Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Piatra-Neamt

View Poll Results: Ai participa la un astfel de concurs ?
Da 70 67.31%
Posibil 24 23.08%
Nu 10 9.62%
Voters: 104. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 26-08-09, 08:02   #271
mas2703

Stage 2
 
mas2703's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 29
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

Salut!
Bravo pentru initiativa voastra de a organiza un eveniment mai dinamic la Piatra Neamt!
Va doresc la cat mai multe evenimente pe acest traseu pentru ca ar fi pacat sa nu puneti in valoare potentialul acestui ''circuit''!

aaaa...subscriu si la ce a scris Razvan mai sus....
mas2703 is offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 08:16   #272
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

Asta e gandirea de care este nevoie in curentul asta al evenimentelor de genu asta!

Vreau doar sa stiti ca baietii care se dau de-a latul au fost invitati pentru distractia personala, pentru show si li s-a spus asta de la bun inceput !
Prezenta drifterilor locali am considerat-o un sprijin in programul evnimentului si cred ca ar fi trebuit sa isi de-a seama de lucru asta pana acum!
Poate s-a luat o decizie gresita acordare unei diplome pe partea asta!
Insa pentru mine in egala masura fiecare a fost important prin prezenta si show oferit si ii respect tare mult pe oamenii astia chiar daca ei nu stiu toti asta!
Am incercat sa avem grija cat de cat de ei, cei care au fost acolo stiu ca am dat si o pizza acolo cat de cat , sa fie ceva....

Una peste alta oameni ca bakal in gandire am mai avea nevoie.

Last edited by Ali_ump; 26-08-09 at 08:19.
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 10:20   #273
RedZoneTuning
Banned

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 378
Member of:
[BMW]
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

Am si eu cateva cuvinte de spus, desi ar fi trebuit ca altii sa o faca...
Am fost abordat cu ceva timp in urma pentru a oferi o sponzorizare pentru acest eveniment de catre Stefan si Mihai (se stiu ei) care au primit sprijinul necesar din partea mea insa cu unele conditii si nu exagerate! Din pacate acele conditii de bun simt nu au fost respectate si asta consider ca a fost vina organizatorilor... Asteptam sa ma contacteze cineva din partea Katana Team, sa-mi explice face to face ceea ce s-a intamplat, insa probabil un sponsor, cat de neinsemnat a fost considerat, nu inseamna mare lucru pt voi...asta spune multe!
Oricum este ultimul eveniment la care mai particip in aceasta calitate si probabil ca nu sunt singurul!
RedZoneTuning is offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 10:47   #274
ghici_robert

Stage 4
 
ghici_robert's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 216
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

RedZoneTuning..... nici daca fac eu un concurs de indemanare in poligon , concurs la care sa participe numei femei la volan ?) sa ia fetele masinile baietilor si sa le scoata pe tarla si sa le rupa in doua ?)
Tare ma bate o idee sa facem un concurs de indemanare numai pt femei sa vad eu cum o sa arate masinile baietilor dupa aia ) ca nici nu pot refuza prietenele sa le dea masina sa participe ca dupa aia primesc si ei refuz si nu mai dau ei "motanu in beci" cateva luni )
Deci daca o sa fie cu stricat masinile la baieti ...tre sa te bagi ca dupa un concurs de indemanare femei ..... multi vor deveni potentiali clienti pt piese de masini )
Cred ca un asemenea concurs ar fi Cascadori Rasului Reload )))

La un asemenea concurs oricum nimeni nu va pune standul de prezentare in poligon ...ar fi prea riscant si specatatori ar trebui obligatoriu sa stea sus pe malul lacului si chiar si acolo sa fie pregatiti oricand sa sara in apa ))

Last edited by ghici_robert; 26-08-09 at 10:50.
ghici_robert is offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 11:35   #275
RedZoneTuning
Banned

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 378
Member of:
[BMW]
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

Quote:
Originally Posted by ghici_robert View Post
RedZoneTuning.....
La un asemenea concurs oricum nimeni nu va pune standul de prezentare in poligon ...ar fi prea riscant si specatatori ar trebui obligatoriu sa stea sus pe malul lacului si chiar si acolo sa fie pregatiti oricand sa sara in apa ))
Robert, tocmai asta e problema...din discutiile purtate de mine cu organizatorii cu 2 zile inainte de eveniment, s-a stabilit exact locul unde vor fi amplasate standurile...dar nu are rost acum sa mai discutam!
RedZoneTuning is offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 13:27   #276
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

Multumiri lui Aris pentru panorama http://www.360virtualtour.ro/pano/poligon01.html

http://www.360virtualtour.ro/
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 13:34   #277
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Unhappy Re: Got Skillz ? by Katana Team

Quote:
Originally Posted by RedZoneTuning View Post
Am si eu cateva cuvinte de spus, desi ar fi trebuit ca altii sa o faca...
Am fost abordat cu ceva timp in urma pentru a oferi o sponzorizare pentru acest eveniment de catre Stefan si Mihai (se stiu ei) care au primit sprijinul necesar din partea mea insa cu unele conditii si nu exagerate! Din pacate acele conditii de bun simt nu au fost respectate si asta consider ca a fost vina organizatorilor... Asteptam sa ma contacteze cineva din partea Katana Team, sa-mi explice face to face ceea ce s-a intamplat, insa probabil un sponsor, cat de neinsemnat a fost considerat, nu inseamna mare lucru pt voi...asta spune multe!
Oricum este ultimul eveniment la care mai particip in aceasta calitate si probabil ca nu sunt singurul!
Ne cerem scuze pentru neplacerile create ! . Au fost facute niste greseli pe care . in mod normal , nu trebuiau facute ... dar avem scuza ca a fost primul eveniment organizat de noi si am fost prea putini oameni pentru a face fata . Nu ne asteptam sa vina atata lume .
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 14:15   #278
marian_sro

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 558
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

arhiva nr 2. http://s10.transfer.ro/storage/poligon1-ed2261c44.rar
marian_sro is offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 16:36   #279
Scarto
Old School Cars

Stage 5
 
Scarto's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,028
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[VW]
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

Ba ... 100 de pagini dupa si in niciuna nu mi s-a raspuns si mie ... trist Am vazut si eu 2 brunete p-acolo (surori cred) si erau singurele ... vreau si eu sa ma bag in seama la una din ele .. m-ajuta careva? ) Sau nu e cu matrimoniale p-aci ?
__________________
Burn rubber, not your soul
Scarto is offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 16:44   #280
stefan_88
Peugeot Driver

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,634
Member of:
[PEUGEOT]
Exclamation Re: Got Skillz ? by Katana Team

Cateva poze si de la mine ...restul le gasiti aici http://www.foto.siteoficial.ro/?level=album&id=51
Click image for larger version

Name:	GS1.jpg
Views:	283
Size:	662.7 KB
ID:	1060076Click image for larger version

Name:	gs4.jpg
Views:	269
Size:	751.4 KB
ID:	1060077
Click image for larger version

Name:	gs10.jpg
Views:	276
Size:	635.8 KB
ID:	1060078Click image for larger version

Name:	gs9.jpg
Views:	274
Size:	683.2 KB
ID:	1060079
Click image for larger version

Name:	gs12.jpg
Views:	268
Size:	618.8 KB
ID:	1060080Click image for larger version

Name:	gs13.jpg
Views:	268
Size:	574.1 KB
ID:	1060081
Click image for larger version

Name:	gs20.jpg
Views:	271
Size:	647.7 KB
ID:	1060082Click image for larger version

Name:	gs34.jpg
Views:	285
Size:	659.8 KB
ID:	1060083
Click image for larger version

Name:	gs36.jpg
Views:	269
Size:	671.9 KB
ID:	1060084Click image for larger version

Name:	gs49.jpg
Views:	305
Size:	569.3 KB
ID:	1060085
stefan_88 is offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 20:38   #281
RapJustin
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
RapJustin's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 972
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[FOTO]
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

Quote:
Originally Posted by Scarto View Post
Ba ... 100 de pagini dupa si in niciuna nu mi s-a raspuns si mie ... trist Am vazut si eu 2 brunete p-acolo (surori cred) si erau singurele ... vreau si eu sa ma bag in seama la una din ele .. m-ajuta careva? ) Sau nu e cu matrimoniale p-aci ?
Astea 2 gemene? http://trofin.files.wordpress.com/20...ca-si-oana.jpg , http://trofin.files.wordpress.com/20..._7124-copy.jpg
RapJustin is offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 20:46   #282
Scarto
Old School Cars

Stage 5
 
Scarto's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,028
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[VW]
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

Da ma .. astea 2 .. tu erai tipul cu tricou si pantaloni scurti rosii care faceai poze la poligon?
Scarto is offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 20:47   #283
RapJustin
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
RapJustin's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 972
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[FOTO]
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

Quote:
Originally Posted by Scarto View Post
Da ma .. astea 2 .. tu erai tipul cu tricou si pantaloni scurti rosii care faceai poze la poligon?
Nu. Acela e un prieten de al meu. rap_justin91 e id'u meu. da'mi add si iti dau niste detalii)
RapJustin is offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 22:45   #284
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

Quote:
Originally Posted by Scarto View Post
Ba ... 100 de pagini dupa si in niciuna nu mi s-a raspuns si mie ... trist Am vazut si eu 2 brunete p-acolo (surori cred) si erau singurele ... vreau si eu sa ma bag in seama la una din ele .. m-ajuta careva? ) Sau nu e cu matrimoniale p-aci ?

Ha ha ha ) esti umpic penibil...love struck mister Scarto =)) Sa'mi dai si mie id lor ca tot e matrimoniale pe aici
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 26-08-09, 22:47   #285
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: Got Skillz ? by Katana Team

Sa terminam cu asl pls + jpg. Multumesc
VaLeX is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -