Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

Reply
 
Thread Tools
Old 19-03-07, 12:04   #211
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

O sa ma ocup io si de restu pozelor cand o sa am timp ...
Cat despre ce a fost la Iasi cum zicea si Alin tot a fost mai bine decat sa o batem in cap prin oras...si apoi nu este vina mea ca baietii de la Iasi nu s-au ocupat de organizare ...ei mi-au zis ca se intalnesc baietii ...dar de fapt nu s-a intamplat asa ...nu este vina mea ...si daca v-a parut rau ca am mers la Iasi promit ca nu ma mai angajez sa organizez deplasari de genu asta
Din punctu meu de vedere a fost OK cu toate ca nu a fost mare lucru de vazu ...am mai strans relatia intre noi ...si intre comunitarii din Iasi ...cativa din ei...si in plus de asta ne-am si distrat pe drum la dus si la intors...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 19-03-07, 13:01   #212
SashaNT

Stage 3
 
SashaNT's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 118
Talking Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Nu e vina ta ca nu s`au organizat.. las ca mi`am schimbat si eu opinia la ce masina vreau sa`mi iau )
Si noi nici nu am plecat prea fericiti de aici.. Dar bine ca nu am plecat mai devreme ..
Eu nu prea o sa mai stau acasa, Maicamea vrea sa ceara expertiza de acolo ca sa`i ia si atestatul lu ala ca permis oricum nu mai are, Omul vrea acuma sa intoarca lucrurile sa cad eu vinovata . Dar nu are cum, eu mi`am gasit martori . Taxiul ala e al unui avocat si orfanu ala de sofer mai facuse un accident sapt trecuta .
__________________
NT 05 FCK
SashaNT is offline   Reply With Quote
Old 19-03-07, 19:57   #213
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by SashaNT View Post
Nu e vina ta ca nu s`au organizat.. las ca mi`am schimbat si eu opinia la ce masina vreau sa`mi iau )
Si noi nici nu am plecat prea fericiti de aici.. Dar bine ca nu am plecat mai devreme ..
Eu nu prea o sa mai stau acasa, Maicamea vrea sa ceara expertiza de acolo ca sa`i ia si atestatul lu ala ca permis oricum nu mai are, Omul vrea acuma sa intoarca lucrurile sa cad eu vinovata . Dar nu are cum, eu mi`am gasit martori . Taxiul ala e al unui avocat si orfanu ala de sofer mai facuse un accident sapt trecuta .
DEstul de urata treaba ....las ca o scoatem noi la capat cumva ...te sustinem ...si daca e de ceva apelam pe unde trebe
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 19-03-07, 22:59   #214
SashaNT

Stage 3
 
SashaNT's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 118
Thumbs up Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
DEstul de urata treaba ....las ca o scoatem noi la capat cumva ...te sustinem ...si daca e de ceva apelam pe unde trebe
Cat mama e in floare.. nicaieri nu ma doare
Ms mult ca sunteti alaturi de mine

Last edited by SashaNT; 19-03-07 at 23:01.
SashaNT is offline   Reply With Quote
Old 19-03-07, 23:01   #215
LIV_Ros

Stage 4
 
LIV_Ros's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 227
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by SashaNT View Post
Cat mama e in floare.. nicaieri nu ma doare
ai dreptate..cam asa ziceam si eu
LIV_Ros is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 12:12   #216
Khristy
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Khristy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 911
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[FORD]
Talking Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

ia sa ma bag si eu in seama... ) sa incep sa postez putin...ca alin ma bate la cap sa postez si eu !! si k sa fiu la subiect...a fost kt d kt bine la is...norok d sasha...ca ne'a cantat d unguri... bv sasha
__________________
Khristy is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 13:13   #217
SashaNT

Stage 3
 
SashaNT's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 118
Talking Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Khristy View Post
ia sa ma bag si eu in seama... ) sa incep sa postez putin...ca alin ma bate la cap sa postez si eu !! si k sa fiu la subiect...a fost kt d kt bine la is...norok d sasha...ca ne'a cantat d unguri... bv sasha
Haiiiii Krysty !!! A fost misto atmosfera la noi in masina , noi am ras tot drumul.. dincolo au vb mai mult cu gura inchisa
SashaNT is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 14:56   #218
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by SashaNT View Post
Ms mult ca sunteti alaturi de mine
Doar la ce suntem aici? Ca sa ne ajutam reciproc ...
Vezi ce faci cu dracii aia pe acolo
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 14:57   #219
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Khristy View Post
ia sa ma bag si eu in seama... ) sa incep sa postez putin...ca alin ma bate la cap sa postez si eu !! si k sa fiu la subiect...a fost kt d kt bine la is...norok d sasha...ca ne'a cantat d unguri... bv sasha
Las ma ca e bine asa...o sa mai facem deplasari daca vreti ..si o sa fie mai frumos...vine vara de acu si se anunta multe...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 17:19   #220
SashaNT

Stage 3
 
SashaNT's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 118
Smile Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Ne daplasam cu avionul
SashaNT is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 17:57   #221
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by SashaNT View Post
Ne daplasam cu avionul
Data viitoare luam un microbus ceva ... ca sa mergem toti la un loc
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 21:10   #222
SashaNT

Stage 3
 
SashaNT's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 118
Talking Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Data viitoare luam un microbus ceva ... ca sa mergem toti la un loc
Hahahahahahaha ) Va`ti cam plictisit in masina fara noi a ??? :P
SashaNT is offline   Reply With Quote
Old 21-03-07, 06:19   #223
Khristy
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Khristy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 911
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[FORD]
Talking Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Lasa Alin_ump...k data viitoare iti fuck loc in mashina la mine...si acum incapeai... dar tragea la kg si doar stii k eu is cu consumul ! si ca tot vb d consum... am un om p care vreau sa'l felicit din toata inima pt gestul facut la is... trebuia sa se opreasca in roman 1200 rpm si nu putea sa ia ink 2 oameni in mashina...dar asta este !! PRIETENUL LA NEVOIE SE CUNOASTE !! te'am pupat p eleron bogdane
Khristy is offline   Reply With Quote
Old 21-03-07, 12:31   #224
SashaNT

Stage 3
 
SashaNT's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 118
Wink Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Khristy View Post
Lasa Alin_ump...k data viitoare iti fuck loc in mashina la mine...si acum incapeai... dar tragea la kg si doar stii k eu is cu consumul ! si ca tot vb d consum... am un om p care vreau sa'l felicit din toata inima pt gestul facut la is... trebuia sa se opreasca in roman 1200 rpm si nu putea sa ia ink 2 oameni in mashina...dar asta este !! PRIETENUL LA NEVOIE SE CUNOASTE !! te'am pupat p eleron bogdane
Fitz`ar eleronu al dracului sa`ti fie si motoru care cere sa schimbi la 1,200 ) Iti aduc Termite sa`ti manance eleronu

Last edited by Ali_ump; 21-03-07 at 16:49.
SashaNT is offline   Reply With Quote
Old 21-03-07, 16:47   #225
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning

Quote:
Originally Posted by Khristy View Post
Lasa Alin_ump...k data viitoare iti fuck loc in mashina la mine...si acum incapeai... dar tragea la kg si doar stii k eu is cu consumul ! si ca tot vb d consum... am un om p care vreau sa'l felicit din toata inima pt gestul facut la is... trebuia sa se opreasca in roman 1200 rpm si nu putea sa ia ink 2 oameni in mashina...dar asta este !! PRIETENUL LA NEVOIE SE CUNOASTE !! te'am pupat p eleron bogdane
Thank's esti de treaba ...cat despre 1200 rpm ...nu o fost fair play din partea lui dar ...asta e ...astia sunt oamenii!!!
BA io daca merg in orice masina sunt cantitate neglijabila ssa stii ...deci fara probleme ...nu trag la kil ...si nici consumul nu creste de pe urma mea ...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -