La multi ani copilu`Joy4


, am uitat sa te trag de urechi astazi

Ti le inrosesc maine cu dobanda cu tot

Si vorba aia ... sa ne vedem in viitor cu jucarele cu multa putere. Incet incet se fac toate
Ps: Sa-mi platesti curentu` ca mi-am aprins calcu` sa intru pe forum

) costa o`nghetata, lenea`i scumpa.