Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 23-11-08, 00:09   #4216
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

De rasul curcilor.... sa te lauzi la politist cu pile la Politie, sa injuri o femeie de fata cu politistul... si ne mai miram ca ne catalogheaza astia "huligani"...
Eu sunt de parere ca, daca ai gresit, ciocu' mic si poate-poate, dar cand mai esti si tare-n gura, inseamna ca-ti meriti soarta.
Subiectul e bun de incadrat la rubrica "Asa nu"

Edit: pe de alta parte, nici politistul ala nu are voie sa filmeze si sa "dea mai departe". Cu putin efort, e bun de plata
__________________
https://i1195.photobucket.com/albums/aa389/quick_5hifter/w191180452small-1.jpg

Last edited by quick_5hifter; 23-11-08 at 00:11.
quick_5hifter is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 13:13   #4217
Blondy26
Seat Driver

Stage 4
 
Blondy26's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 224
Member of:
[SEAT]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by cc4542ca View Post
Am si eu o intrebare ... parcarea subterana city park e gen toyk drift ? =))
=)) Nu stiu, dar daca afli, anunta si tu pe forum...ar fi tare)
Blondy26 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 15:22   #4218
Skyppy

Stage 3
 
Skyppy's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 168
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

OT : de ce nu incerci si tu sa scrii romaneste? sa inteleaga tot omu si aia mai batrani, care nu stiu de formule noi, de tip feshan.

Last edited by aleks; 24-11-08 at 00:59.
Skyppy is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 16:16   #4219
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by Skyppy View Post
OT : de ce nu incerci si tu sa scrii romaneste? sa inteleaga tot omu si aia mai batrani, care nu stiu de formule noi, de tip feshan.
multumesc frumos de ajutor, apreciez

Last edited by aleks; 24-11-08 at 01:00.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 16:19   #4220
zbuf

Stage 4
 
zbuf's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 258
Member of:
[DACIA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

pentru cel cu vectra din alte tari:P.........nici nu se deschise-se mall-ul cand noi ne dadeam in parcare cu frana de mana,asa ca....in legatura cu datul cu frana de mana in parcare,ai grija ca aseara sa trantit unul cu un opel acolo.si inca ceva.......opel vectra b:nu are controlul tractiunii nici macar optiune din cate stiu eu.have fun all
__________________
Inger,ingerashu meu da-mi si mie-un BMW-u, si-ti promit ca-n continuare nu fac multe prostioare decat niste laterale,si in spate o toba mare
zbuf is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 17:54   #4221
Blondy26
Seat Driver

Stage 4
 
Blondy26's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 224
Member of:
[SEAT]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Mi se pare mie sau va cam riscati cu parcarea aia? Din cate stiu eu este pazita si pe timp de noapte. Asadar daca ii vine vre-unui paznic nebunia, poate sa va reclame si ar fi pacat pentru atata lucru...
__________________
My 2 loves:

Seat Ibiza 6L Emocion Red - 1,2L 12V - 2006

Ford Focus 2nd gen Facelift Tango red - 1,6L 16V Duratec - 2011

---===CT-26-YRA & CT-25-YRA===---
Blondy26 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 17:58   #4222
L.O.R.

Stage 3
 
L.O.R.'s Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 166
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by quick_5hifter View Post
De rasul curcilor.... sa te lauzi la politist cu pile la Politie, sa injuri o femeie de fata cu politistul... si ne mai miram ca ne catalogheaza astia "huligani"...
Eu sunt de parere ca, daca ai gresit, ciocu' mic si poate-poate, dar cand mai esti si tare-n gura, inseamna ca-ti meriti soarta.
Subiectul e bun de incadrat la rubrica "Asa nu"

Edit: pe de alta parte, nici politistul ala nu are voie sa filmeze si sa "dea mai departe". Cu putin efort, e bun de plata
il cun pe shau....e tomisar...dar mai mult cu motoru decat cu masina ...din cate tin eu minte
L.O.R. is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 18:05   #4223
L.O.R.

Stage 3
 
L.O.R.'s Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 166
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

p`ala care si`a luat 11 mil amenda
L.O.R. is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 18:05   #4224
Blondy26
Seat Driver

Stage 4
 
Blondy26's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 224
Member of:
[SEAT]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by quick_5hifter View Post
De rasul curcilor.... sa te lauzi la politist cu pile la Politie, sa injuri o femeie de fata cu politistul... si ne mai miram ca ne catalogheaza astia "huligani"...
Eu sunt de parere ca, daca ai gresit, ciocu' mic si poate-poate, dar cand mai esti si tare-n gura, inseamna ca-ti meriti soarta.
Subiectul e bun de incadrat la rubrica "Asa nu"

Edit: pe de alta parte, nici politistul ala nu are voie sa filmeze si sa "dea mai departe". Cu putin efort, e bun de plata
Eu nu-l cunosc, dar a dat bine in presa stirea. Parca era in filme. Nu cunosc om cu atata tupeu in fata unui politist.
In alta ordine de idei, e exagerat ce a facut. Capul plecat sabia nu-l taie. Pe principiul asta e bine sa se mearga cu politia.
Blondy26 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 18:09   #4225
L.O.R.

Stage 3
 
L.O.R.'s Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Blondy26 View Post
Capul plecat sabia nu-l taie. Pe principiul asta e bine sa se mearga cu politia.
crezi ca la baietzi merge ca la fete ???...ma scuzati ; si te lasa....nuu preaa

http://stirileprotv.ro/stiri/evenime...constanta.html
aici e partea a2a acelas politisti , acelas loc ...a 2a zi :P alt sofer plin de el

Last edited by aleks; 24-11-08 at 00:53.
L.O.R. is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 18:42   #4226
Blondy26
Seat Driver

Stage 4
 
Blondy26's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 224
Member of:
[SEAT]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by L.O.R. View Post
crezi ca la baietzi merge ca la fete ???...ma scuzati ; si te lasa....nuu preaa
Oricum iti ofera "circumstante atenuante"...cu alte cuvinte, daca vede politistul ca ai bun simt, ca iti recunosti fapt etc., poti sa ai parte de sanctiunea minima, ceea ce e oricum mult mai bine. De exemplu o amenda este intre 5 si 10 milioane. Cu o atitudine corespunzatoare iti da numai 5. Asta vroiam sa zic

Last edited by Blondy26; 23-11-08 at 18:45.
Blondy26 is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 22:41   #4227
zbuf

Stage 4
 
zbuf's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 258
Member of:
[DACIA]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Zbuf sti prost sau nu sti
Hai sa ne intalnim sa ti arat
Mult noroc si tie Si baietilor de mai sus .................fratioare cu vectra,usurel cu cuvintele aruncate aiurea pe forum ca nu e frumos.eu nu te-am jignit pe tine si nici nu cred ca ti-am adus vre-un afront in legatura cu masina....
zbuf is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 22:53   #4228
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by cc4542ca View Post
serile trecute am ajuns pe acolo si erau ceva mashini care se kinuiau pe acolo cu frana de mana ) b ine recunosc mi am dezactivat controlul de tractiune si na ... ma m kinuit si eu un pic crek deja ma cunosc camerele alea de acolo eu crek sunt cel mai veki de acolo =))
u apari in locurile astea pe unde se mai invarte lumea din an in paste si ai pretentia sa te cunoasca si camerele de la city? sa te vad eu cand te mananca pielea data viitoare sa te dai acolo si te incadreaza cativa "muntzi" de oameni de la ``save and self`` .. sa vdm atunci dk te mai mandresti ca te cunosc camerele de la city ....
__________________
old habits die hard ...
street_racer is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 22:58   #4229
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by Blondy26 View Post
Eu nu-l cunosc, dar a dat bine in presa stirea. Parca era in filme. Nu cunosc om cu atata tupeu in fata unui politist.
In alta ordine de idei, e exagerat ce a facut. Capul plecat sabia nu-l taie. Pe principiul asta e bine sa se mearga cu politia.
Asta nu-i tupeu, e mai mult de-atat. Chiar si "tupeu" e o atitudine prea deplasata in fata unui politist. E adevarat ca Politia Romana e padurea cu cele mai multe uscaturi, dar imaginati-va ce haos ar fi fara ei, asa cum sunt ei...

Daca s-a comportat asa in conditiile in care politistul doar si-a facut datoria, imi imaginez de ce e in stare daca l-ar fi abordat fara motiv

In fine, unii nu au simtul masurii si pentru ei nu exista reguli de circulatie, prin urmare pe o parte din ei ii vedem la stiri, mai mult sau mai putin "animati".

@cc4542ca: ai nimerit gresit aici, daca obisnuiesti sa te adresezi cu expresii jignitoare. Activeaza la loc controlul tractiunii si lasa-te de sporturi extreme unde nu trebuie, ca de zmei ca tine suntem satui cu totii (aproape toti). Ai grija ca acolo unde faci tu "Tokyo Drift" mai vin masini si din sens opus, fara sa te someze
quick_5hifter is offline   Reply With Quote
Old 23-11-08, 22:59   #4230
street_racer

Stage 5
 
street_racer's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 325
Member of:
[RENAULT]
[PARTICIPANT CURSE]
Default re: Monden - CONSTANŢA! Ştiri, Evenimente, Bârfe

Quote:
Originally Posted by cc4542ca View Post
da nu ma mandream ... ziceam si eu asa ...
mi se pare mie sau matalutza cauti sa faci "stage-uri" cu posturi aiurea ? era doar o remarca , nu necesita un raspuns !!!
street_racer is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -