Comunitatea globala 4TuningAici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum
radu cred ca ti-am mai zis
pt fratiorii mei fac acte de tot felul
asadar daca vrei ceva si anume carnet
stii unde ma gasesti ....
am dat edit ....sa nu se creada ca sunt de la police
ca NU sunt
Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
Ms frumos ...
Am petrecut ... foarte tare ... bine .. in mare parte au fost si parti nasoale ..
in fine , ideea e ca a fost super , din nou , danke ptr mesaje si telefoane si celor care au fost alaturi ...