Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 31-08-06, 00:43   #106
BlueEyes

Stage 5
 
BlueEyes's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 323
Default Re: ce vor fetele? :)

e nu ! niciodata nu stii d unde sare iepurele !!
PS sau ma rog ... marea dragoste))
BlueEyes is offline   Reply With Quote
Old 31-08-06, 00:45   #107
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: ce vor fetele? :)

te inseli alex.. stii ce mult se schimba lumea cu timpu... baietii mult mai mari iti pot explica... acum o agati cu motoru ..ea puen bot.. tu incepi s-o cunosti de fapt mai bine ..ea la fel ..si uite asa va dati seama ca se poate ceva frumos .. deci depinde de persoana,,,timpu spuen tot ... eu zic din propria experianta..fete care la inceput ma lasau rece dar care le-am cunoscut mai bine si imi sunt pe plac si invers
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 31-08-06, 00:49   #108
legorzv

Stage 1
 
legorzv's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 18
Default Re: ce vor fetele? :)

eu unul iti propun sa-ti schimbi putin logica pentru ca nu este asa cu motorul nu iti gasesti marea dragoste
legorzv is offline   Reply With Quote
Old 31-08-06, 00:53   #109
Alexutzzz

Stage 5
 
Alexutzzz's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,349
Default Re: ce vor fetele? :)

exact cum am zis.... eu numai cand imi aduc aminte.... deci pentru mine nu se poate ... poate pentru voi .. eu gandesc un pic altfel la capitolu asta
Alexutzzz is offline   Reply With Quote
Old 31-08-06, 00:54   #110
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: ce vor fetele? :)

nu e regula sa-ti gasesti...dar nici regula sa nu-ti gasesti... repet depinde f mult de persoana ..si o cunosti doar cu timpu..daca la inceput ti se pare interesanta fizic si de o mica aventura s-ar putea ca mai incolo sa ti se para mult mai interesanta ...
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 31-08-06, 01:04   #111
spiry_moto

Stage 3
 
spiry_moto's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 134
Default Re: ce vor fetele? :)

stici ce....ne tot acuzati pe noi ca vrem bani....dar voi ca vreti...sex din prima? ce sa mai zicem? ambele sexe sunt profitoare in felul lor
spiry_moto is offline   Reply With Quote
Old 31-08-06, 01:07   #112
legorzv

Stage 1
 
legorzv's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 18
Default Re: ce vor fetele? :)

ha ha ha , la ce va asteptati cand nu mai aveti loc pe fata sa va afisati zambetul cand vedeti un motor sau o masina tunata
legorzv is offline   Reply With Quote
Old 31-08-06, 01:09   #113
spiry_moto

Stage 3
 
spiry_moto's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 134
Default Re: ce vor fetele? :)

nush cum sa-ti zic dar...yo dak afisez zambetul asta e pt k imi place motoru...si ma uit la el ca la un lucru pe care-l vreau....sa-l cumpar de exemplu...fie....sincer nu pot sa-ti explic dar dak esti nene destept imi intelegi punctul de vedere


dar ideea era alta..ne acuzati pe noi ca suntem materialiste...cand de fapt si voi vreti numai...
spiry_moto is offline   Reply With Quote
Old 31-08-06, 01:11   #114
legorzv

Stage 1
 
legorzv's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 18
Default Re: ce vor fetele? :)

de fapt si de drept noi suntem niste genii neintelese si aveti voi impresia ca vrem numai sex
legorzv is offline   Reply With Quote
Old 31-08-06, 01:14   #115
spiry_moto

Stage 3
 
spiry_moto's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 134
Default Re: ce vor fetele? :)

pacat ca nici tu nu crezi asta...
spiry_moto is offline   Reply With Quote
Old 31-08-06, 04:48   #116
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: ce vor fetele? :)

deci sa inteleg pana acum urmatoarele : tuningboy e dintr-un oras in care gustul banilor nu a ajuns....trixi e foarte de acord cu fetele simple si le sustine deci probabil e o fatuca simpla ceea ce nu e un lucru rau dar probabil o impiedica sa inteleaga niste lucruri ....blueyes mi-a facut deliciul pe topicul asta ....iar restul probabil ca nu au avut cine stie ce experiente de viata ca sa isi poata da cu parerea aici....
hai sa ne facem intelesi...cand am zis ca fetele vor bani ati sarit pe mine....dar hai sa punem problema altfel...dupa maritis da....deci dupa ce se executa un act crestinesc in fata lui Dumnezeu cu consimtamantul amandorura.....corect ca femeia vrea ca barbatul sa ii aduca banu` in casa? corect ca ar vrea sa stea cu curu`n sus?...ei bine , atunci explicati-mi o treaba...cum pana mea vi se pare voua, multstimatelor femei, corect sa stati si cu curu`n sus, sa nu aveti nici o grija, sa va vina banul de cumparaturi de`a bogea, cadouri peste cadouri, dar in acelasi timp sa fiti considerate si fiinte puternice, capabile de a se descurca fara probleme in societate? la asta s-a gandit cineva putin?
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 31-08-06, 05:00   #117
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: ce vor fetele? :)

.... omg cate discutii ..

toata treaba se rezuma in cateva cuvinte..


ea o suge pe bani.

asta fiind short story`ul ..

long story`ul fiind ..

ea o suge ... =)) cica de placere.. iar el ... ii ofera.. ca ea sa-i ofere.. in continuare..
am ajuns sa nu ne mai miram cand vedem pizdex la volanului unui db9 , sau corvette .. sau seria 7 ..
sau mai stiu eu ce .... nenorocire de masina..
e simplu



si ca sa scap de 50% din .. urmatoarele posturi care ma luau la ....

desigur, nu toate fmile fac asa... exista ... desigur ... si.. tipul de femeie care o arde in masinutza misto .. de la tati ,deci nu mai suge...

ok pana acum am fost rau , mai sunt si .. 1 la 10.000 de fmi care chiar incearca s-o faca pe spatele ei .. sa se descurce singura, fara sa suga/ceara..
alea da ...
dar.. sunt mult prea putine ca sa .. isi aiba locul in discutie ..

Last edited by EvLSant0S; 31-08-06 at 05:02.
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 31-08-06, 06:15   #118
Most_Wanted

Stage 5
 
Most_Wanted's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,737
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: ce vor fetele? :)

....cand draq o sa vedem femeie plina de bani sa alerge dupa unu sarac fara masina ..fara nimik....sa nu poata sa se pishe de sete ......(mai vezi deastea doar in telenovele)
Most_Wanted is offline   Reply With Quote
Old 31-08-06, 06:26   #119
bluey
Audi Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 7,165
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: ce vor fetele? :)

Quote:
Originally Posted by Most_Wanted View Post
....cand draq o sa vedem femeie plina de bani sa alerge dupa unu sarac fara masina ..fara nimik....sa nu poata sa se pishe de sete ......(mai vezi deastea doar in telenovele)
Oricum asta este o discutie fara sens.
Stiu ca a existat un studiu care dovedea ca si femelele de gorila alegeau intotdeauna masculul mai mare si mai potent care putea sa le ofere siguranta.
Si fetele noastre tot asta cauta pana la urma:siguranta zilei de maine si a unui trai fara griji (serviciu,scoli etc etc).Asta e natura umana.
Cred ca "defecte" de fapt sunt celelalte care sa incapataneaza sa reuseasca prin forte proprii si sa fie "on top".Oricum bravo lor.Ar trebui sa deschideti ochii si sa va obisnuiti cu asta ca e ceva firesc.
bluey is offline   Reply With Quote
Old 31-08-06, 06:58   #120
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: ce vor fetele? :)

da' cand o sa gasim femeie d'aia rara cum a spus santosica cu o nenorocita de masina cumparata pe carca ei sa alerge dupa unu' fara bani ???

VISEEEEEE !
Mustang is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 17:21.


- Copyright 2024 4Tuning