Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-11-07, 10:14   #1
Alexa.Aura
 
Alexa.Aura's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 0
Exclamation Sexul....un subiect tabu !

Multa lume vorbeste deschis, altii dimpotriva, rosesc abundent numai cand aud cuvantul....
...eu una nu am nimic impotriva si chiar imi face placere sa am o discutie deschisa cu oricine se ofera....
Gen: sfaturi, fantezii, probleme....fara perdea, dar cenzurat, cu rugamintea ca moderatorii sa fie putini mai blanzi in acest topic ca de, e un subiect care te face sa-ti mai "dai drumul" la gura....
ia sa vedem....care are curaj....
Alexa.Aura is offline  
Old 28-11-07, 10:31   #2
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

pai din moment ce ai facut topicul trebuia sa incepi tu .. nu ?
Psycho is offline  
Old 28-11-07, 10:37   #3
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

Quote:
Originally Posted by Alexa.Aura View Post
Multa lume vorbeste deschis, altii dimpotriva, rosesc abundent numai cand aud cuvantul....
...eu una nu am nimic impotriva si chiar imi face placere sa am o discutie deschisa cu oricine se ofera....
Gen: sfaturi, fantezii, probleme....fara perdea, dar cenzurat, cu rugamintea ca moderatorii sa fie putini mai blanzi in acest topic ca de, e un subiect care te face sa-ti mai "dai drumul" la gura....
ia sa vedem....care are curaj....
1. cine initiaza topicul ... da prima parere.
2. interesant ca acest lucru vine din partea unei femei.
Mustang is offline  
Old 28-11-07, 12:44   #4
Alexa.Aura
 
Alexa.Aura's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 0
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

Ok, cred ca aveti dreptate....
sexul in 3 - cand mi s-a propus prima oara am fost foarte indignata si revoltata, dar dupa ce am "studiat" mai bine problema mi-am dat seama ca nu am nimic de pierdut si putina aventura nu strica, asa ca am trecut la fapte si pot sa spun ca a fost una din cele mai intelepte decizii pe care am luat-o...
la inceput mi-a fost mai greu, dar usor usor totul s-a transformat intr-un "joc pervers" din care am iesit toti castigatori...
nu am povestit la multa lume, dar avand in vedere ca aici suntem pe un forum, mi-e mult mai usor sa scriu si sa ma destainui, in ideea ca voi primi niste raspunsuri si comentarii pe masura....fara "abureli" si glume de 2 lei
Alexa.Aura is offline  
Old 28-11-07, 12:45   #5
BH09SSS

Stage 5
 
BH09SSS's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 303
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

Mda foarte interesant...
Dar femeia asta cica ar avea si iubita... adica este bi? Asta nu ar fi o problema, dar poate ne povesteste cum ii relatia ei? Si de ce nu un barbat????
__________________
BMW FOREVER

Last edited by aleks; 28-11-07 at 16:35.
BH09SSS is offline  
Old 28-11-07, 12:48   #6
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

da, dar depinde care 3 FFM sau MMF .
bogdan_wrc is offline  
Old 28-11-07, 12:50   #7
Alexa.Aura
 
Alexa.Aura's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 0
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

se pare ca nu mi-am gasit locul potrivit si oamenii cu,,,,care sa vb....de fapt pe un forum de masini era de asteptat

pacat...
Alexa.Aura is offline  
Old 28-11-07, 12:51   #8
BH09SSS

Stage 5
 
BH09SSS's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 303
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

Quote:
Originally Posted by Alexa.Aura View Post
se pare ca nu mi-am gasit locul potrivit si oamenii cu,,,,care sa vb....de fapt pe un forum de masini era de asteptat

pacat...
de ce spui asta???
BH09SSS is offline  
Old 28-11-07, 12:52   #9
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

eu zic sa ingori ce nu iti convine
bogdan_wrc is offline  
Old 28-11-07, 13:17   #10
Alexa.Aura
 
Alexa.Aura's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 0
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

nu vreau decat sa discutam deschis pe aceasta tema, fara comentarii inutile si tentative de agatat....

era un post inutil, ma bucur ca a luat cineva masuri, acum poate continuam discutia inceputa de mine....va ascult parerile...
Alexa.Aura is offline  
Old 28-11-07, 13:18   #11
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

era o parere.nu aberam.plus ca ea s-a departat de la subiect.a inceput sa spuna de sfaturi,probleme si asa mai departe si apoi a inceput sa se laude.plus ca a cerut o parere si mi-am dat-o.daca stiam ca si aici exista cenzura...
__________________

My name is Beu...BomBeu!
bmwm5 is offline  
Old 28-11-07, 13:18   #12
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

Alexa.Aura, pai vezi ca te-am intrebat ceva mai sus.


la tine de care 3 au fost? FFM sau MMF? pt ca e dif destul de mare.


bmwm5, nu cred ca intereseaza pe cineva explicatiile tale. nu s-a laudat fata. a inceput discutia ea pe tema data. chiar vrei sa purtam disuctia asta laterala noi cu tine? nu vezi ca suntem f f f offtopic. ??

deci? what street are u looking for? nu iti place discutia si ca fata se "lauda" exista alte topicuri unde te poti baga in seama.
__________________
Objects in the mirror tend to disappear

It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear

Last edited by bogdan_wrc; 28-11-07 at 13:21.
bogdan_wrc is offline  
Old 28-11-07, 13:22   #13
Alexa.Aura
 
Alexa.Aura's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 0
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

@ bmwm5 - ma baiatule, tu n-ai ce face....daca tot vrei sa vorbim, macar citeste cum trebuie primul post...pe langa ce ai enumerat tu acolo, am scris si FANTEZII, poate acum vezi mai bine....
cei de aici au fost de parere ca eu trebuie sa am primul subiect, avand in vedere ca am initiat acest topic....Intelegi?!?!
nu cred ca m-am laudat cu nimic, nu mi se pare o chestie de laudat faptul ca am facut sex in 3....dar poate tu nu esti obisnuit cu asa discutii si nu stii ce sa zici....

Si DA, aici chiar exista cenzura, pentru ca este un forum public, nu un bordel...


@bogdan_wrc - FFM
Alexa.Aura is offline  
Old 28-11-07, 13:25   #14
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

f tare. FFM. dar esti de acord, ca exista diferente? o fata poate accepta mai usor un FFM decat un MMF ..depinde de firea ei. dar intrebarea mea...este...cine a fost cu ideea? cealalta F sau M-ul?
sau cine era mai apropiat de tine...sentimental? F sau M?
bogdan_wrc is offline  
Old 28-11-07, 13:27   #15
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Sexul....un subiect tabu !

ok,vreti sa discutam la subiect,e ok.parerea mea e ca lucrul amestecat miroase a...daca e vorba de o relatie.pentru ca mai devreme sau mai tarziu vor incepe comparatii,reprosuri si asa mai departe.daca e vorba de o relatie libera,in care nimeni nu e cu nimeni,nu vad nimic impotriva,plus ca e ceva ce merita incercat.repet,cu conditia sa nu fii intr-o relatie
bmwm5 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -