Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 30-11-07, 07:48   #91
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

daca sexu e varza..atunci suntem amici, nu aveam o relatie ))


turbo, ma distrezi amice ! cam direct, dar imi place. si vezi ca eugen nu rvea sa o agate, dar a vazut poza din proflul fetei si ar incerca si el sa vada )))) poate..nu poate...


alexa, no offence...dar asa se intampla cand apare o fata...face valuri...de aia te intreaba lumea cum de ai aparut asa brusc? si asa direct? stiai ca vei face valuri !!

oricum, eugen, ai perfecta dreptate in postul asta
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...1&postcount=77
tre sa recunosc...dar tu poti sa recunosti ca turbo nu e funny?


alexa, orium tot respectul !
__________________
Objects in the mirror tend to disappear

It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
bogdan_wrc is offline  
Old 30-11-07, 08:07   #92
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

stiti vorba,daca dragoste nu e...facem.cred ca sexul poate rezolva multe,poate lega 2 oameni mult mai bine decat o plimbare in parc sau mai stiu eu ce.nu cred in sex dupa ...n saptamani de proba,dupa "sudarea" relatiei,pentru ca poti avea surpriza ca cel/cea pe care-l/o credeai perfect sa fie un dezastru in pat si atunci se strica tot
__________________

My name is Beu...BomBeu!
bmwm5 is offline  
Old 30-11-07, 08:16   #93
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
stiti vorba,daca dragoste nu e...facem.cred ca sexul poate rezolva multe,poate lega 2 oameni mult mai bine decat o plimbare in parc sau mai stiu eu ce.nu cred in sex dupa ...n saptamani de proba,dupa "sudarea" relatiei,pentru ca poti avea surpriza ca cel/cea pe care-l/o credeai perfect sa fie un dezastru in pat si atunci se strica tot
Ai o foarte mare dreptate aici Am fost patit cu o tipa care era dementiala... din toate punctele de vedere, pana la...pat
MauS is offline  
Old 30-11-07, 08:19   #94
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

sunt unele care se fewt de sparg gresia sub tine

continuati ca pana acum doar v-ati certat .. nu vad nimic concret
Psycho is offline  
Old 30-11-07, 08:25   #95
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
sunt unele care se fewt de sparg gresia sub tine

continuati ca pana acum doar v-ati certat .. nu vad nimic concret
sunt,insa si aici sunt diferente,pentru ca o poti avea doar pentru tine sau o poti imparti cu altii,de cele mai multe ori fara sa stii
bmwm5 is offline  
Old 30-11-07, 08:34   #96
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

Quote:
Originally Posted by MauS View Post
Ai o foarte mare dreptate aici Am fost patit cu o tipa care era dementiala... din toate punctele de vedere, pana la...pat
partea proasta cu fetele astea e si ca de cele mai multe ori nu se lasa invatate.am intalnit cazuri de fete pentru care misionarul era suficient si pentru care oralul era tabu.am avut o prietena care accepta sa o facem doar noaptea,iar daca o pacaleam ziua,in nici un caz nu se dezbraca de tot,de rusine.
am si eu o intrebare pentru baieti.cati dintre voi faceti si nu numai atat,recunoasteti ca faceti sex oral.pentru ca la mine la bloc a durat mult pana sa-i fac pe ceilalti sa recunoasca acest lucru
bmwm5 is offline  
Old 30-11-07, 08:40   #97
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

trebuie sa stii cum sa le iei sa le faci sa le placa si ziua si in alte pozitii.

daca "sparge gresia sub tine"..atunci are un avantaj..ii ierti mai multe ))
bogdan_wrc is offline  
Old 30-11-07, 08:47   #98
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

nu te-ai inscris la intrebarea/provocarea mea
eu nu prea am rabdare,plus ca daca vad ca e materialul prost,mai bine plec
bmwm5 is offline  
Old 30-11-07, 08:51   #99
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

daca fata merita ...e chiar tare sa ai rabdare ca ti-o rasplateste cu varf si indesat !

ps: nu citisem intrebarea. vrei sa scriu pe forum public? iti zic pe PM sau live )) da...recunosc.
bogdan_wrc is offline  
Old 30-11-07, 08:57   #100
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

) (10caractere)
bmwm5 is offline  
Old 30-11-07, 09:22   #101
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

eram hotarita sa nu intru pe aici..
@alexa : daca iti place sa iti pierzi vremea pe forumuri trebuie sa stii,ca cei noi-veniti intodeauna sunt tratati cu suspiciune..asa ca nu cred ca ai motive sa te superi!tu singura ai ales sa te bagi in gura lupului,asa ca nu te astepta ca toata lumea sa pice pe spate eu una,inainte sa lansez asa o minge inalta,as fi incercat sa cistig respectul unor oameni...
iara daca incerci sa afli parerea baietilor,nu te speria de cei care sunt mai directi!ei spre deosebire de cei care se lingusesc STIU despre ce vorbesc...

apai..parerea mea despre sex este urmatorul. sunt doua categorii de oameni.oamenii care au inteles foarte repede ce inseamna sexul,si se inteleg intre ei fara desene technice...si restul care incearca sa afle,cum ajung ceilalti sa fie atat de impliniti..dar nici cu gps-ul nu gasesc modalitatea...pentru ca problema e in capul lor...
pe de alta parte eu nu pricep,cum credeti ca se poate vorbi deschis despre sex si sa nu fii acuzat/a ca esti "necioplit"/a...e avion!
sexul fix de aceea este ceea ce e,pentru ca ar trebui sa treci de legile impuse de societate..si sa faci TOT ce iti da placere tie si partenerei tale...fie aia sex oral..anal..sau doar petting..trebuie sa te inveti sa te daruiesti,pentru ca doar asa ai sanse sa primesti raspuns pe masura!
si sexul este aproape tot intr-o relatie.eu as zice un 9,5.pentru ca foarte rar gasesti om care sa fie atat de compatibil cu tine ca sa te eliberezi de tot si sa traiesti extazul..care e un drog..ce te face sa uiti de tot...sa accepti neajunsurile.daca nu e asa esti mult prea rational..si nu ai sanse sa cunosti ce simt asa numitii "oamenii ai momentului"..dar trebuie sa acceptam ca oamenii au diferite prioritati...
Bea69 is offline  
Old 30-11-07, 10:29   #102
Alexa.Aura
 
Alexa.Aura's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 0
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

Quote:
Originally Posted by Bea69 View Post
eram hotarita sa nu intru pe aici..
@alexa : daca iti place sa iti pierzi vremea pe forumuri trebuie sa stii,ca cei noi-veniti intodeauna sunt tratati cu suspiciune..asa ca nu cred ca ai motive sa te superi!tu singura ai ales sa te bagi in gura lupului,asa ca nu te astepta ca toata lumea sa pice pe spate eu una,inainte sa lansez asa o minge inalta,as fi incercat sa cistig respectul unor oameni...
iara daca incerci sa afli parerea baietilor,nu te speria de cei care sunt mai directi!ei spre deosebire de cei care se lingusesc STIU despre ce vorbesc...
chiar nu-mi sta in fire sa ma supar sa stii, dar nu cred ca datorita faptului ca sunt "nou-venita" ar trebui sa fiu tratata ca o "ciudata"...
cat despre respect - asta incerc sa fac aici, pe acest topic, pentru ca nu am vrut sa ma ascund de nimeni cu nimic....asta sunt si asa gandesc....respect orice parere si ma bucur sa vad ca reusim usor, usor sa incepem o discutie "fireasca"...

...una e sa fii direct, alta e sa fii un porc !!!.....

@ Bea69 - mersi mult pt. "incurajari" si te mai astept pe aici sa vb mai multe...


On-topic: Sexul este "baza" intr-o relatie...pentru ca deschide drumul spre o comunicare mai buna si te ajuta sa intelegi mai bine necesitatile celui de langa tine.....daca sexul este "bun" si mancarea este calda, dar daca sexul este "slab" atunci te muti in garaj....

nota mea: 8.5
Alexa.Aura is offline  
Old 30-11-07, 10:52   #103
Bea69

Stock
 
Bea69's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

trebuie sa stii ca pe linga garaje nu se vorbeste o limba literara..si daca te ascunzi dupa deget nu rezolvi nimica...nu judeca pripit oamenii,e o greseala mare
eu chiar mi-as dori ca oamenii sa se mai deschida la minte,ca de exemplu sa nu ne mai confruntam cu problema sexului oral ( pe care mai toata lumea o face,numai se ascunde dupa deget)

anyway...pentru cei care sunt curiosi sa afle cum stau cu sexul,propun sa aibe rabdare si sa faca testul
http://tests.student.com/test.php?ti...d53942bbffdbc9

nu va mintiti!si tot din aceasta cauza v-as ruga sa nu ziceti rezultatele..ca va degenera in laude aiurite...care nu isi au rostul...
majoritatea adultilor care au o viata sexuala foarte normala si sanatoasa ,ies undeva la 40% ...
have fun!
Bea69 is offline  
Old 30-11-07, 11:04   #104
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

Quote:
Originally Posted by Bea69 View Post
eram hotarita sa nu intru pe aici..
@alexa : daca iti place sa iti pierzi vremea pe forumuri trebuie sa stii,ca cei noi-veniti intodeauna sunt tratati cu suspiciune..asa ca nu cred ca ai motive sa te superi!tu singura ai ales sa te bagi in gura lupului,asa ca nu te astepta ca toata lumea sa pice pe spate eu una,inainte sa lansez asa o minge inalta,as fi incercat sa cistig respectul unor oameni...
iara daca incerci sa afli parerea baietilor,nu te speria de cei care sunt mai directi!ei spre deosebire de cei care se lingusesc STIU despre ce vorbesc...

apai..parerea mea despre sex este urmatorul. sunt doua categorii de oameni.oamenii care au inteles foarte repede ce inseamna sexul,si se inteleg intre ei fara desene technice...si restul care incearca sa afle,cum ajung ceilalti sa fie atat de impliniti..dar nici cu gps-ul nu gasesc modalitatea...pentru ca problema e in capul lor...
pe de alta parte eu nu pricep,cum credeti ca se poate vorbi deschis despre sex si sa nu fii acuz,at/a ca esti "necioplit"/a...e avion!
sexul fix de aceea este ceea ce e,pentru ca ar trebui sa treci de legile impuse de societate..si sa faci TOT ce iti da placere tie si partenerei tale...fie aia sex oral..anal..sau doar petting..trebuie sa te inveti sa te daruiesti,pentru ca doar asa ai sanse sa primesti raspuns pe masura!
si sexul este aproape tot intr-o relatie.eu as zice un 9,5.pentru ca foarte rar gasesti om care sa fie atat de compatibil cu tine ca sa te eliberezi de tot si sa traiesti extazul..care e un drog..ce te face sa uiti de tot...sa accepti neajunsurile.daca nu e asa esti mult prea rational..si nu ai sanse sa cunosti ce simt asa numitii "oamenii ai momentului"..dar trebuie sa acceptam ca oamenii au diferite prioritati...
cata dreptate ai...

alexa...prietene,ai trecut testul stresului
bmwm5 is offline  
Old 30-11-07, 11:06   #105
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

Thank you for completing this test! Your responses have been added.
Rated XX
Well, you're not quite the "King of Kink" yet, but you're well on your way. We're curious what else you would've answered "Yes" to if we had made this test longer. I mean, we thought we would've definitely had you at adultery, since we thought you wouldn't be married, and if you were, that you wouldn't be married long enough to cheat, but what do we know!
You are 68% extreme
You are more extreme than 99% of other users
bogdan_wrc is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -