Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 19-01-10, 08:55   #1426
sponsoru

Stage 5
 
sponsoru's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 673
Default Re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Sa va zic eu gest disperat.Veneam acum 2 ani si ceva dintr-un club si la intoarcere conducea prietena .Eu fiind vesel peste masura am intins scaunul din dreapta si motaiam.Pe drum doi indivizi dintr-o masina tot faceau semne prietenei radeau zambeau gesturi din buze (haha) etc ( asta am aflat ulterior de la ea ca eu nu aveam cum sa vad culcat fiind) .Ei la un semafor ne trezim pe bancheta din spate cu unul din aia doi .A fost soc maxim cand m-am ridicat si m-a vazut individul a ramas perplex eu parca aveam cosmar am inceput sa injur nu stiam ce se intampla .Pana la urma s-a terminat cu "scuze frate n-am vazut ca e cu cineva" ) Si da uite inca un motiv pentru care e sanatos sa mergi cu usile inchise.
sponsoru is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 09:21   #1427
Babutz

Stage 5
 
Babutz's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 444
Default Re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by sponsoru View Post
Sa va zic eu gest disperat.Veneam acum 2 ani si ceva dintr-un club si la intoarcere conducea prietena .Eu fiind vesel peste masura am intins scaunul din dreapta si motaiam.Pe drum doi indivizi dintr-o masina tot faceau semne prietenei radeau zambeau gesturi din buze (haha) etc ( asta am aflat ulterior de la ea ca eu nu aveam cum sa vad culcat fiind) .Ei la un semafor ne trezim pe bancheta din spate cu unul din aia doi .A fost soc maxim cand m-am ridicat si m-a vazut individul a ramas perplex eu parca aveam cosmar am inceput sa injur nu stiam ce se intampla .Pana la urma s-a terminat cu "scuze frate n-am vazut ca e cu cineva" ) Si da uite inca un motiv pentru care e sanatos sa mergi cu usile inchise.
pfuai...asta e tare ))
ai mare dreptate
Babutz is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 09:33   #1428
CED

Stage 5
 
CED's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,269
Default Re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by sponsoru View Post
Sa va zic eu gest disperat.Veneam acum 2 ani si ceva dintr-un club si la intoarcere conducea prietena .Eu fiind vesel peste masura am intins scaunul din dreapta si motaiam.Pe drum doi indivizi dintr-o masina tot faceau semne prietenei radeau zambeau gesturi din buze (haha) etc ( asta am aflat ulterior de la ea ca eu nu aveam cum sa vad culcat fiind) .Ei la un semafor ne trezim pe bancheta din spate cu unul din aia doi .A fost soc maxim cand m-am ridicat si m-a vazut individul a ramas perplex eu parca aveam cosmar am inceput sa injur nu stiam ce se intampla .Pana la urma s-a terminat cu "scuze frate n-am vazut ca e cu cineva" ) Si da uite inca un motiv pentru care e sanatos sa mergi cu usile inchise.
mortala faza - bine ca nu voia sa se aseze in dreapta - te trezeai cu el in brate - nu e chiar de ris dar tupeul multora atinge cote de neimaginat

- imi place semnatura ta - merita dedicata celor care sustin a bmw-ul e frumos numai asa cum iese din fabrica - scuze de offtopic
CED is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 10:30   #1429
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

...mare noroc,ca nu am usi pe spate.

anyway,disperarea si orgoliul poa' sa ne faca sa ne comportam ca niste idioti cu acte in regula....barbati si femei la fel.

Last edited by Trixi; 19-01-10 at 10:33.
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 14:45   #1430
pebbles

Stage 3
 
pebbles's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 154
Member of:
[FORD]
Default Re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

sponsorul,prea tare faza

cāt despre titlul topicului,eu merg pe deviza "eu conduc maşina,nu ea pe mine"
din punctul meu de vedere(cel de femeie) maşina contează doar dacă o faci tu ca bărbat să conteze atunci cānd te vezi cu mine
şi dacă s-a ajuns īn punctul īn care tu faci maşina să conteze īnseamnă că te vinzi pe nişte aparenţe ieftine
pebbles is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 15:04   #1431
Claudia

Stage 5
 
Claudia's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,172
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[VW]
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by bmwm5 View Post
PS.Claudia,ce scrie pe ambalajul pungilor tale de unica folosinta?
Nimic bre, nu stii cand eram mici si mergeam in excursii cu autocarul, ca ni se cerea sa avem pungi la noi, daca ni se face rau?

Quote:
Originally Posted by sponsoru View Post
Sa va zic eu gest disperat.Veneam acum 2 ani si ceva dintr-un club si la intoarcere conducea prietena .Eu fiind vesel peste masura am intins scaunul din dreapta si motaiam.Pe drum doi indivizi dintr-o masina tot faceau semne prietenei radeau zambeau gesturi din buze (haha) etc ( asta am aflat ulterior de la ea ca eu nu aveam cum sa vad culcat fiind) .Ei la un semafor ne trezim pe bancheta din spate cu unul din aia doi .A fost soc maxim cand m-am ridicat si m-a vazut individul a ramas perplex eu parca aveam cosmar am inceput sa injur nu stiam ce se intampla .Pana la urma s-a terminat cu "scuze frate n-am vazut ca e cu cineva" ) Si da uite inca un motiv pentru care e sanatos sa mergi cu usile inchise.
O faza asemanatoare am patit si eu vara trecuta, conduceam intr-o seara masina prietenului(avea un e30 alb, Borbet T, buze polisaje 9j, pe burta, evacuare, una alta)... el cu scaunu` foarte pe spate, se bagau unii in seama cu mine... vreo 2 semafoare la rand... la al 3lea se opresc langa mine si lasa geamu` din dreapta(eu fiind pe banda 1 cu geamul deja lasat)... si unu` din ei se apleaca sa spuna ceva... timp in care se ridica prietenu` in dreapta mea, si ei schimba instant vorba, balbaind ceva de genu: a.... cat consuma??

Le raspunde asta f senin .. si cand plecam, imi spune cu o fata nevinovata:
-"Cred ca nu ma vazusera?!"
-

PS: din fericire era coupe

Last edited by Claudia; 19-01-10 at 15:07.
Claudia is offline   Reply With Quote
Old 19-01-10, 18:00   #1432
Provenzano


Stage 5
 
Provenzano's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 4,451
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[BMW]
[4Wheels]
Default Re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by -Claudia- View Post
Nimic bre, nu stii cand eram mici si mergeam in excursii cu autocarul, ca ni se cerea sa avem pungi la noi, daca ni se face rau?



O faza asemanatoare am patit si eu vara trecuta, conduceam intr-o seara masina prietenului(avea un e30 alb, Borbet T, buze polisaje 9j, pe burta, evacuare, una alta)... el cu scaunu` foarte pe spate, se bagau unii in seama cu mine... vreo 2 semafoare la rand... la al 3lea se opresc langa mine si lasa geamu` din dreapta(eu fiind pe banda 1 cu geamul deja lasat)... si unu` din ei se apleaca sa spuna ceva... timp in care se ridica prietenu` in dreapta mea, si ei schimba instant vorba, balbaind ceva de genu: a.... cat consuma??

Le raspunde asta f senin .. si cand plecam, imi spune cu o fata nevinovata:
-"Cred ca nu ma vazusera?!"
-

PS: din fericire era coupe
tare astaL))
Provenzano is offline   Reply With Quote
Old 27-01-10, 13:08   #1433
indianu12

Stock
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 8
Default Re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by sponsoru View Post
Sa va zic eu gest disperat.Veneam acum 2 ani si ceva dintr-un club si la intoarcere conducea prietena .Eu fiind vesel peste masura am intins scaunul din dreapta si motaiam.Pe drum doi indivizi dintr-o masina tot faceau semne prietenei radeau zambeau gesturi din buze (haha) etc ( asta am aflat ulterior de la ea ca eu nu aveam cum sa vad culcat fiind) .Ei la un semafor ne trezim pe bancheta din spate cu unul din aia doi .A fost soc maxim cand m-am ridicat si m-a vazut individul a ramas perplex eu parca aveam cosmar am inceput sa injur nu stiam ce se intampla .Pana la urma s-a terminat cu "scuze frate n-am vazut ca e cu cineva" ) Si da uite inca un motiv pentru care e sanatos sa mergi cu usile inchise.
Haha, sunt multi retardati pe lumea asta care nu se gandesc ca pe langa faptul ca se fac de ras poate se trezesc si cu o gramada de probleme. Cunosc personal caz unde 2 indivizi au fost rupti in bataie pentru o chestie mai putin exagerata decat asta.

Si ca sa raspund si la subiectul topicului conteaza si nu conteaza, depinde de femeie. Cred ca alea pentru care nu conteaza sunt in proportie foarte mica. Cu toate asta mi s-a intamplat ca iubita unui prieten care face parte dintre cele pentru care cu siguranta nu conteaza sa afirme la un moment ca in masina asta "simt ca mi se desface sutienul". Bineinteles era o gluma si i-a spus-o iubitului, eu fiind in spate asa ca nu va ganditi la tampenii.

Last edited by indianu12; 27-01-10 at 13:14.
indianu12 is offline   Reply With Quote
Old 29-01-10, 07:31   #1434
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Are simţul umorului fata, nu e ceva rău, date fiind condiţiile povestite
aleks is offline   Reply With Quote
Old 02-02-10, 15:15   #1435
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default Re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

In mare parte conteaza masina.Am vazut si vad zilnic monstrii de oameni langa niste femei de iti lasa gura apa dar nici macar o data nu urcau intr-o masina de mai putin de 30-40k euro.Culmea e ca ele sunt atat de mandre ca umbla cu astfel de persoane chiar daca de multe ori nu trec niste vanatai cine stie pe unde ca apar altele.Probabil masina inseamna ptr ele mult mai mult decat educatie,aspect,caracter
GABBY_ is offline   Reply With Quote
Old 06-02-10, 13:15   #1436
momo

Stage 5
 
momo's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
Default Re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

si ca sa vin in completarea lu gabby, am observat si observ din ce in ce mai des ca se tinde spre a doar avea masina; sa aiba fata cum sa se plimbe prin tot orasul cand e frig afara.

daca-i spui ca domne a "inchis benzinaria"... trece la altul la care probabil nu s-a inchis sau are taticu' cisterna...
momo is offline   Reply With Quote
Old 06-02-10, 14:22   #1437
Babutz

Stage 5
 
Babutz's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 444
Default Re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by momo View Post
si ca sa vin in completarea lu gabby, am observat si observ din ce in ce mai des ca se tinde spre a doar avea masina; sa aiba fata cum sa se plimbe prin tot orasul cand e frig afara.

daca-i spui ca domne a "inchis benzinaria"... trece la altul la care probabil nu s-a inchis sau are taticu' cisterna...
mwahahahahaah esti durere bey momo=)))D:
nu toate pot umbla si pe jos..ce sa`i faci )

Last edited by Babutz; 06-02-10 at 14:31.
Babutz is offline   Reply With Quote
Old 06-02-10, 14:31   #1438
momo

Stage 5
 
momo's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,295
Default Re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by Babutz View Post
mwahahahahaah esti durere bey memo=)))
nu toate pot umbla si pe jos..ce sa`i faci )
da frate, e trist dar e adevarat! si-au mai luat-o si altii
momo is offline   Reply With Quote
Old 06-02-10, 16:41   #1439
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

Quote:
Originally Posted by momo View Post
si ca sa vin in completarea lu gabby, am observat si observ din ce in ce mai des ca se tinde spre a doar avea masina; sa aiba fata cum sa se plimbe prin tot orasul cand e frig afara.

daca-i spui ca domne a "inchis benzinaria"... trece la altul la care probabil nu s-a inchis sau are taticu' cisterna...
daca pleaca in clipa in care se "inchide benzinaria" este foarte clar pt ce a ramas pana atunci.
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 06-02-10, 17:22   #1440
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Contează pt. o femeie maşina pe care o conduci?

da, dar tot trist ramane. discutie oarecum asemanatoare purtam zilele astea cu o amica, care se plangea ca nu gaseste un baiat potrivit. si intreband-o cum ar vrea sa fie acel baiat imi zice:
matur, (ea avand 16 ani), sa aiba masina ca ea nu are vreme sa-si piarda sa umble pe jos si din astea si sa arate bine ...

deci la unele chiar le trebuie masina. sa fie purtate incoace si incolo.
Spark is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 16:40.


- Copyright 2024 4Tuning