Quote:
|
Originally Posted by \"blowwind\"
Quote:
|
Originally Posted by \"Stuey\"
LA MULTI ANI BLOWWIND tot ce-ti doresti...la mai mare...asteptam o bere...la urmatorul salon sau la urmatoarea legala (bineinteles....fara alcool...ca tu esti cu masina...noi nu  )
|
toata lumea e pe \"enteres\"  )
|

....trebuia sa mai pun si eu ceva de amuzament acolo pe langa acel la multi ani.cum a fost majoratul?
Lasa, ca nu mai vreau bere

.....dar sa nu mai avetzi pretentii la majoratul meu din aprilie...

..
glumeam...numa' bine