sry de offtopic : daca eram acum in noua guinee rezolvam problema si puneam umar de la umar sa nu se ajunga asa !!!! fiecare pe interesu' lui...sa nu se gandeasca si la altii!!!
nemtii sunt uniti frate, ARABII sunt uniti care sunt un popor vai de mama lor, ca sunt saraci, stau prin nisip (nici macar nu se asfalteaza ca lumea la ei)...francezii uniti si trag PENTRU POPOR...
romanii ce sunt ? ciorditori multi (nu neaparat tiganii sunt care fura, statu' e ala care fura cel mai mult...sa isi umple guvernantii buzunarele si noi sa murim de foame)...
prin mesajul meu anterior la asta ma refeream - asta e partea \"intunecata\" a Romaniei (aprox 75%...sunt 25% din populatia Romaniei pe care ii indragesc ca incearca sa faca ceva)