Comunitatea globala 4TuningAici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum
Member of: [BMW] [Anonymous Motorsport ] [FOTO] [PARTICIPANT CURSE]
La multi ani moxxulica
Nu-ti doresc decat multa sanatate (cu ficatu ala punga al tau) si SA RAMAI ASA CUM ESTI !!!!!!!!!!!
UN TIP DE NOTA 10 !!!!!!!!!!!!!!!