul de 5 . si nu glumesc .. it went all over the news ( a fost si pe youtube clip filmat de un altul cu telefonul dar a fost sters din motive lesne de inteles )

tu si stirile lu Catalin Radu Tanase de la pro tv ))
alea de la ora 5.. .cate violuri si cate babe au mai fost omorate.. )

app.. de pustani la 11 jucam coci pe maidan nu stiam ce e ala sex oral ..
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 06-09-09, 23:58   #5021
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by ct11lyv View Post
sa ai mare grija cand te vei insura ..si o sa ai copii...explicale treaba de mici sa nu ai suprize cnad se vor face mari ..succes
Ms de informatie dihorule. :*
Sa ma fereasca Dzeu de asemenea specimene )))
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 07-09-09, 00:14   #5022
ct11lyv
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 682
Member of:
[DACIA]
[VW]
[X-Team Racing Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

http://www.go4it.ro/telefoane-mobile...-euro-4231427/ nebunia cu nokia 1100
ct11lyv is offline   Reply With Quote
Old 07-09-09, 00:17   #5023
CT18NRG

Stage 5
 
CT18NRG's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 314
Member of:
[VW]
[Black Widow Club]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by ct11lyv View Post
tu si stirile lu Catalin Radu Tanase de la pro tv ))
alea de la ora 5.. .cate violuri si cate babe au mai fost omorate.. )

..
nu mai sunt la protv de ceva vreme
si la Kanal D ne plac babele omorate ... preferabil si violate inainte )
CT18NRG is offline   Reply With Quote
Old 07-09-09, 12:33   #5024
zbuf

Stage 4
 
zbuf's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 258
Member of:
[DACIA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

ca sa ne mai destindem putin fruntile si sa ne luam gandul de la fete de 11 ani care fac sex oral va trimit ceva foarte tare.have fun si aveti grija pe ce puneti mana cand va conduceti prietena,amica,amanta acasa.....
http://www.yeti.ro/video/46/0/Doi-in...i-la-usa..html
__________________
Inger,ingerashu meu da-mi si mie-un BMW-u, si-ti promit ca-n continuare nu fac multe prostioare decat niste laterale,si in spate o toba mare
zbuf is offline   Reply With Quote
Old 07-09-09, 19:12   #5025
79BYG

Stage 5
 
79BYG's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 529
Member of:
[X-Team Racing Club]
[VW]
[2 Roti]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by zbuf View Post
ca sa ne mai destindem putin fruntile si sa ne luam gandul de la fete de 11 ani care fac sex oral va trimit ceva foarte tare.have fun si aveti grija pe ce puneti mana cand va conduceti prietena,amica,amanta acasa.....
http://www.yeti.ro/video/46/0/Doi-in...i-la-usa..html
ha ha ha .... super tare .... ha ha ha
79BYG is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -